Соціальна Психологія
42 довгочитаРелігія, як фундментальний аспект людства. Про її вичерпність та відповіді на риторичні питання
"Чи існує Бог?" та "Чому ж люди вірять в нього?" на ці, й деякі подібні, запитання вам вдасться знайти певну... достатньо обʼєктивну, в мірі можливого, відповідь із часточкою історії та соціології. А цю "наукову душноту" мені вправно вдається розбавити дотепними жартами...
Теми цього довгочиту:
Соціальна Психологія та ще 4 темиЧитання інтернет-ресурсів впливає на емоції людини залежно від контенту, часу, проведеного онлайн, і свідомого вибору матеріалів. Важливо бути уважним
Ми щодня проводимо години, гортаючи стрічки новин, читаючи статті чи переглядаючи пости в соціальних мережах. Хоча це дозволяє бути в курсі подій та розширювати знання, вплив читання інтернет-ресурсів на емоційний стан може бути як позитивним, так і негативним.
Теми цього довгочиту:
Соціальна ПсихологіяПрогнози та соціальні теми: що хвилює українців найбільше?
З початком війни українці стали уважніше стежити за новинами, щодня аналізуючи те, що відбувається навколо. Інформаційний простір став основним джерелом знань, що допомагає сформувати власну думку про події та їхній можливий розвиток.
Теми цього довгочиту:
Статистика та ще 4 темиЗалучення людей до терористичних угрупувань
Так як в минулій статті ми розглядали таку тему як ІДІЛ, сьогодні на їх прикладі я покажу вам, як залучають людей до подібних організацій. Сама ця тема дуже велика і широка, тому я взяла одну конкретну область, а саме — індивідуальна робота з рекрутами.
Теми цього довгочиту:
Тероризм та ще 2 темиПриродня потреба в чорному гуморі у житті людини
Привіт! Чорний гумор(або будь-яка інша образлива частина гумору) - неетична частина нас, якої ми потребуємо своєю природою. А чому та як, я розповім у цій статті.
Теми цього довгочиту:
Чорний Гумор та ще 2 темиТема: Побачення ч.1
Вирішила поділитись власним досвідом таких «інтерактивів», як побачення і прилеглих тем.
Теми цього довгочиту:
Психологія та ще 4 темиНагадування від Студентської соціальної служби КПІ імені Ігоря Сікорського
Нагадуємо, що важливо іноді зупинитися і насолодитися моментом (по можливості)
Теми цього довгочиту:
Психологія та ще 1 темаЕнергії в плюсі: Здорові стосунки. Любов.
Любов - не хворобливий стан прив’язаності із самопожертвою, яку прийнято показувати у кінофільмах ( «психозна любов»), а здорові почуття, що спостерігаються у гармонійних пар, які будуються на взаємопідтримці, піклуванні, довірі та повазі, приправлені хімією гормонів...
Теми цього довгочиту:
Психологія Стосунків та ще 4 темиНавіщо?
Останнім часом все частіше задаю собі це питання. Впевнений люба думаюча людина задає собі це питання.
Теми цього довгочиту:
Соціальна Психологія«Вибух мозку»: як емоції впливають на наші рішення і чому важливо навчитися ними керувати [переклад]
Автор: Катерина Фурман «Взрыв мозга: как эмоции влияют на наши решения и почему важно научиться ими управлять»
Теми цього довгочиту:
Психологія та ще 4 темиЗвільніть себе від негативу: Прості кроки до позитивного мислення, які змінять ваше життя!
Наше мислення має потужний вплив на наше самопочуття, емоційний стан і загальну якість життя. Часто негативні думки можуть перешкоджати нам досягати своїх цілей і відчувати задоволення від життя.
Теми цього довгочиту:
Психологія та ще 3 темиОсобистість та суспільство
В цій статті я поміркую про баланс між людиною та суспільством. Від ставлення кожної людини до цього питання залежить те, яким буде наше життя.
Теми цього довгочиту:
Людина Та Суспільство та ще 4 темиХто, як і для чого проєктує
Моя клієнтка розповідала про те, як її батько фактично припинив спілкуватися з нею після розлучення з її матір’ю. Коли ж спілкувався з нею, то звинувачував у відсутніх стосунках між батьком і донькою її матір.
Теми цього довгочиту:
Психологія та ще 4 темиПро відстороненність, надмірну самовпевненість та людську тупість.
Часто ми вважаємо, що знаємо та розуміємо це життя. Ми впевненні, що нам зійдуть з рук ті солодощі на ніч, смажена їжа щодня та тригодинний сон на постійній основі. У нас часто виникає думка: "Ой, від одного разу нічого не буде!" Але ж цю фразу ми говоримо собі ледве не щодня.
Теми цього довгочиту:
Соціальна Психологія та ще 3 темиТи вже вдруге запізнюєшся на 15 хвилин. Як думаєш, для чого?
Опір має радше негативну конотацію в нашому уявленні. «Не опирайся мені! Я ж хочу допомогти!» Фройд певний час вважав, що опір до терапії потрібно придушувати, бо він шкодить терапевтичному процесу. Але що, якщо опір значно корисніший, значно вітально необхідніший, ніж ми думаємо
Теми цього довгочиту:
Психологія та ще 4 темиЩе одна таблетка
Одна таблетка для того, щоб встати з ліжка, і ще одна таблетка щоб піднести в темряві телефон до обличчя, ще одна - щоб відписати усім, кого ігнорувала днями. І ще одна таблетка, щоб сісти і подумати над тим, навіщо я з*їла першу таблетку і навіщо мені було вставати з ліжка.
Теми цього довгочиту:
Зрада, про яку ми не домовлялися: де пролягають особисті кордони?
Тема особистих кордонів надзвичайно популярна зараз. Сьогодні часто можна почути про відстоювання особистісних меж. То що ж таке ці «кордони» й коли їх справді порушують?
Теми цього довгочиту:
Психологія та ще 4 темиПсихотерапія як складова життя
Моя подруга картала себе за те, що ділилася зі мною більше негативом, ніж позитивом. Я казала їй на це, що це дуже природно. І приємні, і неприємні переживання є сильною енергією, яку хочеться десь розмістити.
Теми цього довгочиту:
Психологія та ще 4 темиПрогрес далеко випереджає особистісну інтегрованість [переклад]
"Освічене серце" - книга, яку Беттельгейм створив у таборі ув'язнених. У ній Беттельгейм викладає методологію перетворення нормальної здорової людини на "ідеального ув'язненого" - істоту, позбавлену особистості, якого б то не було внутрішнього змісту.