Друкарня від WE.UA

DOTA 2 bulle shit!

Я-а граю в доту с 15 року але за весь цей час далі стражу, не просунувся, а знаєте чому? Тому що tema даунів! Розумієте? Я-а вже не може більше в це грати! Я-а граю на 3 героїв це Сало, Дизараптор та ВК! Є 2 правила гри у доту: 1. це 1vs9, а 2. це не вмерти, бажано якомога менше вмерти за гру! І от я-а роздумую, а чому ніхто, досі, не створив альтернативу доті? Скільки мільйон людей грає в доту усі все розуміють проблематику цієї гри але ніхто не додумався створити фонд для розробки власної гри яка б врахувала всі недоліки цієї гри та зробила б свою набагато краще чим дота! Чому?

Статті про вітчизняний бізнес та цікавих людей:

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
kэmаль kулiчь dеmаlьgу
kэmаль kулiчь dеmаlьgу@kemal_kylich096

3Довгочити
131Перегляди
2Підписники
На Друкарні з 19 травня 2023

Більше від автора

Це також може зацікавити:

  • Лістинг в Hamster Kombat. Гарні новини про AirDrop

    Доброго часу доби, шановна спільнота! З'явилися нові офіційні новини від розробників хом'яка, опубліковані Whitepaper. Тепер багато прояснилося, особливо з приводу токеноміки і тих міфів, на яких базувався основний хейт проекту, на кшталт "виділено на AirDrop 1%

    Теми цього довгочиту:

    Hamster Combat
  • Я уходжу з Друкарні

    Привіт всім. Як ви вже знаєте Друкарня останнім часом переживає не найкращі часи. Та і до того ж з кожним днем платформа стає все більш та більш… Мертвою.

    Теми цього довгочиту:

    Ігри
  • Мій погляд на Elden Ring

    Не важка, а поверхнева та примітивна. Думки після 300+ годин гри

    Теми цього довгочиту:

    Ігри

Коментарі (3)

League of Legends?

Це також може зацікавити:

  • Лістинг в Hamster Kombat. Гарні новини про AirDrop

    Доброго часу доби, шановна спільнота! З'явилися нові офіційні новини від розробників хом'яка, опубліковані Whitepaper. Тепер багато прояснилося, особливо з приводу токеноміки і тих міфів, на яких базувався основний хейт проекту, на кшталт "виділено на AirDrop 1%

    Теми цього довгочиту:

    Hamster Combat
  • Я уходжу з Друкарні

    Привіт всім. Як ви вже знаєте Друкарня останнім часом переживає не найкращі часи. Та і до того ж з кожним днем платформа стає все більш та більш… Мертвою.

    Теми цього довгочиту:

    Ігри
  • Мій погляд на Elden Ring

    Не важка, а поверхнева та примітивна. Думки після 300+ годин гри

    Теми цього довгочиту:

    Ігри