Огляд Kill Team Novitiates

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА

Команда представляє з себе набір з 9 тушок, 2 апл, 4+ сейви і 7 вундів та лідера. Лідерша є відмінною, вона представляє з себе повноцінну Сестру Битви з 3 апл, 3+ сейви і 9 вундів.

Стиль гри команди - хороша ближня стрільба та непоганий ближній бій. Пріоритет на стрільбі, тут і плойки і абілки гарно працюю. Загроз стрільби на всю карту в команді лише 1, все інше стріляє на 8”, так що треба тримати ворогів близько.

Складність команди - 7/10. Є трохи аур, окремий пул ресурсів які треба менеджити, дуже чіткий поділ оперативників на ролі. Також кожен оперативник має свої властивості які якось взаємодіють. Я би не радив брати цю команду зеленому новачкові. Ветеранам команда сподобається, складна, стабільна, в міру і про подумати і летіти стрімголов в атаку з надією в Імператора).

В команді наявний чіткий поділ на сапорт юніти, які роздають аури (на команду 3 види аур), бойових юнітів, які треба щоби зносити лице опоненту і юнітів для генерування очок віри, які додають їх в величезних кількостях.

Таким чином, найближчим аналогом для цієї команди є exaction sguad, або imperial navy breachers. Там теж є упор на стрільбу з близьких дситанцій та купа оперативників кожен з яких вміє щось унікальне. Проте, в мусорів кожен оперативник представляє з себе окрему загрозу (або в ближньому бою, або в стрільбі), моряки краще спеціалізовані на ближньому бою. В той же час в новіціаток спеціалізація на бій чи на сапорт більш характерно виражена і наявний пріоритет далекобійного бою на коротких дистанціях (8”).

ФРАКЦІЙНІ ПРАВИЛА

ACT OF FAITH

Сестри Адептус Сорорітас відомі своєю безумовною вірою в Імператора і ця віра дає їм прямий вплив на гру.

На реді степ кожного ходу (коли ми перевертаємо ордери) ми отримуємо кількість очок віри яка дорівнює кількості наших живих сестер поділеної на два, з заокругленням договори. (10 сестер - 5 очок, 7 сестер - 3,5, тобто 4 очка). Реді степ це не єдиний спосіб отримувати очки віри, є ще властивості оперативників, а також еквіп який взаємодіє з цим правилом.

Як немає кінця вірності Імператору, так і немає верхньої межі кількості очок віри, накопичуй скільки хочеш. Це досить круто, в нових wrecka crews, наприклад, можна мати не більше 6 врека поінтів одномоментно. Тут же можна берегти очки до вирішального моменту.

Як працюють акти віри? Кожного разу, коли наша сестра буде стріляти, битися, відбиватися або захищатися від далекобійної атаки на кидках кубів ми можемо заюзати Акт віри, заплативши певну кількість очок віри. Не можна використовувати за 1 дію більше 1 акту віри. Акти віри наступні:

1 очко - рерол 1 куба;

2 очка - перетворити нормал в Крит;

3 очка - зробити з провалу нормал.

Ефекти непогані, а якщо оглядатися на минулу редакції де ефектів віри було дофіга і трошки і з різним костом, то грати від актів віри стало значно легше.

Самі по собі акти віри додають команді надійності, дуже непоганої постійності. Самі по собі оперативники все ще можуть щось видати, навіть без актів віри. А от вже з актами віри вони взагалі розвалюють кабіну всьому і вся.

ОПЕРАТИВНИКИ

SUPERIOR

Лідерша єдина модель в команді яка має 3 апл, а в добавок ще кращі сейви і більше вундів. Ну видно, що тупо біг мамі.

Що по закачкам - тут все не складно, але і трошка складно.

Найоптимальніша закачка - плазма пістолет + павер вепон, оскільки це гарний баланс як між далекобійними атаками, так і ближнім боєм, а тому муви в дусі стрільба→чарж→файт дозволятимуть забирати все вплоть до маринаду.

