Публікація містить рекламні матеріали.

Огляд смартфону Xiaomi Redmi Note 12 4G

Обзор смартфона Xiaomi Redmi Note 12 4G

Безумовно, у бюджетному сегменті смартфонів одним із основних відкриттів року став телефон Redmi Note 12 (як 4G-, так і 5G-версія). У свою чергу, компанія BBK теж активно розвиває свої бренди і радує досить широким асортиментом непоганих бюджетників. Більше того, у гонку лідерів буквально «увірвалися» Tecno та Infinix (Transsion Holdings), що знову ж таки ускладнило вибір недорого смартфона для багатьох покупців. Тому ми підготували для Вас огляд Xiaomi Redmi Note 12 4G, в якому намагатимемося відповісти на основне питання – наскільки смартфон відповідає своїй ціні.

Вигідні ціни:

Долучайтесь до ✅нашого каналу ШОПОГОЛІК✅, та слідкуйте за акціями, знижками та промокодами!

Комплектація бюджетника

З коробки цей 4G-версія смартфона має зарядний пристрій (у 5G-версії немає ЗУ), кабель, силіконовий чохол та плівку на скло, яку Вам люб’язно наклеять у будь-якому великому магазині.

Комплектация Xiaomi Redmi Note 12 4G

Усі деталі зазвичай щільно зафіксовані в коробці. Сам телефон знаходиться ще й у захисному чохол, на якому відображаються основні особливості новинки. Таким чином, комплектація смартфона – це величезний плюс. На відміну від багатьох новинок, які вже поставляються без заряджання, Ви за промовчанням отримуєте телефон повністю готовий до експлуатації. Можливо, в майбутньому захочете змінити чохол, але це вже ваша особиста справа. Спочатку він виглядає досить добре та надійно.

Xiaomi Redmi Note 12 4G в силиконовом чехле

Зовнішній вигляд смартфона

Почнемо з того, що Redmi Note 12 4G пропонується різних кольорах: від золотистого до світло-синього. У нашому огляді поговоримо про останній. Виглядає телефон стильно. Відразу впадає у вічі невелика товщина – всього 7,85 міліметрів.

У руці смартфон тримати приємно. У тому числі через невелику вагу – близько 185 грамів. Знизу зазвичай розташовується порт USB-C, мікрофон і динамік.

Зверху можна знайти ІЧ-порт, мікрофон і порт для підключення навушників.

З лівого боку у верхньому кутку знаходиться слот для 2 сім-карт і картки пам’яті. У нашому випадку йдеться про модифікацію на 128 Гб.

З правого боку знаходяться кнопки перемикання гучності та досить спритний сканер відбитка пальців.

Правий бік смартфона

З тильного боку знаходиться камера, до складу якої входить потрійна камера та одинарний спалах.

Екран без «водоспаду», жодних надмірностей немає. Виглядає модель акуратно, сучасно та досить стильно для своєї цінової категорії. З вибором кольору не помилилися.

Потужність та продуктивність

За продуктивність у смартфоні Xiaomi Redmi Note 12 відповідає процесор Snapdragon 685, розроблений компанією Qualcomm. Цей чіп отримав 4 ядра ARM Cortex-A73 (частота до 2,8 ГГц) та 4 ядра ARM Cortex-A53 з частотою до 1,8 ГГц. У зв’язці з графічним прискорювачем Adreno 610 та 6 гігабайтами ОЗУ досягається оптимальна продуктивність. Сказати, що це слабке залізо не можна, але й виділяти на тлі конкурентів у цій ціновій категорії було б теж несправедливо. Загалом досить швидкий смартфон, що набирає в AnTuTu близько 300 тисяч балів.

Щодо троттлінгу, він присутній, але незначний. Модель цілком справляється з навіть із сучасними іграми на середніх та максимальних налаштуваннях. При цьому відчувається незначне нагрівання.

Огляд камер Redmi Note 12 4G

Ще до початку огляду Xiaomi Redmi Note 12 4G ми подивилися висновки на інших сайтах та YouTube, і зрозуміли, що камера нічим примітним не виділяється. Так і є. Це середня камера своєї цінової категорії. Основний блок отримав 3 сенсори та одинарний спалах:

Блок камер Xiaomi Redmi Note 12 4G: потрійна зі спалахом
Блок камер Xiaomi Redmi Note 12 4G: потрійна зі спалахом

Камера Xiaomi Redmi Note 12 складається з трьох сенсорів, головним з яких є Samsung ISOCELL JN1 з фізичним розміром матриці 1/2,76″ та роздільною здатністю 50 мегапікселе. Природно, немає OIS. Модель має фазовий автофокус. У денний час доби фотографії цілком прийнятні. AI-режим традиційно добре працює в певних сценах, але не більше.

Потішила натуральність кольорів, чого не можна сказати про зйомку вночі. Тут уже чітко видно приналежність до бюджетного класу, хоча рівень деталізації непоганий.

Як ширик використовується сенсор Omnivision OV08D10, роздільна здатність якого становить 8 Мп, а світлочутливість f/2,2. Ця камера не має автофокусу. Третій сенсор – це 2-Мп об’єктив, який відповідає за макрозйомку. Зазначимо, що при використанні HDR-режиму при штучному освітленні ситуація покращується в плані деталізації та шумів, але кольори не такі натуральні.

Фото з HDR-режимом при нестачі натурального світла
Фото з HDR-режимом при нестачі натурального світла

Гібридний зум працює добре лише за наявності гарного освітлення. Датчик глибини відсутній, але особливої різниці між новинкою та Redmi Note 11 не відчувається. Розмиття є, і воно не гірше. Щодо макро-камери, то тут усе на рівні бюджетного класу.

Що стосується відео, то тут все просто: FHD при 30 FPS з фільтрами, які можна використовувати лише для HD-відео. Є уповільнена зйомка, а щодо деталізації, то судіть самі.

Отже, камера знімає цілком добре при достатньому рівні освітлення. В інших сценах та випадках ми говоримо про бюджетний сегмент. У тому числі нічим примітним не відрізняється відеозйомка. При нестачі світла відчувається перевага у бік холодних тонів, але деталізація належним чином. Покращує ситуацію HDR-режим, але не суттєво.

Заряджання та автономність

З увімкненим Wi-Fi смартфон пропрацював в районі 16-19 годин. Це відмінний результат, який перевершив наші очікування. Справа в тому, що екран з підтримкою 120 Гц мав витрачати більше енергії, але, мабуть, оптимізація компанії не стоїть на місці. Час автономної роботи було збільшено порівняно із попередником, хоч і не значно.

Ще однією перевагою Redmi Note 12 (4G) є підтримка швидкої зарядки за стандартом Power Delivery з потужністю 33 Вт. Як зазначалося, комплектне ЗУ є в коробці, що не може не тішити.

Якість екрану

Однією з головних переваг Xiaomi Redmi Note 12 є частота зміни кадрів. Тут 120 Гц, що є дуже солідним результатом для бюджетного смартфона. Однак цей режим не активується в іграх, що мінімізує важливість цієї гідності перед конкурентами. Разом з тим Amoled-матриця приваблює хорошим рівнем контрастності, глибиною чорного кольору.

Якість екрану

При використанні режиму за промовчанням колірний охоплення цілком відповідає sRGB. Заявлених пікових значень яскравості ми не виявили, але близько 700 нит смартфон дійсно видає. Також порадувало відмінне заводське калібрування кольору. Смартфон налаштування відмінно. Крім того, порадував швидкий відгук сенсорного шару – близько 240 Гц.

Зв’язок та звук

Звук цілком відповідає бюджетному класу: стерео тут нема. Проте динамік досить гучний. Також зазначимо модуль Bluetooth 5.0. Це не нова версія, але є профіль aptX та LDAC. Передбачено ІЧ-порт, а також 2-діапазонний Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac).

Багатьох порадує той факт, що слот включає місце для розміщення 2 сім-карт та ще карти пам’яті. Працює смартфон лише з 4G-мережами, але в Україні поки що і немає 5G.

Висновки про Xiaomi Redmi Note 12 4G

Висновки про Redmi Note 12 4G

Таким чином, ми завершуємо огляд дійсно збалансованого бюджетного смартфону Redmi Note 12 4G, що отримав захист від бризок, ІЧ-порт, екран із частотою 120 Гц та середні інші характеристики. Він має непогану автономну роботу, але виділити телефон на фоні Poco M5 або навіть Realme 9 складно. У новинки не найкраща апаратна частина, середні камери у всіх сенсах, і фактично немає жодних конкурентних переваг, крім того, що це новий телефон. Відповідно, у нього більш тривалий термін експлуатації, він довше отримуватиме оновлення. При цьому є недоліки, включаючи відсутність стереозвуку.

Якщо Ви хочете отримати новий збалансований смартфон, який буде ще кілька років актуальним та зручним в експлуатації, то це точно гарний варіант. Середня камера, потужність, режим 120 Гц (для відео), а також функціональні можливості MIUI не розчарують за таку вартість.

Плюси:

  • час автономної роботи;

  • є підтримка 120 Гц;

  • є захист від бризок та пилу;

  • є ІК-порт і NFC;

  • підтримка заряджання 33 Вт.

Мінуси:

  • немає стереозвуку.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Шопоголік
Шопоголік@Cina

Огляди товарів

190.7KПрочитань
2Автори
34Читачі
На Друкарні з 17 квітня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається