Бачення Європи Орбаном - ips-journal
Чи зможе Угорщина ефективно очолювати Європу, водночас балансуючи національні інтереси з проблемними питаннями, такими як розширення ЄС і відносини з Росією?
Чи зможе Угорщина ефективно очолювати Європу, водночас балансуючи національні інтереси з проблемними питаннями, такими як розширення ЄС і відносини з Росією?
Есей за авторством Майкла Кіммейджа для книги «Війна в Україні: конфлікт, стратегія і повернення розколотого світу»
БРЮССЕЛЬ — Що важливіше для Європейського Союзу: приєднання України до блоку чи європейські фермери?
Європейський Союз використовує старий інструмент для нової мети, щоб захистити себе.
Війна в Україні має два важливі наслідки для Європи та європейців. На жаль, вони суперечливі.
Рішення ЄC розпочати переговори про вступ з Україною є символічною, ніж практичною перемогою. З огляду на те, що Україна намагається отримати важливу допомогу, а її контрнаступ не досягає поставлених цілей, настав час заново визначити, що є перемогою України та поразкою Росії.
Десь за годину після того, як стали відомі перші висновки саміту ЄС, я вибіг на швидку каву зі своїм давнім брюссельським знайомим, дуже далеким від політики.
Притягнути Росію до відповідальності за шкоду екології України можна, але вкрай складно, вважають юристи. Заважає відсутність чітких норм міжнародного права та безпрецедентний масштаб передбачуваних злочинів.
Минулого місяця Європейський парламент схвалив пропозиції щодо змін договору, які б подолали націоналістичне вето.
Відколи Путін вторгся в Україну, він виглядає так, ніби може перемогти. Президент Росії зміцнив свою владу. Він купує військові товари за кордоном та допомагає налаштувати світ проти Америки. Він підриває переконаність Заходу в тому, що Україна може стати новою квітучою державою
Наступного тижня український парламент має змінити законодавство про права національних меншин. Цього вже кілька років вимагає Угорщина і рекомендує зробити Венеціанська комісія. Вони вважають, що зараз ці права, і найперше на освіту рідною мовою, обмежуються.
Європейська комісія підтвердила свою підтримку відкриттю офіційного процесу вступу України та Молдови, щоб вони стали членами Європейського Союзу, а інші країни західних Балкан могли рухатися вперед зі своїми власними заявками.
Особливо я хочу звернути увагу на:- міністра оборони США Ллойд Остіна;- командувача Об‘єднаних ЗС НАТО в Європі генерала армії США Крістофера Каволі;- президентку Євроради Шарль Мішель;- президентку Молдови Маю Санду.
Рішення Росії вторгнутися в Україну у 2022 році сильно вплинуло на Європейський Союз і світ загалом. Наталі Точчі - директорка Інституту міжнародних відносин досліджує вплив відповіді ЄС на конфлікт на його майбутню траєкторію.
НАТО знову зростає. Починалося з дванадцяти країн, а сьогодні вже тридцять одна, і ця кількість продовжує збільшуватися. Фінляндія приєдналася в квітні, Швеція також стоїть у черзі, як і Україна. Інші країни також бажають долучитися до альянсу.
За сто днів від цьогорічного саміту НАТО, у питанні членства України в альянсі, не відбулося великого прогресу. До наступного саміту НАТО важливо переконати ключові країни-члени та інших гравців, що настав час розпочати перемовини про приєднання України до альянсу.
Страхові ініціативи, надсилають потужний сигнал міжнародній інвестиційній спільноті, що Україна відкрита для бізнесу. Розширенне архітектурне страхування від воєнних ризиків створить основи для майбутнього відновлення, для становлення України — прогресивної європейської країни.
Стратегічна автономія є фундаментально неадекватною основою для роздумів про те, як Європа вписується в сьогоднішній глобальний порядок. Лідери ЄС завтра зберуться в Гранаді для неформальної дискусії про майбутнє «стратегічної автономії».
На неформальному саміті Європейського Союзу, лідери країн ЄС обговорили майбутнє. Ця зустріч поклала початок великої та складної дискусії про стратегії розширення Євросоюзу.
Поки ніхто не пише на цю тему