Фейрі, що вижив

Тітайм, який отримав своє ім'я за особливу любов до чаю, починаючи з його збору і закінчуючи його питтям, народився в невеличкому фейському клані на околиці невеличкого королівства Флорія, що було частиною Великого Князівства Спірнар. Великим Князівством тоді правив, власне Великий Князь, а Флорією - один з його коронованих ставлеників із могутньої династії. Флорія була васальним королівством, що знаходилась на кордоні Великого Князівства з Випаленою Землею, й тому частенько зазнавала варварських набігів. Але на момент народження Тітайма набігів не було вже декілька десятків років як.

Сім'я Тітайма складалася з семи фейрі - власне, хлопця, його молодшої сестри, батьків, тітки, та діда з бабою. Вони жили приховано, в гаю на околицях земель графів із династії Гофманів, час від часу послуговуючи їм в якості радників та цілителів. Батьки Тітайма були навіть декілька разів на офіційних прийомах - звісно ж, приховуючи свою фейську сутність від інших аристократів, бо жага до магічних компонентів з їхніх крил могла стати сильнішою за лояльність графові. Тим паче, в часи інтриг та підступності, які настали згодом.

Племена з Випалених Земель перестали нападати на Флорію невипадково. Вони готувались до повномасштабного вторгнення, але представники династій не знали про це, будучи засліпленими жагою до влади. Внутрішні інтриги у Великому Князівстві Спірнар призвели до смерті короля Флорії, й на його місце прийшов новий ставленик Великого Князя - Карл Другий, представник зовсім іншої - але не менш впливової - династії. Графство Гофманів та його аристократія були лояльними колишньому королю, й Карл Другий наказав із ними розібратися.

Почалась політична кухня, скандали й розслідування, які викрили місцезнаходження сім'ї Тітайма прихильникам короля. На феїв почалося полювання, що призвело спочатку до смерті бабусі Тітайма. Це змусило їх нашвидкуруч зібрати пожитки й відправитися у вимушену еміграцію. Вони планували осісти в королівстві Каудар, та для цього мали перетнути Випалені Землі. Ці території були дуже небезпечними, й саме там Тітайм навчився виживати в диких умовах. Але будь-який досвід має свою ціну: дідусь фея загинув у цих землях, та був похований з почестями. Навідміну від сестри, яку сім'я теж вважала мертвою (та це було не так).

З горем на душі, біженці дістались королівства Каудар. Завдяки чуткам, вони вже знали, що графство Гофманів пало жертвою інтриг Карла Другого, що майже водночас із цим декілька племен із Випаленої Землі, об'єднавшись, напали на Флорію і винищили династію Карла. Про це говорили у Випаленій Землі, але не в Каударі, де на феїв уже чекали мисливці, лояльні Карлу. Вони не знали про смерть короля, тож виконували покладену на них задачу - винищити фейський рід, залишивши живим принаймні одного - щоб той виказав усі таємниці Гофманів. Звісно ж, згодом, Флорія була відбита військами Великого Князя Спірнару й повернена до васалітету, а варварські племена - вигнані назад, у випалені землі. Але переслідувачам і ці подробиці найближчого майбутнього також не були відомі.

Отож, клан феїв, що зменшився у своїй кількості до чотирьох його представників, намагався протистояти переслідувачам, але члени сім'ї Тітайма програли цю битву. Батько та тітка хлопця були вбиті, його ж із матір'ю полонили й планували морським шляхом повернути до Флорії. Але не так сталося, як гадалося. Корабель втрапив у шторм, наштовхнувся на рифи, й потонув. Живим лишився лише Тітайм - принаймні, фей не знав про інших виживших. Мати його була гарантовано мертвою. Його викинуло на безлюдний острівець, де він схоронив матір, залишивши собі згадку про неї у вигляді залишків її крил. Залишки корабля та грузу, а також навички, отримані під час подорожі через Випалені Землі, допомогли йому вижити.

Організувавши побут та своє існування, він став чекати на перший-ліпший корабель, який був би готовий його підібрати. Його очікування затягнулось, та все ж, не стало вічним: врешті решт, на горизонті з'явився корабель, най і піратський...

Тітайм є інтравертивною особистістю. На це вплинуло як те, що із самого початку свого життя він був вимушений жити в замкненій клановій родині та приховувати своє походження, так і те, що в останні роки його переслідували, й йому постійно доводилось переховуватись. Він спокійний, начитаний (бо в сім'ї, члени якої були позаштатними радниками най і середньої за ступенем впливу династичної родини, іншого й бути не могло), досить врівноважений та скупий на емоції. Склад розуму й сприйняття реальності досить філософське. Любить взаємодіяти з тваринами, як і вони із ним. Яку роль таких хлопець буде відігравати на піратському кораблі, зможе визначити лише час...

***

Особливості, здібності, навички:

Спірітуалізм (душа діда по смерті проникла в тіло онука), придворний етикет і танці, виживання в диких умовах, цілительство (расове), скритність, володіння рапірою та пістолем, прихильність тварин, орієнтація на місцевості й по зірках, мови (+ читання й письмо), гра на лютні, травництво.

Недосвіченість в побутовому спілкуванні, недосвідченість у мореплавстві

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Кайола
Кайола@rodovid

письменник, урбаніст, шаман

759Прочитань
75Автори
26Читачі
Підтримати
На Друкарні з 15 серпня

Більше від автора

  • Скринька з Допотопного Світу

    Оповідання, написане від другої особи, що набрало рекордну кількість дизлайків на конкурсі Літавиці. Цікавить, що ж там такого обурливого? Тоді гайда читати!

    Теми цього довгочиту:

    Роздвоєння Особистості
  • Невідворотне

    Коротке Літавичне конкурсне оповідання про те, що інколи наші дії не можуть змінити того, що має відбутися згідно замислу й проєкту Системи.

    Теми цього довгочиту:

    Різдво
  • Миколаїв День

    Оповідання-переосмислення легенди, що її розповів Остап Українець у своєму романі "Малхут". Брало участь у літ.конкурсі від Літавиці. Декламувалося на зустрічі Брюту "Грааль" у кнайпі "Купідон" у Києві

    Теми цього довгочиту:

    Святий Миколай

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається