Друкарня від WE.UA

Let’s review (the album) Beyond Awareness - Reflections

Альбом фінського гурту Beyond Awareness під назвою “Reflections“ (2026) вийшов 8 травня і поступово набирає прослуховування.

«Цей альбом створювався і з нетерпінням очікувався вже кілька років, тому ми неймовірно раді, що нарешті можемо випустити цей емоційний вибух. Створення альбому стало для нас цінним досвідом, під час якого ми зросли як гурт і як музиканти. У музичному плані альбом поєднує сучасний металкор, місцями експериментальну електронну обробку та сирий метал в одне злагоджене й цілісне ціле. Зокрема, те, як музика підкреслює зміст і емоційну глибину кожної пісні, видається справді унікальним. Ми з нетерпінням чекаємо на реакцію слухачів!» - розповідають учасники гурту.

Всього альбом містить 10 пісень. Жанр: модерн-металкор.

Пройдімося по кожній пісні, поділюся своїми враженнями від цього релізу.

Rerun (feat. Pontus Hjelm)

Для початку альбому пісня ідеальна. Тут ще й задається тон «десь я це вже чув». Є такий виражений вайб переслідування, від якого нереально відірватися. Присутнє також “приправлення“ нотами кіберпанку, що створює атмосферку наче в якомусь шутері.

Crime

Неочікувано для мене, пісня з якої я почала слухати цей гурт, також опинилася в цій історії. Тут показується класичний лабіринт, властивий металкору. Також плутанина, точніше її контекст. Класно, емоційно викладено.

Inferno

Поки я слухала цей трек, було відчуття наче я складала якусь головоломку у своїх думках. І щось мені підказує – I failed. Хоча символізм із лісовою пожежею мене зацікавив добряче.

Reflective

Наскільки я не любила би металкор, але конкретно ця пісня для мене з розряду «на один раз». Дуже вона мені віддала одним старим кавером на Tove Lo, і навіть брейкдаун не особливо врятував ситуацію.

Lifeline

Тут перше, що я хочу відмітити, це класний розвиток пісні. І навіть оцей вступ гітар на тридцятих секундах – неочікувано і в тему. Хоча текстик досить депресивний. Але балансує добре.

TAKEMEBACKTOHELL (feat. Cyan Kicks)

Цей трек справив на мене дуже неоднозначне враження. Стилістично він мені нагадав пісню «Інтернет весілля» гурту Отрута, тільки трохи важче. Непогано, але для мене – трек “на послухати й забути“.

Trapped

Звучання класне, питань нема, вокальна мелодія також відрізняється, що радує. Але, як не дивно, тут також можна зробити накладання і буде ледве не ідеальний match з Bad Omens.

Nightfall

Ця пісня дійсно добре передає атмосферу такої глибокої ночі, нічних жахів, все в такому дусі. Технічно також придратися не бачу до чого.

Erosion

От не очікувала я почути в такому альбомі щось настільки повільне, майже романтичне. Це, знаєте, виглядає як озвучка думки перед тим як все послати подалі. Десь так я бачу цей трек.

Autopilot

А це якраз той самий мах рукою після попередньої композиції. Чомусь лише в цій пісні я змогла почути альтернативу одразу і чітко. Ідеальне завершення історії, так би мовити.

In total

Загалом про альбом скажу, що навіть якщо тут не передбачалося яскраво вираженої історії та послідовності, anyway робота гарна. Проглядалося таке накопичення напруги протягом усього альбому і психологічний hard reset – жирна крапка.

Ставлю цьому альбомчику 8/10, бо деякі пісні загнали в ступор і кілька разів відчувалося сильне наближення до інших пісень, хоча загалом усе було супер. У моєму плейлісті точно залишаться пісні Rerun, Crime, Lifeline та Autopilot.

Статті про вітчизняний бізнес та цікавих людей:

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
All immortal music
All immortal music@Taisia_Aim

1Довгочити
6Перегляди
На Друкарні з 14 червня

Це також може зацікавити:

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Це також може зацікавити: