Дональд Фредович Трамп, 45 і 47 президент США народився в Нью - Йорку 14 червня 1946 року в сім’ї доволі багатого бізнесмена. Вчився у фодгемському університеті на економіста. І все було б добре, якби Трамп не мав таких рис характеру як імпульсивність, агресія і маніпуляція, адже саме цими методами він і прийшов до влади в майбутньому. Але це лише частина його особистості. Як мислить ця людина? Що в нього в голові та чим він керується? Відповідь на ці питання - цей довгочит.
У бізнесі Трамп добре справлявся, він його розбудовував та сприяв загальному розвитку. Але коли діло дійшло до політики,він показав усі свої можливості та особисті якості. І ось кілька з них:
1)Рішучість. Трамп відомий своєю рішучістю у відношенні до мігрантів, ворогів США, тощо. Неодноразово загрожував і власним ворогам, і реальному злу, і вигаданому - міфічному. Згадайте хоча б його заяви про Гренландію, Канаду і Панаму, і тут все стане зрозумілим. Така рішучість в купі з московитською політикою знищила останню міжнародну силу - ООН, але водночас показала, що завжди треба покладатись на себе і зберігати інстинкт самозбереження.
2) Прагматизм. В 2017 році, через короткий час після вступу Трампа на посаду президента США, прем’єр - міністр Японії зустрівся з ним, після чого відносини США та Японії в сфері економіки і армії почали покращуватись, хоча до того Трамп дуже багато разів заявляв і погрожував японцям через підвищення мита, та інших заходів. Ця зустріч була вигідною Трампу, адже вона дала йому ключі впливу як і ключі впливу на Китай, так і підвищила його авторитет серед інших лідерів й держав. Або ще один приклад - підвищення для країн - членів НАТО % вкладу ВВП у збройні сили. Це те ж є вигідним Трампу, оскільки пов’язане і з попереднім пунктом, і з його історичною “місією”, як він казав після замаху на себе в 2024.
3)Популізм. Я думаю ви вже мільйони разів чули і про рекламу його особистості, і про його цинічно - популістичні заяви щодо противників і світу. Багато хто може задатись питанням - “Що в тебе в голові, старий? Навіщо тобі цей популізм?”. І відповідь на нього проста - рейтинги. Саме через мега популізм, в купі з іншими факторами і утворилась нова ідеологія - трампізм, фундамент якої - популізм. Крінж таких заяв може досягати космосу, якщо того потрібно. Дональд Фредович ніколи не обмежувався у власних висловах, та й чого б це? США - демократична країна, де кожен може говорити все, що йому заманеться.
4)Авторитарність. Дональд Трамп відомий тим, що мало не зламав демократичну систему США. Під час свого 1 президентського строку та сьогодні, він звільняє нелояльних йому людей, та призначає інших. Уе можна побачити і на прикладі ЦРУ, де зараз проводиться наймасштабніша “чистка” з часів холодної війни. Робиться це не для інтересів США, а для інтересів самого Трампа. Його оточення (Марко Рубіо, Ілон Маск, тощо) просто транслюють те, що він говорить. У них немає власної думки чи ідей, вони цілком і повністю підпорядковані Дональду Фредовичу. Звісно, велика частина американських громадян навіть в Конгресі не підтримує його політику, але Трампа це не хвилює.
5) Егоцентризм. Думаю, ви часто чули заяви Трампа, які починаються з “Ось якби я був президентом, то я б …” . Він це каже не просто так, це його реальна думка. Згадайте, що він казав після замаху на себе влітку 2024 року. І це продиктовано його бажанням влади. Він є напівдиктатором, і якби не демократичні інституції в США, він би став повноцінним тираном. Амбітність, черствість і егоїзм призвели до його відходу від традиційної американської політики та тому, що зараз він говорить абсолютно проросійські тези.
Висновок. Дональд Трамп - амбітна, авторитарна і водночас прагматична особистість. Він діє не як політик, а як бізнесмен, і угода про рідкоземельні метали - приклад тому. Йому плювати на думку українців та пасивних американців. І його можна зупинити лише протестами і небажанням танцювати під його дудку. Після хорошого опору, він рано чи пізно відступає. А поки що, варто сказати лише одне - якби там не було, а ми маєм продовжувати боротьбу, ми маєм чинити максимальний тиск, щоб могли вистояти, і зробити це в очах всього світу з честю.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Державний політичний та судовий апарати
В Україні ці 2 гілки одночасно і справедливості і паразитизму - ключові у забезпеченні функціонування держави, як політичної та адміністративної складової для досягнення необхідних нації потреб та вирішення багатьох проблем. Власні думки щодо вирішення проблем - тут.
Теми цього довгочиту:
ДержаваПолітична стратегія України, власна думка
Політична стратегія – один з найбільш потрібних чинників існування кожної держави і народу. В Україні історично так склалось, що у нас фактично ніколи не було чіткої зовнішньо-політичної стратегії, що нам лишаєтсья робити? Власна думка з цього приводу - у довгочиті
Теми цього довгочиту:
Україна30 червня 1941, як остання мирна надія України
В цей день у Львові в 1941 році було проголошено Акт відновлення Української Держави. Але чому він провалився, і чи були взагалі якісь надії? Відповідь - у довгочиті
Теми цього довгочиту:
Історія України
Вам також сподобається
Технологічні компанії витрачають 113 млн євро на рік на лобіювання політики ЄС
Згідно з новим дослідженням, проведеним Corporate Europe Organisation (CEO), технологічні компанії витрачають понад 113 млн євро на рік на лобіювання політики прийняття рішень в ЄС.
Теми цього довгочиту:
ТехнологіїЧи арабський світ піде слідом за Україною? 2011 р.
Чи арабський світ піде слідом за Україною? 2011 р.
Теми цього довгочиту:
ПолітикаДиктатура тріумфує
Війна показала що демократичні країни не спроможні захистити себе. Зараз на Заході еліта сидить в своїх елітних домівках і трудиться щоб не пересилитися в домовину, а дехто мріє що з агресором можна домовитися. Так думали й іудеї у фашистської Німеччини що з диктаторо
Теми цього довгочиту:
Політика