Візит локомотивів української допомоги та євроінтеграції до Києва

Особливо я хочу звернути увагу на:
- міністра оборони США Ллойд Остіна;
- командувача Об‘єднаних ЗС НАТО в Європі генерала армії США Крістофера Каволі;
- президентку Євроради Шарль Мішель;
- президентку Молдови Маю Санду.

Почнемо з військового питання. Ллойд Остін приїжджає в той момент, коли питання підтримки в уряді США стає "каменем спотикання" й максимально пробуксовується. Це може означати те, що коли питання не можуть вирішити політики, його беруться вирішувати військові відомства. Окрім того, разом з Ллойдом приїжджає найважливіший "дистриб’ютор" США в Європі - Каволі. Хто він такий, вже описав Resurgam (все, що йде від США, проходить через Каволі).

Я хочу зазначити лише те, що, схоже, техніка й фінанси будуть поставлятися не через пакети, а "іншими шляхами". Наприклад, Міністерство продаватиме нам техніку за заниженними цінами, або продаватиме іншим країнам, які вже будуть передавати нам. Я думаю, що буде виділено певний міністерський ресурс, наприклад, як були пакети допомоги від Пентагону. В США залишилося 1 млрд $ для нас на підтримку, тому думаю, питання "розумного використання ресурсів" 100% піднімалося.

Я вважаю, що будуть обговорені питання логістики, а саме шлях постачання озброєння через Грецію-Болгарію-Румунію-Молдову. Звісно, що базоване "підготовка військ" також розглянуть. До речі, навколо неї також є певна конспірологія: країни перевиконали план по підготовці військових. В різні періоди в один момент за кордоном тренувалося 6-15 тисяч військових. Загально за рік до 50к (якщо Британія мала натренувати 32к, а вона є найбільшим "полігоном", тому прикинув про цифру 50к). Але я не знаю точної "перевиконаної" кількості.

А тепер поговоримо про дивний тандем Шарля Мішеля і Маї Санду. Ні для кого не секрет, що Молдова зараз буквально бореться за своє право вступити в ЄС з переважаючими проросійськими силами в країні. Нам Молдова стає важливою як транзитна країна. Але в плані євроінтеграції, то ми потрібні Молдові більше, ніж вони нам, адже ми популярніші. Молдова закінчила регіональні вибори, де правляча РАС отримала 32,8% голосів.

Думаю, що Шарль мала обговорити з нами та Молдовою наш подальший шлях перед грудневим самітом Європейської ради, адже, фактично, ми є двома найголовнішими претендентами. Тому це є останнім "робочим візитом", де ми маємо все пропрацювати та зрозуміти, що ще слід доопрацювати.

Підтримати: https://send.monobank.ua/jar/2EEqFNtE2K

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
✙CONFLICT CAPITAL✙
✙CONFLICT CAPITAL✙@conflictcapital

ми "кухарі" аналітичних статей

4.4KПрочитань
4Автори
47Читачі
Підтримати
На Друкарні з 4 вересня

Більше від автора

  • Основні тенденції розвитку російського ВПК за Ⅰ квартал 2025 року

    На початку 2025 року ВПК Росії перебудовується під умови тривалої виснажливої війни, намагаючись наростити виробництво, обійти санкції. Хоча масштабне збільшення військового виробництва дозволило частково компенсувати бойові втрати, галузь стикається з проблемами.

    Теми цього довгочиту:

    росія
  • Спонсор війни: як Фонд національного добробуту РФ перетворився на воєнну касу Кремля

    В досліджені викладені докази про використання Фонду національного добробуту (надалі - ФНД) для закриття дефіциту бюджету РФ, який був спричинений значними видаткими на фінансування війни. Також окремої уваги заслуговують прогнози щодо подальшого стану Фонду.

    Теми цього довгочиту:

    росія
  • «Кулуарна» команда Трампа та їх плани по відновленню комерційних зв‘язків з Росією

    У діях Трампа чітко простежується тенденція впливу його «неформального оточення», яке дедалі більше визначає стратегічні пріоритети адміністраці. Саме через це значення набуває дослідження структури «кулуарної» команди — неофіційного середовища, де приймаються попередні рішення.

    Теми цього довгочиту:

    Трамп

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається