Друкарня від WE.UA

Рівні свідомості та тонкі тіла людини. Частина друга.

Як взаємодіє астрально-ментальна структура людини з вимірами свідомості 3D та 4D?

3D людина - це людина як форма, тіло. Тут починається прояв свідомості, але душа ще не відкрила Бога в собі. Це рівень звичного людського життя, повсякденних справ та інтересів. Людина вчиться через матеріальні події, досвід. Можна сказати, що це поле “людини, що спить”, без прямого керування серцем і з обмеженою свідомістю. Зв’язок з Богом тут дуже умовний: людина звертається “на всяк випадок”, у складні моменти або щоб попросити допомоги, але не живе в єдності з Богом. Сприймає Бога виключно як зовнішню силу, а не внутрішнє джерело, або взагалі заперечує Його існування.

На рівні ментального тіла 3D людина перебуває у мисленні, де світ сприймається як боротьба: “або я, або мене”. Присутнє чітке розділення на “правильно/неправильно”, “добре/погано”, “свій/чужий”. Є віра у зовнішній авторитет: уряд, медицину, систему, начальство. Постійне порівняння себе з кимось і змагання.

Ментальне тіло 3D формує таку картину світу, у якій людина вважає: “Я маю сам усе контролювати”, “Я маю заслужити, довести, досягти”. Через таке мислення життя стає набором задач, які потрібно вирішувати і проблем, з якими потрібно боротися. Це створює постійну напругу між роботою, життям і обов’язками. Нескінченне життя між графіками і дедлайнами. Людина відчуває себе підвладною системам - сімейним, соціальним, професійним, релігійним.

У 3D ментальне тіло часто відключає людину від відчуття серця, тому що мислення постійно аналізує, сумнівається, вирішує чи правильно вона робить. В такому стані Бог не може “говорити” тому, що людина вибудувала надто щільний ментальний бар’єр.

Ні рівні астрального тіла 3D людина сприймає світ через призму страху, образ, ревнощі, бажання контролювати або володіти. Емоції накопичуються, часто не проживаються і створюють всередині щільний, важкий простір, який постійно тягне її вниз. Людина в переважній більшості нервово реагує на події, ображається, злиться, переживає, когось звинувачує і це стає джерелом повторюваних конфліктів у житті.

Життєві ситуації створюють хвилю негативних емоцій: хтось зробив щось не так, щось не вийшло, відбулося щось несподіване і емоції вибухають, поглинаючи увагу. Вона часто не відчуває, що сама створює багато ситуацій через свої незбалансовані емоції.

Людина 3D реагує на зовнішній світ через захист, агресію або замкнутість. Емоційно спалахує, коли хтось не поділяє її погляди. Вірить тільки в те, що бачить, чує, може потримати в руках. Матеріальний успіх - головний критерій.

Скільки б ви не намагалися говорити з такою людиною про щось вище, вона вас не зрозуміє. ЇЇ життя все буде зосереджене на матеріальних подіях і речах. Поки в її житті не станеться щось, що запустить процес пробудження, її серце буде закрите.

Чому серце? Бо серце - це ворота до відкриття вищих вимірів свідомості. Вони починають відкриватися лише на рівні 4D.

4D-людина - це людина, що починає пробуджуватися. Активується серцева чакра і запускається процес гармонізації базових тіл людини, стабілізація нижніх чакр, поступова активація верхніх чакр і вищих тіл. Тобто починає вирівнюватися вся вісь людської форми. Це рівень пробудження і переходу, відкриття Бога та серця. Вперше виникають питання: “Хто я?”, “Для чого я тут?”, “Хто такий Бог?”. Тут людина починає активно пізнавати себе, шукати Творця, розмовляти з Ним. Не як з “релігійним” Богом, а як з живою Свідомістю, яка веде, відповідає на питання та розширює розуміння світосприйняття. На цьому рівні приходить відчуття, що наша Планета не єдина у Всесвіті. Це початок розкриття справжньої духовної свідомості у людині. Цей рівень ще називають “свідомість серця”.

На рівні ментального тіла 4D людина перестає боротися з життям і природно переходить у стан довіри до нього. Вона більше не живе в логічному конструкторі, а починає відчувати тонку нитку, яка її веде через події, людей і власні думки. Вона вже не бачить світ як хаос. Навпаки, починає помічати знаки, підказки. Сильніше розкриваються інтуїтивні відчуття.

Життєві ситуації перестають сприйматися як випадковість, а навпаки - людина починає бачити наскільки своєчасними вони є. Події поступово формуються під її наміри.

Це відображається в житті як: своєчасне і правильне прийняття рішень, трансформації проходять без глибоких і довгих криз, правильні люди поруч, вихід з токсичних структур і середовищ, відчуття сенсу і напрямку, природна стабільність, навіть коли зовні щось змінюється.

Людина починає помічати, що їй більше не доводиться “досягати”, бо реальність сама відкриває двері, коли вона входить у відповідну частоту.

На рівні астрального тіла 4D людина здатна пропускати емоції без блоків. Вона більше не прив’язана до страхів, образ чи минулого болю. ЇЇ емоційний світ відкритий і чутливий до потоку життя. Емоції стають інструментом сприйняття і сигналом, а не пасткою. Відчуття внутрішньої стабільності навіть у зовнішньому хаосі.

Коли трапляються якісь події, людина проживає їх, розуміє причину і емоції допомагають їй вибирати правильні дії. Вони не накопичуються, а проходять крізь астральне тіло, очищаючи його і підтримуючи внутрішню легкість. Емоційний стан формує реальність: спокій, довіра, любов і радість притягують події та людей, які резонують з цим станом.

Бог для людини 4D стає доступним через відчуття резонансу: емоції і серце працюють як канал, через який вона сприймає напрямок життя, підтримку та натхнення.

Реакції стають м’якшими, але ще можуть бути гойдалки: від відкритості до страху. Замість звинувачень - спроба зрозуміти. Зростає чутливість до енергій людей та простору. Людина починає говорити про сенси, розвиток, енергію, внутрішні стани. Вміє слухати глибше, ловити підтекст і вібрацію. Менше конфліктності, більше емпатії.

Якщо 3D - це світ старої програми (рівень, який завершує цикл на Землі), то 4D – перехідна зона (чистка, пробудження, розділення)...

Продовження в третій частині…

Адалія. Духовний провідник вищих вимірів.

https://adaliyalight.substack.com/p/about-me-hakkmda

Статті про вітчизняний бізнес та цікавих людей:

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Адалія
Адалія@adaliyalight

Провідник вищих вимірів

17Довгочити
115Перегляди
3Підписники
Підтримати
На Друкарні з 28 травня

Більше від автора

  • Рівні свідомості та тонкі тіла людини. Частина перша.

    Ще одна фундаментальна тема, яку важливо усвідомлювати кожній душі, що прагне еволюційного розвитку. Вона досить глибока і багатогранна, але я спробую розкрити її cуть у максимально відчутній формі для людського сприйняття.

    Теми цього довгочиту:

    Бог
  • Де ми живемо і куди переходимо? Частина третя. Перехід.

    Навряд чи зараз знайдеться людина, яка б не відчувала, що з планетою Земля щось відбувається. Змінюється простір, люди, взаємодії. Найбільш активно масове людство почало це відчувати ще за часів пандемії, хоча фактичний початок процесу був покладений у 2012 році.

    Теми цього довгочиту:

    Бог

Це також може зацікавити:

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Це також може зацікавити: