Вивчення англійської в 90-2000 роках

А що як ми здійснимо мандрівку в минуле та дізнаємось, як вивчення іноземних мов виглядало у 90-х та на початку 2000-х років?

Ви можете уявити себе сидячими перед комп'ютером, обкладеним інтерактивними CD-ROMами, які вчать вас мові? І так, саме так виглядало вивчення іноземних мов в цей період. Інтерактивні CD-ROMи та програми, такі як Rosetta Stone, змінювали наше сприйняття вивчення мови.

Крім того, з початком Інтернету, ми знайшли нові способи вивчення мови. Наприклад, вивчення мови в онлайн-середовищі з реальним викладачем. Якщо ви коли-небудь використовували Skype, щоб спілкуватися з друзями чи родичами за кордоном, то ви вже знаєте, що таке вивчення мови в онлайн-середовищі.

Звичайно, в ті часи вчителям було все рівно, як вчити іноземну мову. Вони просто викладали те, що було у підручнику, незалежно від того, чи було це корисно для студентів. Часто зустрічалися завдання, які були довгими та складними, але не мали сенсу для реального життя.

Книжки також були досить складними для розуміння, забарвлення та діалоги були дуже формальними та не звичайними для звичайних розмовних ситуацій. Замість цього, студенти повинні були запам'ятовувати безліч слів та граматичних правил, які ніколи не використовували в реальному житті.

Також, в ті часи було дуже важко знайти джерела для вивчення іноземних мов. Книжки та інші ресурси були досить дорогими та не завжди були доступними, особливо для людей з низьким доходом.

Але незважаючи на ці труднощі, я все ж вирішила вивчити англійську мову. Я вірила, що це дозволить мені подорожувати та знайомитися з новими культурами, а також збільшить мої можливості на роботі.

Я використовувала різні джерела для вивчення мови, такі як фільми та серіали на англійській мові, книжки та відеоуроки. Я також намагалася розмовляти з носіями мови, хоча це було досить складно знайти людей, які були готові говорити зі мною на англійській мові.

Таким чином, мій досвід вивчення англійської мови у 90-2000 роках не був дуже сприятливим. Навчання було дуже складним і неефективним, але я все ж витримала і досягнула успіху в цій галузі.

Тепер, у 2023 році, вивчення англійської мови стало значно більш доступним завдяки новітнім технологіям та онлайн-курсам. Зараз усі зможуть легко вивчити мову, незалежно від того, де вони живуть чи які ресурси вони мають. Однак, якщо б не той важкий досвід, якого я набула в минулому, я, можливо, не цінувала би свої знання та вміння так, як роблю це зараз.

Тому, я хотіла би надихнути молодих людей на вивчення англійської мови та розповісти їм, що не треба боятися труднощів. Навіть якщо тодішні методи навчання не були дуже ефективними, вони все ж дали мені цінний досвід, який я використовую і зараз. І я переконана, що з правильним підходом та засобами, вивчення англійської мови стане простішим та більш доступним для всіх.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Anna
Anna@Anna

230Прочитань
0Автори
6Читачі
На Друкарні з 17 квітня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (3)

>Ви можете уявити себе сидячими перед комп'ютером, обкладеним інтерактивними CD-ROMами

Дитиною сидів ще перед касетним програвачем. Таке собі задоволення. Пам'ятаю, як сидів вечорами, клацав по тим кнопках в марних спробах хоч щось розчути. Темні часи

Вам також сподобається