Що приховують люди, які називають себе «експертами»
Вона в минулому здобула сумнівну славу активної догхантерки, опинилася в епіцентрі нового скандалу. Її підозрюють у зв'язках з російською організацією РАЦІРС.

Вона в минулому здобула сумнівну славу активної догхантерки, опинилася в епіцентрі нового скандалу. Її підозрюють у зв'язках з російською організацією РАЦІРС.
Ну що, бачу перша стаття про Гру престолів та історичні алюзії зайшов шановному товариству. Тішить, що тема викликала інтерес — значить, було не дарма. Тому не барячись продовжуємо. Попереду ще кілька промовистих паралелей, які точно варті уваги.
Джордж Мартін неодноразово казав, що любить гратися з історією, «переплавляючи» реальні події та міста у вигадані, аби вони були знайомими, але все ж новими. Тож сьогодні тред про Гру престолів та історичні аналогії в ній.
За даними ВООЗ, 30% людей хоча б раз у житті переживали сонний параліч. Але лише 5% розуміють, як його контролювати. Чому це небезпечно і як запобігти?
Ну що, любі поціновувачі “Аркейну”, готові знову поринути в улюблений серіал та продовжити розпочаті пошуки малопомітних великоденок та прихованих сенсів? Сподіваюся, що так, бо попереду на вас чекають наступні 23 не менш гідні уваги цікавинки. Розпочнімо!
У війні Росії проти України одним із найбільш обговорюваних видів озброєння став дрон-камікадзе Шахед 136. Цей безпілотний літальний апарат іранського виробництва, також відомий як Shahed 136, використовується для масованих атак на енергетичну інфраструктуру...
Вам не доведеться проводити цілі години в Reddit чи за повторним переглядом Аркейну, бо я зібрала для вас аж 50 маловідомих натяків, великоденок, відсилок, паралелей та символічних деталей, і помістила їх у дві статті. Нумо-гайда досліджувати першу половину!
Історія знає небагато жінок, які залишили по собі такий потужний слід, як Клеопатра — остання цариця Стародавнього Єгипту. Вона володіла не лише політичним розумом і дипломатичним талантом, а й винятковим вмінням створювати образ, що підкреслював її силу та вплив.
Кожна ювелірна прикраса — це не просто метал і камінь. Це історія, відображена у формі, лінії та блиску. Вона може бути ніжною, сміливою, мінімалістичною чи пишною, але перш за все — вона є продовженням думки та емоції.
Ювелірні прикраси супроводжують людство з найдавніших часів. Вони завжди були більше, ніж просто елементом декору — це символи статусу, влади, духовності, любові та пам’яті. Історія ювелірного мистецтва — це водночас історія цивілізацій, культур і технологічного прогресу.
Канапка. Звичне слово, яке кожен з нас чув бодай раз у житті. На сімейних застіллях, у ресторанах, на ночівлі з друзями ви точно могли неодноразово їх споживати. Страва, яка досить проста у приготуванні, виявилась не такою простою у своєму змісті.
Ставки на спорт і азартні ігри — популярна тема для кінематографа. Але наскільки правдиві такі фільми?
Чи дійсно такий жахливий злочин був здійснений совєтським режимом?
Наступна частина. Які факти жахливіші? Чи погоджуєтесь Ви з порядком?
Сьогодні річниця смерті Гая Юлія Цезаря. У 45-му році до нашої ери він переміг останніх прихильників Помпея та став одноосібним правителем Риму, отримавши посаду довічного диктатора. Він мав шалену підтримку серед народу.
5 надзвичайних рекордів вартих вашої уваги. 10. Ходьба на крилі літака 9. Списи, зловлені під водою 8. Ходьба між будівлями-близнятами 7. Найвищий стрибок у воду 6. Машина, балансована на голові людини Запрошую прочитати
До нас часто звертаються з питаннями про коефіцієнти: як вони розраховуються, чому змінюються після ставок і від чого це залежить? У цій статті ми розберемо всі фактори, які впливають на динаміку коефіцієнтів у нашій P2P-платформі MYCOIN.
Чому ж Дін Вінчестер так полюбляє пиріг з вишнею? Чому саме вишня? Він такий смачний ?
цікаві факти й відомості