Проте, у нас є команди які ігнорять пірсінг - хтось через фракційні абілки (наприклад, арлекіни та мандрейки), а хтось через плойки (варпковен). Проти таких команд я не бачу сенсу брати плазма пістоль, коли є можливість взяти релік болтган. Плазма крута як раз через свій пірсінг, летал 5+ ми маємо лише на грітій плазмі (а гріта плазма може дати нам чапалах якщо погано кидати 3+). В той же час релік пістоль має вшитий летал 5+, грітися для цього не треба, а дамаг ідентичний до стандартного профіля плазми.

Чи потрібен болтер + ган бат? Як на мене безпонтова закачка, вона просто не застосовує наші 3 апл в повній мірі.

Inspirational example: кожен раз, коли ми вбиваємо чувака отримайте 1 очко віри (хай пробачать мене дівчата Віри), або ж 2, якщо вунд стата ворога була 12 або більше. Цей ефект не має ефекту при застосуванні плойки Gloriuos Martydrom.

А ось і отримування очок віри поза межами реді степу. Гарна властивість, яка як раз таки спонукає нас лізти лідером вперед і крошити ворогів в ім’я Бога Імператора. Зазначу тут тільки, що не важливо скільки вундів було в ворога на момент смерті, нам важлива цифра, написана на його датакарті.

CONDEMNOR

Stakethrower (буду називати кілкомет) - навіть само по собі, ігноруючи кейворд антипсайкер, зброя виглядає непогано. 4 3+ 3/3+2 лякає багато тім - від бомжів, для яких будь-який кріт (а ми можемо його зробити за Віру, не забуваємо) означає майже гарантовану смерть, до напівелітних тім, для яких профіль хоч і не є смертельним, але все одно страшним та неприємним. Чи брати цього оперативника проти елітних тім (маринад та його різновиди) - думаю так, оскільки це друге та останнє (після лідерши) вшите джерело пірсінга в команді. Сайлент в зброї дуже крута штука, оскільки не применшує вогневої моці оперативника, проте дозволяє йому довше жити та носити свою ауру.

Null rod виглядає ще відносно непогано на фоні іншої зброї ближнього бою команди. Цієї палкою можна спробувати забити когось проти команд які не дуже добре вміють в ближній бій (паси, наприклад). Проти спеціалістів ближнього бою це не найкраща зброя, проте для добивання може цілком згодитися.

Anti-PSYKER - основний сок цього оперативника. Якщо ви знаєте лор Вархаммеру, то чули за недоторканних, або ж парій. Їхня суть в тому, що вони множать на 0 будь-яку присутність Виру біля них. Псайкери не можуть кастувати спели, відчувають біля них фізичний біль, демони анігілюються, закликання які уже накладені - розсіюються. Загалом, ультимативна зброя проти псайкерів. Тут це все непогано розписано.

Покращення, які дає антипсайкер дуже файні, +1 до дамага і летал 5+ нам тут дуже до місця. Де-факто, це перетворює оперативника в мельту проти псайкерів, яка крошить ворогів як в далекобійному бою, так і в ближньому може - як не як а 4 4+ 4/4 шок це нормальний профіль, не класний, але добрий.

Властивість Null rod забороняє наносити дамаг кубами з псайкік зброї по цьому оперативнику, обирати його для абілок, і він ніколи не вважається як такий, що є в радіусі їхньої дії, а також цей оперативник має ауру на 6” в якій:

1) псайкер оперативники не можуть робити псайкік дії;

2) оперативники не можуть використовувати псайкік далекобійну зброю;

3) псайкік зброя ближнього бою не може мати дамаг більше ніж 3/4 та втрачає всі інші абілки;

Чуєте ці звуки? Це звуки всього що вміє варпковен летить по цьому оперативнику). Якщо в опонента багато псайкерів то проти нього цей оперативник це просто кара небесна (а, як гарно лягає вислів)) і просто автопік. Справді, сам по собі оперативник непоганий, а проти псайкерів це просто неймовірно люта штука.

DIALOGUS

Автопістоль 4 4+ 2/3 з 8” ренжом печальний, може хіба на дурачка доб'є нещасного культиста.

Diabolic stave чуть краще виглядає, з профілем 4 4+ 3/3 шок можна пробувати щось в ближньому бою. Але, як я вже говорив на кондемнорі, такий профіль поступається іншим оперативникам, а сам по собі хороший для слабких в ближньому бою ворогів. Проте тут найважливіше це абілки, а не профілі зброї. У нас є зірвиголови які вміють зносити лице опонентам, тут у нас сапорт юніт.

Stirring rhetoric по суті дає абілку звичайного комса, з вимогою візібіліті і 6” (бачиш, знаходишся в 6” - додай +1 до АПЛ вибраної моделі). Не можна збільшити апл до більше ніж 3 після всіх змін (тобто качнути лідершу не вийде). Але, є покращення у вигляді auto-broadcaster токена, від якого теж можна міряти ауру для +1 апл, який не вимагає візібіліті. Тут варто згадати і за другу абілку.

Auto-broadcaster ставить токена в кіл зоні в 8” від нашого комса, або ж рухає токена на 8” горизонтально. Коли ворог перебуває в 3” від цього токена і стріляє, б'ється або відбивається він не може реролити куби.

Даючи узагальнення по абілках - гарно, таке нам нравиться давайте більше. Прокачка апл це завжди добре, а коли її можна зробити на 14” (8” для поставити токена і 6” від токена) то такий комс підтримає будь-який кут поля. А заборона реролів - моя повага, повної заборони реролів в цій редакції я ще не бачив (поправте мене в коментарях якщо не прав) і це може дуже-дуже напаскудити опонентам.

Додам буквально ще один момент: візібіліті для +1 апл треба лише для мініатюри даного оперативника, а от токен міряє лише дальність, тому ми можемо ставити токена тупо біля оперативника (або навіть під) і роздавати АПЛ навіть через стінку.

DUELLIST

Хороший спеціаліст ближнього бою. У нас є 4 3+ 4/5, з реролом однакових значень (тобто рероли 1 або 2) і можливість зробити з нормального попадання крит за акт віри (це нам треба для абілок). Звучить досить солідно та впенено.

Чи є резон говорити за пістолет - певно ні, це смішно. Може якась стрільба на дурника і залетить, але на більше годі і сумніватися.

Riposte каже, що коли ми парируємо критом ми можемо окрім парирування також внести цим кубом дамаг в ціль, таким чином, виконуючи 2 дії з 1 куба. Прикольна і крута абілка.

Підсумовую - гарний оперативник коли нам треба ефективно використовувати куби. Проти бомжів з погани хтх не завжди є сенс його брати, ми і так, швидше всього, будемо виносити їх в одні ворота. Проти еліти та хороших тім з ближній боєм, навпаки, його є сенс брати, оскільки ми, певною мірою, маємо 5 кубів проти оперативників ближнього бою еліт (бо ми і спарирували, і внесли дамаг, тобто використали 2 ефекти з 1 куба).

EXACTOR

Як кажуть в Луцьку - пльоточніца. Ну і якщо так глянути - внатурі, плітка в неї така, що точно не для дорослих ігор. Якщо коротко - класний сапорт юніт який заряджає нас на просто бомбіческий хід в 2 файти і +1 до мува.

Профілі. Нормальний профіль для ближнього бою, аналогічний профіль для стрільби. Тільки от, дистанція в 3” неприємна, хотілось би більше. Причина проста - якщо ти в 3” від ворога то все як правило погано, ти або труп на наступний хід, або наш оперативник побіг як смертник. В принципі профілі можуть допомогти затримувати ворогів, але в першу чергу я би розцінював цього оперативника як сапорт для файтерів, які зможуть винести декілька моделей ворогів за 1 активацію і створити солідну перевагу.

Абілка. Вибираємо одного френдлі оперативника в 3” від цього оперативнка, хлестаємо його пліткою. До кінця наступної активації того оперативника він має +1 до мува і може робити 2 файти, 1 з яких є безкоштовним.

Чи очевидно, що буде робити цей оперативник, і чи буде в опонента час щось з цим зробити? Так, очевидно. Так, буде. Це жирний мінус. Проте, якщо гарно деплоїтися і не підставлятися як рагуліно то можна отримувати хороші бенефіти.

HOSPITALLER

Старий добрий медик. Профілі печальні, трошки радує оком летал 5+ на ручній пилці, але дамаг по 2/3 що з дальної зброї, що з ближньої зброї вганяє в сум. Давайте краще глянемо на абілки.

Medic! хоч і має багато тексту але можна вмістити в просте речення. Коли ні медик ні дружній оперативник не в контрол ренжі ворога, дружній оперативник знаходиться в 3” від медика, і має бути прибраний з поля внаслідок смерті, замість того цей оперативник залишається з 1 ХП і не прибирається з поля бою. Оживлений оперативник може зробити дезкоштовний деш, але має завершити цей рух в 1” від медика (якщо неможливо завершити в 1” - не можна). Понизьте значення АПЛ обох оперативників на 1, і якщо ця властивість була застосована під час активації дружнього оперативника ця активація припиняється.

Фух, здається не сильно складно). Загалом, медик рятує від смерті від стрільби. Друга абілка дозволяє вже качати ХП.

Chirurgeon`s tools вибирає дружнього оперативника в 1” від медика (навіть самого медика) і лікує його на 2Д3. Просто, легко, нічого незвичного.

Враховуючи наявність плойки Blessed Rejuvenation наявність медика на полі нагадує наявність рятувальника потопаючих на дисципінах олімпійських ігор з плавання).

PENITENT

Ось це вже діло, тут у нас прям убійца. Першим ділом зазначу сочний хтх профіль. так, 4 4+ не сильно вселяє надію, але у нас є брутал, а якщо ми атакуємо то і сізлес, що дає приблизно гарантовані 2-3 куба в статистику попадань навіть без актів віри. Дуже гарний оперативник який спокійно розбирає всіляку шваль до 11 вундів включно (ми завжди можемо зробити кріт з нормала, не забуваємо). А кого не загризе то вдарить ще раз, за абілку.

Zealous rage - сізлес (рерол однакових значень) якщо атакуємо. Просто, гарно, беремо.

Absolution throught destruction - дозволяє негайно зробити файт екшн якщо після першого файту ми досі живі. Не можна робити більше 2 файтів за одну цю абілку. ПРОТЕ, якщо на цьому оперативнику висить баф від EXACTOR-а то ми можемо робити +1 файт від кожного файта. ТОБТО, ми беремо 1 нормальний файт, +1 фрі файт від пенітента, новий файт від екзактора, +1 новий фрі файт від пенітента і того 4 файти за 1 активацію. ЧОТИРИ ФАЙТИ, КАРЛ. Це може бути таке мнясо, що я не можу уявити. Якщо грати проти команд які не сильні в мілі 1 лиш цей оперативник може мати ефект сильніший за бласт бомсквіга на 2” (олди знають, яка це була грязюка).

В принципі на цьому по оперативнику все, можливість файтитися декілька разів дуже гарна, під бафами це машина смерті та і навіть без них оперативник хороший.

PRECEPTOR

Перший оперативник в команді в якого взагалі немає ніякої далекобійної зброї, лише стара добра булава Імператор. 4 4+ 5/5 непоганий профіль, хоча хотілось би 3+, або ж реролів. З іншої сторони нас рятує брутал а також севір, що додає нам трохи цікавизни в ближній бій, але не сильно, якщо ми відбиваємося ми хіба затримаємо ворога в хтх, бо нам точно будуть парирувати крити.

По абілкам. Unflinching Example дає 1 очко віри (боже, я не можу, всі Віри світу, пробачте мене) якщо вбити ворога, або 2 очки віри, якщо ворог мав вунд стату 12 чи більше.

Glorious Hymnal роздає севір всім дружній оперативникам в 3” від цього на всю зброю. Це непогано взаємодіє з усією командою, в команді є оперативники з смачними крітами(або морталки зі стрільби, або парирування + дамаг тощо). Проте, я би не покладався на цього чувака надто сильно, аура досить маленька + немає далекобійної зброї вшитої, це може бути проблемою.

Я би сказав, що нам треба цей оперативник проти елітних команд, бо кожна плюха це 5 хп, а, здається, всі елітні команди мають більше 12 вундів.

PRONATUS

Печальні профілі зброї, ніц не додати. Зубочистка що в мілі, що в стрільбі. Проте цей оперативник може генерити очки віри як дурний, так шо застосування на нього знайдеться.

Relic seeker дозволяє робити пікап та дроп маркера або місійну дію на 1 дешевше. Сінергує з цим друга абілка Divine acquisition яка одноразово за хід дає очки віри в кількості яка дорівнює номеру поточного ходу, якщо ми робимо місійну дію яка вимагає в нас контролювати обжектів маркер або місійний маркер.

В цілому оперативник нормальний, дешево робити місійні дії це завжди класно, а особливо в нинішній редакції, коли всі основні місії передбачають виконання певних дій. Особливо цей оперативник буде файно грати на ІТД, бо двері він буде відкривати безкоштовно.

PURGATUS

Тут мені згадується ситуація як колись ось цей флеймер вийшов і за 1 стрільбу викосив мені 4 моделі гвардії…я його ненавиджу всім своїм серцем, цю рану не загоїти ніколи.

Загалом, у нас тут нічогенький вогнемет, прибирає кавер сейви, має ренж, торент, в принципі сочна стрілялка. В ближньому бою звичайно жопою не добре битися, але нам це не головне.

Взаємодія з плойкою цікава, і, певною мірою, змушує нас брати цього оперативника. Чого? Бо ця плойка працює конкретно на Ministorum flamer і більше ні на яку іншу зброю. Сама плойка по собі теж цікава, про неї розкажу далі, і в принципі, заюзати її безкоштовно це файно, чому б і ні.

В цілому оперативник виглядає як солідна стрілюча загроза. Все таки 4 2+ з реролом 1 куба за акт віри виглядає як попадання 4 кубами в 99% випадків, тому викошувати всілякі 7-8 вунд моделі цей оперативник буде дай боже (релігійна відсилочка, фіть-ха).

RELIQUARIUS

Перше є порівняння яке мені напрошується - PRONATUS. Що той, що той дає очки віри, що той що той гарно контролюють точки. Проте, в обох оперативників є своя спеціалізація.

Ікона має +1 при контролі точок, стандартно, але також вона може підняти ікону, отримати 1 очко віри + кількість очок яка дорівнює номеру ходу. Порівнюючи з PRONATUS ми можемо робити дії на перший хід і вже мати очка віри, коли вищезгаданий оперативник може робити дії лише на 2 хід і давати трошки менше очок.

Підсумую тим, що PRONATUS треба щоби дешево робити місійні дії і з цього отримувати віру, ікона треба щоби тримати точки за собою і вже з цього отримувати багато віри. Таким чином, один - стоїть вдома і показує всім ікону, а другий бігає по передку.

Тобто, що той, що той застосовний. Проте, порівнюючи лише цих 2 оперативників, я би більше схилявся до RELIQUARIUS.

MILITANT

Враховуючи, що спеціалістів у нас в команді (включно з лідером) 11, а брати в гру ми можемо лише 10 оперативників імовірність обрання мілітанта невелика.

В принципі, абілка на рефанд очок віри після шуту, файту або відбивання гарна, і я би навіть сказав класна, бо ми можемо показувати цим гарний фокус, але обмеження на 1 акт віри в 1 дію дуже ріже нам все, а тому оцінка мілітанта падає.

