Волонтери на війні.
Війна завжди приносить біль та руйнування. Коли почалась війна я невагаючись зробила свій вибір, важкий, доленосний. Точка відліку, не повернення у минуле життя.
Війна завжди приносить біль та руйнування. Коли почалась війна я невагаючись зробила свій вибір, важкий, доленосний. Точка відліку, не повернення у минуле життя.
Якщо ви займаєтеся будівництвом і шукаєте надійні рішення для створення бетонних конструкцій, рекомендую звернути увагу на сайт Robud.
Сьогодні не день донора (він був 14го червня). Але донорів крові в Україні не вистачає незалежно від дня на календарі. Тож сьогодні розмова про те, чому у нас з цим все так трагічно. Про те, чому має сенс стати донором. І трошки про те, як це може допомогти вашому здоров'ю.
Маргарита - студентка 2 курсу М2 НМУ та волонтерка, що знайшла притулок більше сотні котикам та песикам. Вона допомагає вуличним котикам і собачкам знаходити свої нові сімї. З початку війни більшість врятованих - це евакуйовані хвостики з прифронтових територій.
Дар'я - випускниця Медичного факультету 2 НМУ ім. О.О. Богомольця, волонтерка у військовому госпіталі з початку повномасштабного вторгнення. Поговорили з нею про мотивацію, рішення піти у волонтерство, складнощі, які були на шляху.
Владислав - студент 5 курсу НМУ ім. О.О. Богомольця. Як волонтер, він здійснює переобладнання авто під кейсевак, встановлює медичне обладнання та його налаштовує. Інколи доставляє автомобілі у зону бойових дій, і обслуговує там колісні транспортні засоби.
Україна, як і багато інших країн, стикається з різноманітними суспільними викликами. У цих умовах волонтерські організації стають не тільки джерелом допомоги, а й каталізаторами змін, активізації громадянської свідомості та прагнення до покращення.
Нацбанк планує ввести обмеження P2P-переказів сумою до 100 000 грн на місяць і на 30 вихідних транзакцій. Що це таке, навіщо це ввели, що буде і чого не буде, і чому 3/4 ваших переказів волонтерам під це не підпадуть.
Cьогодні, 8 травня 2024, росіяни вдарили по спортивному майданчику біля школи, куди ходила дочка мого товариша. Троє дітей поранено, двоє у тяжкому стані. Серед них і друг доньки мого товариша. Прохання за змоги допомогти гривнею сім'ї постраждалого: картка 5168752082558423.
Кароліна - інструктор-волонтерка з тактичної медицини в складі Благодійного фонду «Пульс». В цьому інтерв'ю Кароліна розповість як стала волонтером, чим планує займатися після перемоги, які складнощі можуть трапитися на шляху волонтерів та чому важливо вивчати тактичну медицину.
Незважаючи на втому на тлі війни, українці продовжують збирати кошти на ті чи інші цілі. Але волонтери вказують на великі складнощі із залученням ресурсів. Як змінилася культура благодійності в Україні?
Україна — це країна активних громадян. Відвідування акцій за кордоном, акцій на підтримку військовополонених, поширення петицій та зборів, нагадування світу про війну — прості й базові речі у тилу, які вже давно мають перетворитися на рутину.
Ми не бачились півроку. Ти приїхав змучений, хворий і худий, ніби з концтабору. Розхитані нерви. Майже вся відпустка пішла на відновлення сил. Але я щаслива, що тобі стало краще.
Ідею для допису дала давня дискусія (якщо це можна так назвати) двох розумних людей. Один розповідав щось типу: критикуєш — підіграєш ворогу.
Життя непередбачуване. Його різкі віражі скидають з траєкторії одних людей, замінюють іншими, вибивають з тебе будь-яку впевненість.
РУСТЕМ ХАЛІЛОВ
Вирішила розповісти вам про волонтерський проект, до якого я трохи доклала лапки і про який час від часу згадую під таємничим і дуже загальним терміном “моя волонтерка” 🌚 Знайомтеся: телеграм-бот для донатів @Donate1024bot. Його розробив та підтримує мій колега, Вова Рожков.
Медичний факультет № 2 НМУ
ще живе