Ваші мрії.

Як зрозуміти, де мрії і бажання наші, а де мрії і бажання наших рідних, друзів і навколишніх нас людей? Як провести цю межу і розділити наше істинне від наносного і навіяного ззовні? І чи можна це взагалі зробити?

Дозвольте собі бути собою, визнайте свої бажання, а не бажання нехай навіть самого вашого коханого і рідної людини. Дозвольте собі жити своїм життям, дайте шанс своїй душі розправити крила і полетіти, від радості самореалізації, полетіти на крилах задоволення і задоволення собою і тим, чим ви займаєтеся у своєму житті. Дозвольте собі реалізовувати свої, саме свої мрії і потреби.

Почніть розвивати свої досягнення і таланти, а не бажання інших людей. Як це зробити? Згадайте, про що ви мріяли з дитинства? Що вам найбільше хотілося? Адже буває, що вже потім, у дорослому житті, наші дитячі мрії намагаються пробитися і нагадати про себе крізь наші страхи і сумніви в тому, що ми зможемо, ми зуміємо, ми з усім справимося. Вони періодично ні-ні, та й нагадують про себе. Головне, прислухайтеся до себе. Прислухайтеся до самих тоненьких, трохи чутних своїх потреб.

Наберіться сміливості і почніть жити своїм життям. Жити в повний зріст, жити своїми істинними, часом захованими під почуттям провини і невпевненості в собі, бажаннями. Зрозумійте, а що ж ви насправді хочете? Що ви насправді любите? Що вам дійсно подобається, як би ви насправді хотіли жити і чому зараз живете по-іншому? Чому спілкуєтеся саме з цими людьми? А чому п'єте каву, або чай? Чи насправді ви любите ці напої? Або, може бути, віддаєте перевагу сік, або просто воду? І вам просто не вистачає сказати сміливості «Я не люблю кави»? Або ви просто не замислювалися про це? Чому одягаєтеся саме в цей стиль? Ваш одяг вам подобається? Це саме той стиль, який відображає вашу індивідуальність, або те, що навіяне рекламою? Чому дивитеся телевізор, читаєте газети і журнали, чому відпочиваєте саме там, а не в іншому місці? Ви все це робите тому, що вам цього хочеться, або тому, що хтось колись давно сказав, що «Так треба жити»? Якщо ви хочете жити по іншому, вам ніхто і ніколи не заборонить. Головне тут, щоб самому зрозуміти, а як - по-іншому?

А що з вашими основними мріями та бажаннями? Чим ви мрієте займатися? Яку потребу душі хочете здійснити? Закрийте очі і уявіть свою мрію так, як ніби вона почала виконуватися. І ось, якщо вас ці думки поглинуть, якщо ви забудете про час, якщо ви не будете втомлюватися від того, про що мрієте, і якщо будете мріяти день, два, три, тиждень, місяць і при цьому вам ця мрія не набридне, можна сказати, що ви почули себе. Ви почули свою душу, взяли свою потребу. Якщо ж ваша мрія зовсім і не ваша, ви не зможете довго концентрувати на ній свої думки. Ви будете відчувати втому і розчарування вже тільки від того, що витратили кілька хвилин на візуалізацію. В душі у вас не буде легкості, а в думках почне проноситися, що реалізувавши те, про що ви нібито мрієте, ви комусь щось доведете, або почнете більше подобатися іншим і так далі. Або з'являться думки про те, що «Це нереально, що ви не зможете, не впораєтеся, що вам шкода стільки часу і сил на освоєння нового». І так далі, так далі. Загалом, якщо мрія не ваша, то вам доведеться як би змушувати себе про неї мріяти. Ви почнете вмовляти себе, що «це корисно, так, я цього ніби як хочу, мені це потрібно» і так далі.

В основі повинна лежати істинність, а не спрямованість на зовнішні дії і події: комусь сподобатися, на когось справити враження, домогтися світової слави заради захоплення оточуючих, щоб довести свою досконалість і т.д. Якщо ж, як я писав вище, мрія все-таки твоя, істинна, то думаючи про неї, ти відчуваєш щастя і надзвичайний прилив сил і енергії. Думаючи про неї, ти відчуваєш, що «Так, це моє і це саме те, займаючись чим я буду по-справжньому щасливий (а)». Справжнє бажання розбурхує уяву, збуджує і змушує в унісон звучати душу, тіло і розум. Після того, як ти зрозумів, в чому твоя справжня мрія і твої потреби, чому ти хочеш присвятити себе і роки свого життя, починай діяти. Так-так, мрії - мріями, але діяти тобі все-таки доведеться, хоча деколи це найважче, навіть важче, ніж зрозуміти свої мрії. Головне - це зробити перший крок, потім вже буде не так страшно, а потім і сам процес захопить тебе і навіть незважаючи на помилки і удари, ти вже не зможеш, та й не захочеш звернути з шляху реалізації своїх бажань. І тут наберися впевненості, наберися терпіння і внутрішньої сили, бо часто буває так, що оточуючі тебе люди в силу яких-не будь причин почнуть критикувати і відмовляти тебе від подальшого просування до твоєї мрії. Причини ці можуть бути різними, але суть залишається незмінною - не всі у твоєму оточенні можуть підтримати тебе і сказати: «Давай, вперед! Пробуй, у тебе обов'язково вийде.” А якщо у тебе навіть не вийде, або тобі насправді в процесі реалізації мрія не сподобається, тоді ти будеш просто спокійний. Ти зможеш сказати собі, що не побоявся і спробував і з якихось причин не захотів рухатися далі. А якщо ти так і не наважишся, якщо ти так і не зробиш крок до своєї мрії і своїм бажанням, адже ти ніколи не зможеш зрозуміти, твоє це чи ні!

Якщо є такі люди, які підтримують тебе у будь-якому починанні - це чудово! Це один з найважливіших факторів для того, щоб ви успішно почали рухатися і реалізовувати свої потреби. Але навіть якщо тебе зараз нікому підтримати, знайди таку підтримку всередині себе. Адже найголовнішим для тебе людиною в житті є в першу чергу ти сам. Ти сам найбільше проводите з собою часу. І тільки ти сам можеш змінити своє життя, набратися сміливості і зробити перший крок. А для того, щоб цей крок зробити і робити всі наступні кроки на шляху до реалізації своєї мети, стань для себе тим, хто кожен день буде вселяти в тебе впевненість і енергію. Кожен день знаходь час побути наодинці з собою, підійти до дзеркала і сказати, дивлячись собі в очі: - “Ти молодець! Ти вже молодець в тому, що почав замислюватися про своє життя і прислухатися до потреб своєї душі. Ти молодець в тому, що зробив перший крок, почав збирати необхідну інформацію, більш докладно цікавитися тим, що тобі хочеться бачити у своєму житті. Ти молодець в тому, що вирішив змінити себе і своє життя, привнести в неї щастя і задоволення від реалізації свого бажання. Ти молодець в тому, що почав не тільки сидіти і мріяти, а й став діяти, став прикладати якісь зусилля і робити кроки на шляху до своєї мети.”І нехай зараз ти часто спотикаєшся, нехай зараз ти йдеш на дотик і ще не бачиш толком своєї дороги, але це все не важливо. Головне - що ти йдеш! Головне - що ти думаєш і дієш відповідно до своїх, а не чужими, потребами і бажаннями. І я пишаюся тобою. Я пишаюся тим, що ти нарешті набрався сміливості і запитав себе про те, що хочеш саме ти, а не інші люди. І пишаюся тим, що навіть через страх і сумніви ти пробуєш, спотикаєшся, часом падаєш, але потім знову встаєш, потираючи забите місце - і знову йдеш до своєї мрії. У тебе все вийде. Ти чуєш мене, у тебе обов'язково все вийде, наберися тільки терпіння і впевненості в собі. Рано чи пізно, роблячи одне і теж дія, ти почнеш робити його з кожним разом все краще і краще. Потім ти почнеш освоювати друге, третє, четверте, і пройде час, як ти й не помітиш, що твоя мрія стала дійсністю, вона розправила свої крила, і ці крила з кожним днем стають все сильніше і могутніше, і ось ти вже літаєш на них по життю. Ось ти вже насолоджуєшся своїм буттям, випромінюючи щастя і достаток собою і тим самим вселяючи віру в інших людей.

Вперед, дій, у тебе все вийде!

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Василь
Василь@vasyl215

Просто щаслива людина.

2.6KПрочитань
11Автори
19Читачі
На Друкарні з 2 серпня

Більше від автора

  • Контролюйте думки

    Ваші слова та думки творять вашу реальність. Навчіться контролювати потік свідомості, формулюйте цілі чітко, і підсвідомість зробить усе, щоб вони стали реальністю.

    Теми цього довгочиту:

    Думка
  • Три «В»: Використай, Вибери, Відповідай.

    "Три «В», що ведуть до самореалізації" Прийміть нові можливості, зробіть вибір і впорайтеся з викликами, щоб досягти успіху.

    Теми цього довгочиту:

    Вибір
  • Як знайти і розкрити в собі таланти.

    Від пошуку до розвитку: кроки для відкриття власних талантів. Надихайтеся, пробуйте нове та перетворюйте свої природні здібності у виняткові навички.

    Теми цього довгочиту:

    Пошук

Вам також сподобається

  • Додатковий заробіток в інтернеті на дому: способи та поради

    Додатковий заробіток в інтернеті став доступним для кожного, хто має доступ до мережі. існує багато різних способів досягти цього, працюючи вдома. У цій статті ми розглянемо найпопулярніші та найефективніші варіанти додаткового заробітку в інтернеті.

    Теми цього довгочиту:

    Фільми
  • Виклик тринадцятого

    Коли я увійшов до кабінету лікаря, навколо панувала тиша, лише час від часу лунали звуки медичних приладів. Це здавалося досить дивним, адже я ніколи не мав скарг на зір. Схоже, тут є якісь труднощі...

    Теми цього довгочиту:

    Художній Твір
  • 10 Джерел Натхнення для Кожного Дня

    Натхнення це невидима сила, яка підштовхує нас до нових ідей, творчих звершень та досягнень. Іноді його важко знайти, але навколо нас завжди є джерела, які можуть запалити нашу уяву та мотивацію. Ось десять джерел натхнення, які допоможуть вам кожного дня.

    Теми цього довгочиту:

    Мотивація

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається

  • Додатковий заробіток в інтернеті на дому: способи та поради

    Додатковий заробіток в інтернеті став доступним для кожного, хто має доступ до мережі. існує багато різних способів досягти цього, працюючи вдома. У цій статті ми розглянемо найпопулярніші та найефективніші варіанти додаткового заробітку в інтернеті.

    Теми цього довгочиту:

    Фільми
  • Виклик тринадцятого

    Коли я увійшов до кабінету лікаря, навколо панувала тиша, лише час від часу лунали звуки медичних приладів. Це здавалося досить дивним, адже я ніколи не мав скарг на зір. Схоже, тут є якісь труднощі...

    Теми цього довгочиту:

    Художній Твір
  • 10 Джерел Натхнення для Кожного Дня

    Натхнення це невидима сила, яка підштовхує нас до нових ідей, творчих звершень та досягнень. Іноді його важко знайти, але навколо нас завжди є джерела, які можуть запалити нашу уяву та мотивацію. Ось десять джерел натхнення, які допоможуть вам кожного дня.

    Теми цього довгочиту:

    Мотивація