PLOYS

СТРАТЕГІЧНІ

Ardent Vengeance

Дає зброї панішінг, якщо ми б’ємося, стріляємо або відбиваємося проти уже активованого ворога. Гарна властивість проти елітних команд, оскільки у нас майже завжди буде оверактивація проти них, кріт ми хавжди можемо зробити за очки віри, а відтак за 1 акт віри ми маємо 2 попадання. Сочно.

Defenders Of The Faith

Коли нашій сестрі битви вносять дамаг з стрільби чи ближнього бою і наша сестра бореться або за контроль mission marker або objective marker - ми половинимо дамаг з 1 куба з заокругленням догори. Важливо зазначити, що дана плойка не працює, якщо ми контролюємо objective marker, проте працює коли ми його контестимо.

Blessed Rejuvenation

Якийсь дикий відхіл, я вам скажу.

Якщо коротко - кожен раз коли ми юзаємо акт віри то по завершенню дії, в якій ми юзали цей акт віри ми можемо зарегенити оперативнику кількість здоров’я яка дорівнює кількості очок віри які ми витратили + 1д3. Обмеження - плойка не має ефекту якщо ми використали акт віри без уплати очок віри (Auto-chastisers еквіп, наприклад).

Уявляєте? Це теоретично можна видати відхіл 1д3+1 буквально кожній сестрі після кожної дії яка вимагає очки віри. Постріляли - кинули кріт з нормала, хільнули 1д3+3. І так по кожній сестрі. Як на мене це прям дуже жостко і якщо берегти ці очки то на другий-третій хід можна зробити команду майже тупо неубіваєму.

Причому, ця плойка працює і на контратаку, якщо ви під час цієї контратаки юзаємо акт віри.

Крч я дуже задоволений цієї плойкою. Багато її використовувати наврядчи будемо, проте ті 1-2 рази коли її використовуємо можуть ламати гру нахрін.

Righteous Advance

Третина команди (з заокругленням донизу, але не менше 1) може зробити безкоштовний деш, або до найближчого ворога, обжектів маркера чи ворожої деплойки. Для кожного оперативника ціль буде своя.

Я так розумію, якщо ви від ворога стоїмо в 2.7” а від точки в 2,5” то рухатися ми маємо до точки, оскільки вона для нас ближча. Через це плойка трішки гірша, хоча не втрачає в тактикульності, оскільки ми все ще можемо сховатися від потенційної стрільби в першу активацію ворога, забігти на точку тощо.

Загалом ситуативна, але за гарного застосування - дуже класна плойка.

ТАКТИЧНІ

Glorious Martyrdom

Коли наш оперативник помирає ми можемо заюзати цю плойку щоби за кожного ворожого оперативника в 2” від померлого взяти 1 очко віри та нанести кожному з них 1Д3 дамага.

Гарна плойка щоби максимально вигідно влетіти оперативником-смертником в купу ворогів. Або ж завідомо відправити смертника, щоби той вдарився, наніс максимум шкоди, а потім ще й підірвався.

В принципі на полі легко видно точки де уде скупчення ворогів - коридор на ітд, куток кімнати, дворик якогось волкуса, конкретна вантажка на бхета децимі тощо. От саме туди і треба відправляти нашого смертника.

Загалом, дуже гарна штука, щоби навіть уже мертвий оперативник зміг принести користь.

Blazing Inferno

В силу того, що плойка юзається лише на 1 тип зброї який є лише в 1 оперативника в команді про неї можна пам’ятати лише тоді, коли ми хочемо брати Purgatus-a в команду.

Загалом плойка каже, що коли ми ретейнимо крит ми можемо заюзати правило щоби “підпалити” ворога, накинувши на нього Blaze токен. на початку кожної активації оперативника з цим токеном від отримує 1д3 морталок, а першою дією в свій хід може погасити себе.

Прикольна штука проти команд, в яких мало апл, проте і оперативники не можуть терпіти 1д3 дамага кожен хід…..нові врека крювс, наприклад.

Проте, можливість заюзати таку плойку лише 1 раз на хід дещо нівелює її користь. + безкоштовно її юзати можна лише на 1 конкретного оперативника. Тому хз, вроді виглядає норм, якщо є можливість - варто юзати.

Blinding Aura

Старий прикол з актом віри переробили в тактичну плойку. І я розумію чого, те що ти не міг постріляти тупо ні в кого з сестер страшно бісило. Зараз же, якщо ворог далі 2” від конкретної сестри і хоче в неї постріляти ми можемо заюзати плойку, щоби вона стала нелегальною ціллю (ворог має обирати когось іншого). Разом з тим, якщо ворог не може обрати іншу легальну ціль то дія припиняється (і все ще вважається виконаною, тобто АПЛ не повертається). Дана плойка не працює, якщо атака не обирає оперативника (наприклад, бласт).

От що що а оце прям реально ТАКТИЧНА плойка. Треба добре обирати кого ховати цією плойкою, оскільки це одноразова акція, і просрати її на когось, хто просто вмре від наступної контратаки якось сумно. Проте навіть тут, ми можемо відтягнути цілу ворожу контратаку на цього оперативника. Загалом, тактикульно, треба дивитися на ситуацію на кожному конкретному столі.

Guided by Faith

Плойка-сюрприз). Коли ми хочемо стріляти оперативником зброя отримує правило сік лайт на 6”. Якщо не знати за цю плойку, то можна випадково підставити свого оперативника під смачнючий чапалах, а це завжди неприємно. Особливо неприємною ця плойка можна бути при застосуванні на Purgatus-а, оскільки А) - нам накидають за лайт кавер, Б) - за сатурейт ми не отримаємо кавер сейвів, В) - нам накидають торентом на 2"+ ту хіт, що може викосити добру купку оперативників.

Недооцінювати цю плойку ніколи не треба, навпаки треба тримати її в голові при грі проти сестер, бо сенсу не використати її коли можна смачно вжарити опонента я не бачу, а тому треба не підставлятися. Або ж підставитися тим, що не шкода, ми ж все таки тактікульні чуваки).

ЕКВІП

Icon Of Faith

Дозволяє використати 2 акта віри замість 1, як зазвичай. В принципі, еквіп застосовний. Не готовий сказати, наскільки багато очок віри ми можемо генерувати і чи буде в нас потреба постійно юзати акти віри (ще й 2 різних). Хоча, теоретично даний еквіп може спрацювати з Auto-Chastiser еквіпом, проте, це прям гра в жосткий в-абанк. До речі, про авточестерів (фанам лінкін парк - прес F ту пей респект).

Auto-Chastiser

Дозволяє за рахунок 1д3 дамага по нашому оперативнику (селфхарм) використовувати акти віри залежно від того, скільки ХП ми втратили.

Якщо грати турнірно - я би наврядчи брам цей еквіп, надто він ризиковий. Проте, якщо взяти його, взяти Icon Of Faith, прожимати Blessed Rejuvenation то теоретично ще можна жити. Це 1 акт віри юзаємо само собою, 1 акт віри за селфхарм, відхілялися за оригінальний акт віри - стоїмо задоволені собою та аж світимося від світла імператора.

Ось такий геймплей може бути дуже цікавим, проте дуже не довгим)).

Sanctified Rounds

Коли сестра стріляє і використовує для стрільби autogun, autopistol, relic bolt pistol or relic boltgun і ми під час цієї стрільби використовуємо акт віри (будь-який) зброя отримує правило Piercing Crits 1.

Враховуючи, що кріт ми завжди можемо зробити кріт з очок віри то еквіп можна юзати. Окрім того, очок віри завжди можна витратити лише 1 - рерол куба - і ми все ще будемо мати пірсінг крітс 1.

Чи брав би я його - швидше так аніж ні. Треба сісти, пограти за сестер пару ігор, подивитися наскільки часто треба використовувати акти віри і наскільки класними вони є, а далі давати вердикт. Просто так сказати за цей еквіп тяжко, він непоганий, проте треба пробувати.

Holy Embrocations

Ігнор інжура на мувмент.

Автопік просто в будь-яку гру, це дозволяє ганяти по полю як дурнуватим. Може битися не так ефективно, але втекти оперативником який має 1 хп і віджати точку в опонента це завжди дуже смачно).

Та і, не одним лиш віджиманням точок живемо, в принципі ігнор інжура на щось це вже класно, повний ігнор інжура - це взагалі грязюка. Так що, бігати без обмежень, не заважаючи на те, як сильно нас б’ють - це дуже класно, я би брав цей еквіп просто в кожну партію. Дамаг 3/4? окей, внесеш кріт я все ще бігаю! Дамаг 4/5? ок, внесеш будь-що я все ще бігаю. Дамаг 3/3? немає команд в кіл тімі де вся зброя наносить не більше 3/3. Хоча, ящко така з’явиться проти неї можна цей еквіп не брати….хоча чого, 2 попадання - ми в 1 вунді, бігаємо як дурні))) ВСЕ ОДНО БЕРЕМО!

ОРІЄНТОВНИЙ РОСТЕР

1 Лідер plasma pistol and power weapon
2 Purgatus
3 Purgatus
4 Dialogus
5 Reliquarius
6 Condemnor
7 Exactor
8 Penitent
9 Preceptor
10 Pronatus

Це ростер який грав би в більшості ростерів сестер. Проте, щодо останніх 2 моделей є обмовочка. Якщо перших 8 це автоінклуд, то останні 2 це свап слоти, і свапаємо ми їх так:

Duelist-а ми беремо проти еліт та команд з хорошим ХТХ.

Preceptor-а коли нам треба багато критів, а також для очок віри за вбивства (можна брати наприклад проти орків, бо в них є джаст е скретч який працює лише на нормали, а також проти хтх елітних тім бо кожна пропущена плюха це 5 хп, а мертвий оперативник це 2 очка віри).

Pronatus класний коли нам треба робити багато місійних дій і генерувати очки віри. Наприклад, на інту зе дарк, або якщо ми обираємо Plant Beacons як нашу TAC OPS.

Загалом такий вид ростера представляє нам 4 стрілючих загрози, 3 ближній загрози і 4 сапорт юніта. Лідершу можна віднести як до стрілючих так і до ближніх загроз.

Сапорти - це всі оперативники що мають печальна профілі, проте роблять інші речі - тапають точки, відкривають двері на інту зе дарк, генерують очки віри, роздають аури тощо.

Загрози - це те, що має гарні стати і може вбивати більшість з того, що є в Kill Team на даний момент.

Таким чином, проти стрілючих команд у нас тактика добігти, шкеритися по укриттях по трошки прибирати ворогів з поля. Проти команд з сильнім ближній боєм нам навпаки треба виставляти живий щит з бійців ближного бою і відстрілювати ворогів.

Паралельно з цим всім нам треба займатися “хатніми справами” з допомогою сапортів. Благо, сапортів в нас цілих 4 штуки, що дозволить гарно розповзтися по полю і робити те, що треба.

В принципі, цьому все, дякую що дочитали, підписуйтеся на Kill Team News в Друкарні, шукайте нас в Телеграмі та до зустрічі на нових оглядах!

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
News Kill Team
News Kill Team@News_Kill_Team

Новини про кіл тім, огляди

59Прочитань
1Автори
8Читачі
На Друкарні з 12 грудня

Більше від автора

  • Огляд Kill Team Nemesis Claw

    Тут проведений огляд команди Kill Tean Nemesis Claw. Розглянуто кожного оперативники, плойки, еквіп тощо, з парою коментарів з легкими нотками гумору.

    Теми цього довгочиту:

    Настільні Ігри

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається