Існує багато різних способів визначити вартість акцій, але давайте зосередимося на коефіцієнті PEG. Цей коефіцієнт є оціночним показником, який порівнює три величини:
-- ціна акції
-- прибуток на акцію
-- очікуване зростання прибутку на акцію
У двох словах, коефіцієнт PEG має на меті відповісти на це питання: Наскільки дорогою є акція по відношенню до зростання її прибутку?
Це тому, що, по суті, коефіцієнт PEG дуже схожий на інший коефіцієнт - коефіцієнт ціна/прибуток (P/E). Єдина відмінність між ними полягає в тому, що коефіцієнт PEG ділить співвідношення P/E на очікуваний темп зростання (growth) прибутку акції (звідси і «G» в PEG). Таким чином, коефіцієнт PEG враховує очікуване зростання прибутку, що важливо, оскільки інвестори часто готові платити премію за акції, які зростають у прибутковості. У будь-якому випадку, чим вищий коефіцієнт PEG, тим дорожче коштує акція відносно того, наскільки швидко вона зростає.
Тридцять років тому коефіцієнт PEG на рівні 1,0 вважався справедливою вартістю, хоча ця цифра зросла під впливом різних факторів. Сьогодні середній показник PEG наближається до 1,5, хоча розбіжності між секторами є помітними.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
На фондовому ринку стає неспокійно: 5 способів, як інвестори змінюють стратегії
Ситуація на ринку неоднозначна. Тож яка поведінка інвесторів, які стратегії вони обирають? Про це зараз поговоримо...
Теми цього довгочиту:
Заробіток В ІнтернетіЩо буде з економікою США при падінні долара
Індекс долара опустився до трирічного мінімуму, торгуючись нижче позначки 100. Експерти вважають, що долар, який слабшає, - це погана новина для стійкості американської економіки.
Теми цього довгочиту:
ІнвестиціїПояснення стратегії Пітера Лінча простими 9 кроками
Пітер Лінч досяг 29,5% річного прибутку протягом 13 років і як цього зробити вам, розкажу саме тут
Теми цього довгочиту:
Інвестиції
Вам також сподобається
Чому розуміння інфляції важливе?
Інфляція — це процес підвищення загального рівня цін на товари та послуги в економіці. Це явище впливає на всі сфери нашого життя, оскільки зниження купівельної спроможності грошей змушує нас витрачати більше на звичні речі, навіть якщо наше фінансове становище залишилося без змі
Теми цього довгочиту:
ІнфляціяЯк інвестувати в землю: ґрунти України
Зробимо короткий огляд того, на що звертати увагу, коли ви обираєте собі земельну ділянку і ставите в пріоритет якість земель чи ґрунтів.
Теми цього довгочиту:
Грунти УкраїниЯк обрахувати ризик активу, в який ти інвестуєш?
Поговоримо про те, що таке ризик у інвестиціях та як його обрахувати для активу, в який ти інвестуєш.
Теми цього довгочиту:
Заробіток В Інтернеті