Цієї суботи, після майже тижневого перебування у Донецькій області, повернувся додому. Чесно, враження переповнювали. Попри близькість лінії фронту, люди, які залишились, продовжують жити, працювати. Просто гуляючи у вечірній час, чуєш далеко не один віддалений вибух. Звісно, в цьому є своя романтика та краса, але все ж не варто забувати, що ці вибухи супроводжуються людською кров’ю та життями. Українізація відбувається на очах, тому, мовнюки, не переживайте. 90% вивісок — державною. Якщо ти починаєш говорити державною, то 50% людей гарантовано ведуть з тобою діалог теж нею. Також був у Констянтинівці. Бачив цей самий ринок, де недавно загинуло 16 людей. Загалом місто в дуже плачевному стані: половина вікон вибита, кучу знищених будинків та заправок. Але попри це все, місто гідно дає відсіч викликам війни. Розчарували ціни на продукти, які завозять в область з інших регіонів. На жаль, ціни однаково завищені, незалежно від відстані до лінії фронту. Ніяких «східняків-зрадників» та інших «покемонів» , не бачив. Бачив лише таких самих українців, як і усюди. Ніяких сумнівів щодо українськості Донбасу, в мене і бути не може, після цієї поїздки. Я був тут вперше, але точно не в останнє. До нових зустрічей, жителі української Донеччини. Слава Україні!
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
ДІАЛОГ МІЖ СВЯТИМИ ГАЛИЧАНАМИ ТА СВЯТИМИ СХІДНЯКАМИ. АБО ЯК ВИГНАТИ ОСТАННІХ ПРИВИДІВ МАНАФОРТІВСЬКИХ ІДЕЙ З НАШОЇ КРАЇНИ
колективний українець - це раб лабільних емоцій та когнітивних упереджень. Істеричність, нестабільність та поверхневість, яка постійно заводить його у світ “чорного” та “білого”,... з когнітивними упередженнями можна боротись, шляхом будування діалогу...
Теми цього довгочиту:
Політика
Вам також сподобається
Нацизм: історія, цінності, (не) зв’язок із українцями.
Німеччина, Гітлер і сучасні українці… У чому ж спільне та відмінне між цима словами? Відповідь дуже проста! Спільне – нацизм, відмінне – реальний нацизм і просто необґрунтовані закидання історичних термінів українцям з боку російської пропаганди. З’ясуємо, що до чого.
Теми цього довгочиту:
ІдеологіїБагатовекторна політика країн Центральної Азії у XXI столітті — Голос Америки
Колишні та діючі дипломати, вчені та дослідники Центрально-Азійського регіону обговорювали його розвиток та геополітичну стратегію.
Теми цього довгочиту:
АналітикаМарк Леонард: Глобальні наслідки війни Ізраїлю та ХАМАС - Project Syndicate
Наслідки війни Ізраїлю та ХАМАС відіб’ються по всьому світу з наслідками для Близького Сходу, Європи, Китаю та Сполучених Штатів. Хоча конкретні виклики різні, ніхто не зацікавлений у затягуванні чи розширенні конфлікту.
Теми цього довгочиту:
Аналітика