Геопросторовий аналіз: будівництво залізниць на окупованих територіях

Автор: Tatarigami_UA
Переклад: t.me/in_factum

Зображення

Frontelligence Insight проаналізували супутникові знімки будівництва росіянами нових залізничних гілок на окупованих територіях, зокрема, на південь від Донецька та в Маріуполі.

Ось що нам відомо:

Відгалуження Бурне — Маловодне

Для покращення логістики між Росією, Донецьком і Маріуполем росіяни активно будують нову залізничну гілку на південь від Донецька. Ця гілка має обігнути небезпечну ділянку фронту в районі Мар'їнки та Вугледара.

Зображення

Нова гілка починається в селі Бурне і з'єднується з вже наявною залізницею в Маловодному. Супутникові знімки свідчать про значний прогрес у будівництві цієї залізничної гілки, що дає підстави вважати, що вона може бути завершена вже у 2024 році.

Зображення

Порівняльний аналіз вказує на уповільнення темпів у зв'язку з будівництвом мосту через річку Кальміус. Під час підготовки аналізу радник мера Маріуполя повідомив, що українські сили націлилися на міст ще під час його будівництва.

Вразливість цієї точки збільшує ймовірність майбутніх ударів Сил оборони навіть після завершення робіт, що впливає на роботу всієї залізничної гілки.

Зображення

Таганрог — Крим

Росіяни також будують залізницю, яка з'єднає Таганрог з Маріуполем і Крим з рештою Росії. Ця залізниця слугує альтернативою Кримському мосту і має на меті скоротити час у дорозі. Frontelligence Insight визначили ранні етапи будівництва.

Зображення

На відміну від раніше згаданої залізниці між Берном і Маловодним, ця залізнична гілка набагато довша і все ще перебуває на ранній стадії будівництва. Імовірно, Росія не зможе завершити цей проєкт до кінця 2024 року.

Супутникові знімки показують, що росіяни також успішно відновили газоперекачувальну станцію і працюють над відновленням газопроводу між Маріуполем і континентальною частиною Росії.

Зображення

Цей трубопровід, ймовірно, є складовою частиною газотранспортної системи Маріуполь — Таганрог. Значні інвестиції в інфраструктуру свідчать про те, що росіяни мають намір перетворити цей регіон на укріплений прифронтовий опорний пункт з потужною військовою присутністю.

Зображення

Для ефективного ураження залізничних мостів Україні знадобляться більш потужні ракети на кшталт німецьких ракет Taurus. Загалом, очікується, що Росія вдосконалить і розширить свою військову інфраструктуру на окупованих територіях у 2024 році.

Зображення

Зважаючи на такі проблеми, як нестача боєприпасів, некомплект підрозділів та обмежену допомогу з боку США у 2024 році, Україна, ймовірно, перейде до оборонної стратегії. Очікується, що російські війська активізують свої зусилля з розширення військової інфраструктури.

Зображення

Повний аналіз доступний на сайті.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
In_Factum
In_Factum@infactum

27.9KПрочитань
2Автори
86Читачі
Підтримати
На Друкарні з 16 вересня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається