
Вільнюський пішохідний міст у Києві.
міст відкритий з 23 червня 2026 року в Оболонському районі, у парку на вулиці Прирічній. Місток перекинутий через заводь і створений за мотивами мосту короля Міндаугаса у столиці Литви — Вільнюс. Проєкт став символом дружби та партнерства між Києвом і Вільнюсом та був реалізований за фінансової підтримки литовської столиці.
місто Київ район: Оболонь. станція метро Мінська в напрямок Набережної Дніпра
Локація: парк на вулиці Прирічній, поруч із новим Вільнюським сквером.
Найближчі станції метро: Героїв Дніпра та Мінська, звідки можна дійти пішки або доїхати наземним транспортом


соціальна складова – під час війни такі місця допомагають людям відновлюватися емоційно та підтримувати психологічну стійкість.Проєкт створено у частині парку на вулиці Прирічній на Оболоні за мотивами мосту короля Міндаугаса у Вільнюсі
На його реалізацію у 2026 році мерія Вільнюса за сприянням Державної установи "Центральне агентство з управління проєктами" виділила 600 тис євро.Нова гарна зелена зона є символом багаторічного партнерства Києва і Вільнюса та підтримки України литовськими партнерами.
№ 1 не народжуються, а ними стають !
автор : Dvorzhak Viktor та пам'ятайте, що щастя неминуче !
сторінка: musicvideofilin.blogspot.com редактор: znaemfoto.blogspot.com
telegram: polezenmir | musicvideofilin
instagram: musicvideofilin Youtube: musicvideofilin
➽ допомогти проекту пошта: musicvideofilin@ukr.net
