Як знайти своє покликання в житті.

Зрозуміти, як знайти своє покликання в житті – це мета кожної людини. Якщо ви в змозі зробити це – ви будете жити щасливим і задоволеним життям. Деякі люди раніше інших знайшли своє покликання; і вони – щасливчики, бо точно знають, що робити зі своїм життям. Решті з нас може бути важко знайти його (а іноді практично неможливо), розібратися в собі, особливо в цьому постійно мінливому сучасному світі. У кожної людини є в житті покликання. Згідно тлумачних словників воно визначається, як «сильний внутрішній імпульс до певного ходу дій, особливо коли супроводжується переконанням у Божественному впливові». Іншими словами, ви сильно хочете щось робити і одночасно переконані, що саме це робити ви і повинні. Покликання людини – унікальне і самобутнє по своїй суті; воно знаходиться в союзі з вашими особистісними рисами і талантами. Протягом всього вашого життя ваше покликання «спливало» знову і знову, іноді в незрозумілих речах, цілях або галузях, які ви проігнорували. Коли ж ви «перебували» у своєму покликанні, ви мали глибоке почуття спокою і всепоглинаюче почуття особистого задоволення. Є дві думки про пошуки покликання в житті:

1. “Покликання – це відповідь на потреби”.

Озирніться навколо, і ви побачите світ, який вас потребує. Чи можете ви допомогти тим, хто потребує? Здорово. Це думка стверджує, що, якщо ви бачите спосіб допомогти комусь, – це і є ваше покликання. Якщо є щось хороше, що ви можете зробити, то ви просто зобов’язані зробити це.

2. “Покликання – це слідування своєї пристрасті”.

Ваше серце знає, для чого ви були створені. Ви можете довіряти своєму серцю. Як тільки ви відчуваєте до чогось азарт і інтерес, ви відгукуєтеся на це і встаєте на “правильну дорогу”. Говард Турман якось сказав: “.. Не запитуйте себе, що потрібно світу Запитайте себе, що робить вас« живим », а потім підіть і робіть це Тому що світу потрібні люди, які повинні« жити »”. На жаль, обидві цих думки трагічно помилкові. Перша веде до безпристрасного існуванню, в якому вас переслідують тільки зобов’язання. Друга є в певній мірі небезпечною, тому що можна безцільно бродити від одних «гострих» відчуттів і пошуків пригод до інших, без здійснення яких не будь дій. Як знайти своє покликання: практичне вирішення Воно передбачає вдумливе поєднання власних навичок, необхідних світу, і вашого власного бажання. По-перше, виявіть свої основні вміння. За що люди постійно дякують вам? За які вміння цінують і визнають? По-друге, подивіться на потреби, які оточують саме вас. Наприклад, якщо ви підприємець, це може означати знайти “свій” ринок, перш ніж створити свій продукт. По-третє, подумайте про те, що ви любите робити. Те, що дійсно цікавить вас у житті. Тепер складіть все це разом. Перетин ваших умінь, потреб інших і того, що ви любите – хороша відправна точка, щоб почати досліджувати ваше покликання. Якщо ви щось вмієте і любите робити і, до того ж, воно потрібне світу – чи не це ваше призначення?! Якщо відповідь на всі перераховані вище питання – “так”, і ви відчуєте світ у вашому серці, тоді ви знаходитеся в правильному місці. Як і багато речей у житті, знайти своє покликання – це свого роду парадокс. Адже покликання людини є сумішшю пристрасті, умінь і відповідей на потреби світу. Ви можете або прийняти, або ігнорувати.

5 питань у допомогу Якщо ви хочете дізнатися, який же шлях обрати або як знайти своє покликання у житті, відповіді на наступні питання можуть допомогти вам у цьому.

1. Які Ваші таланти?

З’ясування того, що у вас добре виходить – ваші природні таланти, здібності та сильні сторони – може значно допомогти Вам знайти свою мету.

2. Що підходить Вашої особистості?

Дослідження своєї особистості допоможе вам визначити, де вам найкраще буде процвітати, де ви будете найбільш щасливі і продуктивні.

3. Що має для Вас значення?

Більшість з нас хотіли б бути значними, щоб залишити слід, запам’ятатися чимось. Що найбільше вас турбує в цьому світі? Які області життя мають для вас значення і сенс?

4. Які моменти у Вашому житті самі запам’ятовуються?

Часто наше життя формують незабутні, надзвичайні або непередбачені переживання, які роблять нас тими, ким ми є сьогодні. Вони можуть бути найщасливішими, сумними або наповнені найбільш спантеличуютчими моментами в нашому житті. Які моменти ви хотіли б пережити? А про що ви хочете забути? Знайдіть і дотримуйтесь усього, що робить вас щасливим.

5. Які Ваші мрії життєві?

Не обмежуйте себе і свої мрії сьогоднішнім днем. Те, про що ви постійно мрієте – це все не дарма. Це справжні, чесні вказівки на ваше покликання, ваші найпотаємніші бажання. Нехай ці мрії надихають вас і ведуть в правильному напрямку.

У кожного з нас є сотні «покликань» в нашому житті – деякі великі, а деякі маленькі. Замість однієї «мети життя», у нас насправді набагато більше можливостей, щоб випробувати багато чого з того, що приносить нам життя. Присвятіть кілька хвилин, думаючи про своє покликання. Це може бути щось явне у вашому житті, роботі або це може бути замаскованим під щось інше.

Розуміння, як знайти своє покликання в житті – це процес. Не падайте духом, якщо він не проходить легко. Просто тримайте відкритим серце і розум і пам’ятайте, що ви завжди зможете знайти свою мету в житті, якщо ви дійсно цього хочете.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Василь
Василь@vasyl215

Просто щаслива людина.

1.7KПрочитань
3Автори
14Читачі
На Друкарні з 2 серпня

Більше від автора

  • Що зробити, щоб все змінити

    Нова якість життя: почни з маленьких змін Дізнайтеся, як розширити кругозір, знайти мотивацію, покращити здоров'я та втілити мрії. Реальні поради, які допоможуть вам змінити життя.

    Теми цього довгочиту:

    Мотивація
  • Кілька корисних порад, щоб впорядкувати своє життя

    Піклуйтесь про себе: Щоб жити повним життям, важливо розуміти і задовольняти свої потреби. Дізнайтеся, як зберегти баланс між турботою про інших і власним щастям.

    Теми цього довгочиту:

    Життя
  • Осіння мить

    Текст, що нагадує про красу в простоті. Осінь стає джерелом натхнення, наповнюючи будні затишком і дозволяючи оцінити кожен момент — від смаку гарячої кави до шурхоту листя під ногами.

    Теми цього довгочиту:

    Ранкові Роздуми

Вам також сподобається

  • Про високу планку

    Висока планка може бути западнею. Кажуть ставити собі найвищі цілі, мріяти про шось вкрай “блакитине” та далеке. Бо тоді ти розширюєш свої можливості, збільшуєш горизонт, розумієш, що все (майже все) на світі можливо.

    Теми цього довгочиту:

    Саморозвиток

Коментарі (1)

самокопання з використанням цього тексту

  1. Я можу допомогти людям побачити, що від життя можна кайфувати

  2. Мені дякують за спілкування з ними та за те, чим я займаюсь. Я потребую влаштування свого життя так, щоб я відчував радість від усього, що мене оточує. Мене цікавлять люди з якими є про що поговорити, малювання і майнкрафт

    1. мій природній талант це малювання

    2. найбільш щасливий я буду в своєму особистому просторі який в мене ніхто не зможе відібрати і який поважатимуть.. те місце, що я створю для себе сам і де буду разом зі своєю коханою.

    3. значення для мене має суспільство країни і ментальний розвиток кожної людини

    4. моменти які мені будь-коли запам’ятовувались мали в собі емоцію зацікавленості і радості. Це коли я особисто почуваюсь в гармонії з собою..

    5. я мрію прийти до постійної гармонії з собою, змінити людей в кращу сторону. про мотоцикл і вільний час для написання величезних картин маслом

щось мені стало зрозуміло.. дякую за таку вправу, авторе!

Вам також сподобається

  • Про високу планку

    Висока планка може бути западнею. Кажуть ставити собі найвищі цілі, мріяти про шось вкрай “блакитине” та далеке. Бо тоді ти розширюєш свої можливості, збільшуєш горизонт, розумієш, що все (майже все) на світі можливо.

    Теми цього довгочиту:

    Саморозвиток