Приєднуйтесь до нашої Безкоштовної Школи Бізнесу в Telegram.
Навіщо потрібний відеомаркетинг: трохи статистики
Якщо ви все ще сумніваєтеся, чи варто вкладати гроші, час та інші ресурси у просування бізнесу за допомогою відео, пропонуємо вам переглянути деякі статистичні дані.
У 2023 році компанія з виробництва відеороликів Wyzowl провела дослідження за участю 967 респондентів як зі сфери маркетингу, так і поза нею. Метою дослідження було з’ясувати, наскільки відеоконтент може бути корисним для бренду в наші дні. Результати вражають:
90% опитаних маркетологів підтвердили, що відеоформат допоміг їм генерувати більше лідів;
84% користувачів сказали, що вирішили купити продукт чи послугу, подивившись відео бренду;
43% маркетологів повідомили, що використання відеоконтенту скоротило кількість отриманих дзвінків до служби підтримки бренду;
на сьогоднішній день бренди через TikTok просуває ще маленький відсоток маркетологів, але серед тих, хто зробив це, 66% повідомили про зростання продажів.
Щоб зрозуміти цінність відеоформату для бренду, достатньо знати лише той факт, що ще 2023 року відео становили 82,5% всього веб-трафіку. Користувачі соціальних мереж люблять дивитися огляди на YouTube і відгуки інших покупців, щоб дізнаватися більше про продукт, що їм сподобався. За даними Google, це допомагає швидше визначитися із покупкою для 87% опитаних. А мати навички у базовому створенні відеороликів сьогодні – must-have для маркетолога будь-якої великої агенції.
Відеоформат сьогодні переживає свій розквіт, і ще довго залишатиметься у топі фаворитів користувачів. Аналітики обіцяють йому багаторічну популярність. Чому так — коротко обговоримо нижче.
Чому нам подобаються відео у соціальних мережах
Люди віддають перевагу відеороликам з кількох причин: це можна пояснити як із соціальної, так і з наукової точок зору.
Як мінімум, ми схильні краще запам’ятовувати інформацію, якщо вона представлена у кількох форматах одночасно. Наприклад, яскраві картинки у відео супроводжуються аудіодоріжкою та зміною кадрів. Те, що ми побачимо в такому ролику, запам’ятається нам набагато краще, ніж будь-який текст чи зображення окремо.
Відеоконтент також здатний глибше торкатися наших емоцій — а це, як відомо, запорука продажу. Емоційна реакція, у свою чергу, впливає на залучення: за допомогою відео бренди створюють глибший зв’язок з користувачами. Глядачі ролика краще ідентифікуються із компанією чи продуктом, коли бачать його у динамічному контексті.
А ще, відео зазвичай дозволяє представити будь-яку інформацію наочніше, ніж текст або зображення. Зміст та суть ролика можна додатково підсилити анімаціями, текстом на екрані та звуком, завдяки чому посил відразу ж дійде до споживача. Глядач глибше поринає в контекст, а значить, у брендів з’являється можливість наочно показати свій продукт з найкращих сторін.
Не варто забувати і про суто технічний бік питання — алгоритми соціальних мереж. Facebook та Instagram сьогодні активно просувають відеоконтент, роблячи його більш доступним для користувачів. Ви будете банально отримувати більше переглядів, приймаючи правила наших реалій та випускаючи ролики на різних платформах.
Відео маркетинг для бізнесу: три кроки на шляху до створення стратегії
Допустимо, до цього моменту ви воліли просувати свої продукти статично і вели соціальні мережі переважно за допомогою зображення та тексту. Зараз ви наважилися включити відео до своєї стратегії маркетингу, і перед вами постає питання: з чого почати? Давайте розберемося, як бізнесу розпочати розвиток своєї відеостратегії.
Крок 1. Визначтеся з цільовою аудиторією
Мова не про вашу ключову ЦА — ви, цілком ймовірно, вже її знаєте. Ваші маркетингові відео можуть бути орієнтовані на три умовні категорії користувачів. Визначте, яка з них найбільше схожа на ваших потенційних клієнтів:
Категорія А. «Холодна» аудиторія, яка ще не сформувала розуміння про свою проблему чи потребу. Ваше завдання — наочно показати той біль, який закриває ваш продукт. Відео на цьому етапі мають візуально залучати користувачів, викликати зацікавленість та представляти бренд новій аудиторії.
Категорія Б. Користувачі, які вже усвідомлюють проблему, якої вони хочуть позбутися, але поки не знають, яке саме рішення їм підійде. Вони досліджують різні варіанти, дивляться огляди продуктів, читають відгуки та намагаються знайти оптимальний варіант. На цьому етапі ви конкуруєте з широким колом бізнесів: наприклад, якщо проблема користувача — самотність, він може обирати між вашим дейтинг-сервісом та клубом настільних ігор.
Категорія В. У ній знаходяться користувачі, які вже знають, що шукають — їм залишилося зробити вибір між вами та іншими компаніями вашої сфери. Працюючи з цією категорією, важливо надавати залізні аргументи вигод, що приносить ваш продукт, відгуки задоволених клієнтів, переваги.
Часто буває так, що аудиторію бренду не можна віднести до однієї з категорій — у ній можуть бути присутніми споживачі з трьох груп одразу. Якщо це ваш випадок, важливо визначити, яка категорія переважає, та сфокусувати свою увагу на ній. Для двох, що залишилися, можна створювати ролики в підтримуючому режимі.
Крок 2. З’ясуйте, яку історію ви хочете розповісти
За кожним роликом — рекламою, соціальним відео чи смішним TikTok — лежить структурована історія. Не продумавши її скелет заздалегідь, ви ризикуєте дати користувачеві хаотичний контент, який не торкнеться його емоційно.
Ось чотири складові історії, яка лежить в основі відео:
Головний герой із певною метою — герой має бути схожим на представника вашої цільової аудиторії, а його мета — відгукуватися більшості з них.
Конфлікт — больова точка представника вашої ЦА, перешкода на шляху до мети.
Зустріч — момент, коли у сюжеті з’являється ваш товар чи послуга.
Рішення — те, як саме ваш продукт вирішує проблему і приводить героя до мети.
Ці складові є у кожному ролику. Не завжди їх потрібно показувати «в лоб», будуючи сценарій за класичними рекламними схемами. Який би ролик ви не створювали, ви завжди повинні пам’ятати хто, для чого і за яких обставин збирається купити ваш продукт.
Крок 3. Підберіть оптимальний формат та створіть сценарій
Озброївшись інформацією про аудиторію, для якої ви збираєтеся знімати ролик та історію, яку ви плануєте в нього вкласти, зробити це буде не так складно.
Існує кілька типів відео у соціальних мережах бренду:
рекламні ролики;
відеоогляди та демонстрації продуктів;
скетчі та гумористичні відео;
відеовідгуки;
експертний контент.
Кожен з них має свої переваги, особливості та ключові моменти, які необхідно враховувати під час зйомки. Нижче обговоримо існуючі типи відео у деталях.
Типи контенту для ефективного відеомаркетингу у бізнесі
Маркетингові відео для соціальних мереж ділиться на п’ять основних типів. Кожен із них бізнес може використати у своїй стратегії незалежно від того, в якій сфері він розвивається. Вивчайте різні типи відеоконтенту та поєднуйте їх у своїх соціальних мережах.
Рекламні ролики
Класичний та звичний кожному формат відеоконтенту на сторінках бренду – це старі-добрі рекламні ролики. Їхня мета — привернути увагу аудиторії до продукту, послуги чи бренду, схиливши до здійснення цільової дії (купівля, підписка тощо).
Рекламні ролики мають обмежену тривалість: зазвичай від 10 секунд до кількох хвилин. Якісні відео прагнуть викликати емоційну реакцію у глядача — наснагу, сміх, ностальгію. Відмінна риса рекламних відео — висока якість виробництва. Такі ролики зазвичай вимагають більшого бюджету, ніж інші формати відео: їм розробляється окремий сценарій, в них вкладаються певні сенси.
У контенті брендів рекламні відео використовуються для досягнення кількох цілей:
просування товарів та послуг;
демонстрації особливостей продуктів, їх переваг та способів використання;
створення та зміцнення впізнаваності бренду, підкреслення його цінності, місії та унікальних рис;
залучення нової аудиторії та збільшення кількості потенційних клієнтів.
Частота випуску рекламних роликів може змінюватись в залежності від маркетингової стратегії компанії. Їх публікують рідше, ніж інші види контенту, але підтримання регулярності — це must.
Перед створенням рекламного відео необхідно ретельно вивчити цільову аудиторію, адаптувавши сценарій під її біль та потреби. У рекламі особливо важливо використовувати хуки — своєрідні «гачки» у сюжеті, які викликають питання, підвищують зацікавленість та змушують продовжувати перегляд. Найпростіший приклад хука — це фрази на кшталт «нам складно було в це повірити, але …», «всі наші клієнти запитують …» на початку відео.
Зважаючи на кількість переглядів відео на мобільних пристроях, що зростає з кожним роком, важливо адаптувати рекламні ролики під мобільні платформи. А наприкінці необхідно помістити заклик до дії: мотивувати глядачів підписатися, здійснити покупку, зареєструватися чи зробити щось ще.
Відеоогляди та демонстрації продуктів
Детальні огляди товарів чи послуг допомагають компаніям демонструвати ключові особливості своїх продуктів, забезпечуючи потенційних клієнтів всією необхідною інформацією для ухвалення рішення про покупку. Відеоогляди зазвичай тривають довше, ніж рекламні відео — від кількох хвилин. Вони включають в себе детальний аналіз продукту: характеристики, способи застосування, функціональність, переваги і недоліки.
Однією з основних переваг відеооглядів є можливість візуально продемонструвати товар чи послугу в дії. Так інформація, подана глядачеві, стає максимально наочною та зрозумілою. Користувачі соціальних мереж часто цінують об’єктивність та відкритість у відеооглядах, тому брендам обов’язково варто включити цей тип контенту у свою маркетингову стратегію.
Для чого вам необхідно знімати відеоогляди своєї продукції:
щоб представити свої товари чи послуги у найбільш привабливому світлі, показати їх особливості та переваги;
щоб надати користувачам корисні поради щодо використання продуктів;
щоб відповісти на питання, які часто задають вам, закривши тим самим популярні заперечення;
щоб зарекомендувати себе як експерта у своїй галузі, зміцнити репутацію та залучити нових клієнтів.
Відеоогляди краще випускати регулярно: від кількох разів на тиждень. При виборі об’єктів для огляду робіть вибір на користь бестселерів, а потім знімайте неходові товари. Інвестуйте в якісне освітлення та монтаж, адже на відео має бути приємно дивитися. У міру взаємодійте з аудиторією: відповідайте на раніше залишені коментарі, ставте запитання та дослухайтеся до побажань.
Скетчі та гумористичні відео
Розважальний формат відеоконтенту використовується компаніями для встановлення позитивної взаємодії з аудиторією. Що більше емоцій ваш продукт викликає у потенційного покупця, то вища ймовірність покупки. І для цього необов’язково щось робити із самим товаром чи послугою — іноді досить просто обіграти її у потрібному контексті.
Креатив і гумор завжди позитивно сприймаються. Найкраще такий формат працює на аудиторії TikTok і Reels. Гумор можна використовувати, якщо ви хочете:
просунути свої товари чи послуги, оригінально представивши їх;
привернути увагу аудиторії та виділитися серед конкурентів;
встановити позитивний та доброзичливий імідж, який сприяє покращенню взаємодії з аудиторією.
Гумор у свої соціальні мережі варто додавати як і спеції до страви — потроху. Доповнюйте скетчами основний контент, який закриває заперечення користувачів та інформує про ваш продукт.
Ідеї для подібних відео варто брати в TikTok: відкривайте стрічку рекомендацій та зберігайте ті ролики, які набирають максимум лайків, коментарів та збережень. Важливо, щоб референси для ваших гумористичних відео були співзвучні з нішею, в якій ви працюєте, а також не зачіпали почуттів певної групи аудиторії.
Після випуску кожного відео важливо аналізувати його ефективність за допомогою метриків та відгуку аудиторії, щоб вчасно визначити, що працює найкраще, а які ролики варто відкоригувати.
Відеовідгуки
Відео, де клієнти діляться своїм досвідом використання вашого продукту чи послуги, є потужним маркетинговим інструментом. Ми схильні довіряти представникам своєї групи — в даному випадку іншим підписникам бренду — тому реальні історії та чесні враження від продукту від інших людей можуть підштовхнути решту також здійснити покупку.
Відеовідгуки варто вибудовувати за чіткою структурою. Вони повинні містити такі нюанси:
короткий опис ситуації, в якій людина, яка записує відгук, використовувала продукт чи послугу;
уточнення проблеми чи потреби, що стояла перед клієнтом та підштовхнула його до здійснення покупки;
рішення — розповідь про те, як продукт допоміг вирішити запит;
опис ключових вигод продукту або послуги, які були особливо корисні для клієнта.
Відмінна риса відеовідгуків — це їхня безпосередність і автентичність. Клієнти діляться своїми реальними враженнями, що робить відео більш переконливими для потенційних клієнтів. Тому бізнесу варто частіше користуватися послугами UGC-кріейторів — користувачів, які готові зняти чесний огляд на ваш продукт та самостійно змонтувати підсумкове відео за оплату їхніх послуг. Важливо, щоб відеовідгуки були професійно зняті та якісно змонтовані — це створить позитивне враження.
Відеовідгуки допомагають встановити довіру з боку потенційних клієнтів, оскільки вони містять думки реальних людей, які вже скористалися продуктом або послугою. Щоб отримати цей цінний матеріал від своїх покупців, ви можете або купити послугу відеоогляду або мотивувати своїх існуючих клієнтів на зняття відео шляхом пропозиції знижок, розіграшу подарунків або бонусів.
Експертний контент
Експертні відео — це лайфхаки, поради чи корисні історії від професіоналів у своїй справі. Для ваших потенційних покупців такими професіоналами можете стати ви. Подібні відео не лише збагачують контент бренду, а й рекомендують вас як експерта у своїй галузі — а в такої людини не страшно купити. Крім того, коли ви ділитеся корисною порадою або вирішуєте проблему глядача просто так, він відчуває подяку і бажання зробити вам щось у відповідь — часто це може бути покупка.
Декілька ідей тем для експертних відео:
Поради та рекомендації щодо використання продуктів або послуг, секретні прийоми та хитрощі, які зроблять покупку ще більш вигідною.
Аналіз поточних модних тенденцій у вашій ніші та прогнози про її розвиток.
Ваші кейси та історії успіху, які відкривають ширму внутрішньої кухні.
Переконайтеся, що експертні відео надають справді цінну інформацію та вирішують проблеми, з якими стикаються ваші клієнти. Заохочуйте аудиторію ставити запитання та ділитися своєю думкою у коментарях під відео, щоб встановити тісніший контакт із вашою цільовою аудиторією та знати, які теми для наступних відео варто взяти на озброєння.
Відеомаркетинг в інтернеті: головні лайфхаки для бізнесу
Тренди у генерації контенту для соціальних мереж змінюються щосезону. І якщо ви знаєте, за якими принципами та алгоритмами працюють майданчики, це ще не гарантує вам бум переглядів та залучення. Секрет уваги аудиторії — у розумінні актуальних тенденцій. Саме їм ми і присвятимо наступні розділи.
Будьте лаконічні
Короткі відео тривалістю до 30 секунд суттєво впливають на залучення аудиторії та конверсію глядачів у покупців. Розбивайте довгий контент на короткі тематичні відео, випускайте кілька серій одного ролика та прибирайте зі сценарію все, що можна прибрати без шкоди. Так, згідно з останніми дослідженнями, ви зможете утримати увагу своєї аудиторії на 89% краще.
Популярність коротких відео пояснюється тим, що в епоху TikTok користувач звик швидко поглинати інформацію. Його діапазон уваги часто обмежений і часто користувачі можуть не оцінити дійсно якісне відео через затягнутий вступ. Створюючи короткі та динамічні ролики, ви надаєте глядачеві швидку та легко засвоювану інформацію, тим самим закриваючи його потребу.
Використовуйте відеокреативи у email-маркетингу
Бренди часто роблять вибір на користь відеоформату реклами та залучає контент на своїх сторінках, але його рідко коли можна побачити в персоналізованих розсилках. Цей тренд потихеньку наближається до нас із США, де нещодавна статистика показала збільшення кількості кліків у рекламних електронних листах на 200-300% — всі вони включали короткі динамічні відео.
Один із найефективніших способів скористатися перевагами маркетингового трюку — це поєднати його з іншим. У даному випадку йдеться про поєднання лаконічного та чіпляючого відео з персоналізованою розсилкою. Зробити це найбільш ефективно та відстежити результат допоможуть сервіси, призначені для роботи з email-розсилками: MailerLite, Brevo, Mailchimp, Loops та інші.
Оптимізуйте відео під майданчики
Що більше відеоконтенту робить бренд, то краще. Однак не варто дублювати відео у кількох мережах одночасно. У кожній з них діють свої правила:
у Instagram люблять естетичний контент: гарний відеоряд під трендову музику;
у TikTok просто гарне відео не набере суттєвих переглядів, а ось захоплююча історія, жартівливі відео чи гостросоціальний ролик — так;
у Facebook найкраще сприймаються інформаційні відео чи експертний контент.
Однак, існують нюанси, які однаково вітаються на всіх платформах. Це приємна фонова музика (краще — трендова пісня), якісне озвучення, субтитри на екрані, динамічний монтаж з різних ракурсів і присутність людини в кадрі. Оптимальний варіант для бізнесу — не готувати окремий контент-план для кожного майданчика, а за допомогою монтажу міняти деякі частини кожного відео, оптимізуючи його під конкретну соціальну мережу.
Використовуйте відео UGC
Багато брендів досі недооцінюють силу user-generated content — роликів, знятих вашими потенційними покупцями на замовлення. А насправді UGC вже давно є цінним ресурсом для компаній, і тому є кілька причин:
Автентичність та довіра. Відео маркетинг в цьому випадку створюється звичайними людьми, а не маркетологами, за рахунок чого виглядає природно і «говорить» мовою ваших потенційних клієнтів.
Привернення уваги. UGC виглядає свіжо та оригінально на тлі звичних рекламних роликів у традиційному стилі. Він відображає реальний досвід та емоції, що допомагає привернути увагу споживачів у висококонкурентному світі.
Розширення аудиторії. Оскільки UGC-відео часто розповсюджуються через соціальні мережі, вони створюють ефект «снігової грудки», залучаючи нових потенційних клієнтів. UGC-кріейтори діляться контентом зі своїми друзями та підписниками, розширюючи охоплення бренду.
Зниження витрат. Виробництво контенту часто обходиться бренду дорого, але не у разі використання UGC. На відміну від традиційних рекламних роликів, ці відео створюються користувачами в домашніх умовах, переважно на особистий смартфон, за рахунок чого коштують недорого. Крім того, ринок UGC зараз зростає і багато фахівців самі пишуть брендам, пропонуючи співпрацю по бартеру або за символічну вартість.
Демонстрація продукту у дії. Контент користувачів має одну найважливішу перевагу — він не просто рекламує продукт, а показує його в реальних умовах використання. Так глядач одразу розуміє функціональність та сильні сторони товару чи послуги.
Використовуючи UGC, ви виконуєте ще одне важливе завдання — стаєте ближчими до своєї цільової аудиторії. Подібний контент підходить для більшості ніш: від класичного e-commerce до продажу послуг.
16 ідей для ефективного відеомаркетингу в TikTok та Reels
Використовуйте список цих ідей як шпаргалку для створення нових роликів. Найкраще комбінувати відео з чотирьох описаних нижче груп між собою, щоб ваша стратегія відеомаркетингу викликала у глядача різні емоції і працювала одночасно на кілька глобальних цілей.
Для підвищення довіри
Поділіться цілями та принципами вашої компанії. Природність та прозорість — ключ до побудови довіри із сучасною аудиторією. Дедалі більше брендів відходять від традиційних форматів реклами «на дистанції» від користувача, роблячи вибір на користь відкритої та чесної комунікації про найпотаємніше. Поділіться цілями та амбіціями вашої компанії на найближчий рік, розкажіть про вашу місію та цінності, які знає кожен член команди.
Ознайомте глядачів зі своєю командою. Представлення ваших співробітників аудиторії олюднює ваш бренд і викликає довіру з боку глядачів. Навіть якщо ваша команда складається з кількох людей, цей потужний хід може суттєво вплинути на лояльність глядачів до вашого бренду. А щоб ролики були ще ефективнішими, згадуйте в них унікальні навички та ключові риси характеру кожного члена команди.
Покажіть, як проходить типовий день в офісі або на складі. Зробіть акцент на веселих подіях, які відбуваються з командою — так ви зробите внесок в лояльність клієнтів. Або розкажіть суто про аспекти роботи — так ви збільшите ступінь довіри до вашого продукту.
Розкажіть, чому ви обрали саме таку назву компанії і якою була ваша дорога до власного бренду. Історія, яка стоїть за назвою, фірмовими відтінками та айдентикою вашої компанії, може бути дуже цікавою аудиторії. Незалежно від того, як ви вигадували бренд на початку шляху — був це продуманий і наповнений символізмами шлях або чиєсь випадкове рішення жартома — розповідь про це може суттєво підвищити ступінь залучення до бренду.
Для демонстрації продукту
Створюйте гайди для своїх товарів та послуг. Ця ідея буде особливо ефективною, якщо ви продаєте багатоступінчасті продукти, незнайомі класичному користувачу. Створюйте короткі відео-посібники, використовуючи візуальні ефекти, динамічний монтаж та гумор. Зробіть акцент на простоті оповідання — пам’ятайте, що ви знаєте свій продукт вздовж та впоперек, а користувач бачить вперше.
Робіть тематичні відеодобірки товарів. Бестселери, найпопулярніші товари, які купують у комплекті один з одним, товари, що не виправдали надій, фаворити певної групи покупців — про все це можна захопливо розповісти.
Демонструйте нестандартні способи використання ваших продуктів. Подібні відео можуть мати як практичну, так і суто гумористичну мету. Заохочуйте користувачів писати в коментарях свої ідеї щодо використання продукту, щоб додатково стимулювати просування відео.
Покажіть упаковку продукту та інші його нюанси. Відійдіть від стандартної ідеї демонструвати сам продукт і покажіть глядачам, що ще є довкола нього. Іноді продумана упаковка може просунути продукт краще, ніж реклама його самого — користуйтеся цим на благо бізнесу.
Для швидкого просування
Покажіть домашніх тварин своїх співробітників. Проста, але дуже ефективна стратегія: дослідження американської компанії Newswhip показало, що використання домашніх тварин у соціальних мережах брендів збільшує перегляди майже на 295% порівняно з іншими роликами.
Випускайте мотиваційні відео, пов’язані з вашою нішею. Використовуйте популярні цитати, що надихають, крилаті фрази та особисті історії успіхів та провалів на тлі відеоряду з вашою продукцією. Так ролик швидко просунеться і зробить позитивний внесок у вашу статистику.
Діліться лайфхаками, пов’язаними з вашим продуктом чи послугою. Важливо, щоб вони були неочевидними та корисними — тоді ваше відео набере гідну кількість переглядів. На відео покажіть процес використання лайфхака, доповніть його аудіоінструкцією або текстовими підказками, покажіть до-після та додайте трохи хуків для ефектності.
Використовуйте «бустери», але робіть це з обережністю. Чорний гумор, скандали та розіграші – це те, що просуває відео найкраще. Не варто сприймати це занадто буквально, адже репутація бізнесу може постраждати. Додавайте «бустери активності» рідко, але влучно, щоб вони служили просуванню ваших відео.
Для росту продажів
Випускайте дайджест поточних акцій, новинок та лідерів продажів. У потоці контенту, які генерують соціальні мережі, навіть найвідданіші ваші підписники не завжди можуть стежити за оновленнями. Регулярно нагадуйте своїй аудиторії про ключові новини, що стимулюють продаж: вигоду, яку вони можуть отримати, нові надходження товарів та найпопулярніші позиції.
Створіть промокод для користувачів конкретної соціальної мережі. Так ви зможете покращити продажі (адже хто не любить знижок?) і паралельно відстежувати, звідки надходить ваш трафік. Крім того, тематичні промокоди мають ще один бонус — вони дозволяють клієнтам почуватися особливими і з більшою ймовірністю вибрати ваш бренд серед конкурентів.
Знімайте трендові відео. Використовуйте найпопулярнішу музику, актуальні жарти, тематичні скетчі. Щоб отримати популярні ідеї для ваших відео, аналізуйте свою стрічку TikTok та адаптуйте під себе ті, що набрали максимальної кількості переглядів.
Запитуйте думки аудиторії. Запитання до глядачів дають відмінний ефект — вони дозволяють затримати погляд на вашому продукті, подумати про нього та проасоціювати із собою. А це, як відомо, вже півсправи перед рішенням про покупку. Запитуйте у підписників, який колір продукту вдаліший, який новий смак варто зробити, що покращити у товарі чи послузі. Так ви не тільки отримаєте нових клієнтів, але й почуєте думки цільової аудиторії.
Приєднуйтесь до нашої Безкоштовної Школи Бізнесу в Telegram.