Найабсурдніша частина «великого й красивого законопроєкту» - The Atlantic
Республіканський законопроєкт може призвести до найбільшої кризи енергетичної доступності в Америці з 1970-х років.

Республіканський законопроєкт може призвести до найбільшої кризи енергетичної доступності в Америці з 1970-х років.
Автор: Edward Luce | The Financial Times Переклад: t.me/in_factum
Початкова торговельна угода з В'єтнамом дає уявлення про те, як президент Трамп змушує країни скорочувати торгівлю з Китаєм.
Ознаки Третьої світової війни простежуються в численних конфліктах. Президент Сполучених Штатів не готовий.
«Нетфлікс»? Переоцінений. Я інвестую тільки в компанії, які дійсно щось роблять», — міг би сказати Трамп після новини Netflix про падіння підписок. І навіть якби це була просто гіпотеза, подібна заява цілком здатна обвалити акції стрімінгових та медіакомпаній.
Президент сигналізує саміту НАТО, що його пріоритети сьогодні можуть бути іншими.
Президент Трамп оголосив у суботу ввечері, що Сполучені Штати бомбардували три ядерні об'єкти в Ірані, втягнувши американські війська у війну, яку Ізраїль розпочав два тижні тому.
Цей напад свідчить про подальшу ескалацію конфлікту з Тегераном
Ініціація фекаліями: як збочення стали зброєю масового підкорення. Розслідування діяльності найнебезпечнішої секти сучасності, яка маскується під боротьбу з “сектами”. Хто планує переворот у Росії? РАЦИРС: секта під маскою боротьби з сектами. Механізм таємної ініціації.
Сьогодні, 14 червня, Дональду Трампу виповнюється 79 років. І цей день став ідеальним зрізом американської реальності.
Департамент ефективності уряду Ілона Маска віддає перевагу показовим заходам, а не змістовним реформам, покладаючись на грубі кроки, які створюють більше перешкод, аніж заощаджень.
Здавалося б, посварилися два довбограя. Але публічний конфлікт між Трампом та Маском є однією з найбільш значущих подій у світовій політиці за останній час. Його наслідки можуть мати довгостроковий вплив на внутрішню політику США та глобальний порядок.
Адміністрація Трампа здійснила атаку безпосередньо на систему освіту.
Лідер найсильнішої держави світу, розмовляючи з Путіним, вкотре демонструє свою амебність, проковтнувши погрози і констатуючи, що ми отримаємо відповідь за наші удари, по факту, легітимізувавши і нормалізувавши майбутні атаки Росії. Браво. Дно пробивається вкотре
Друга частина наслідків геніальної геополітики США за часів Трампа.
Риторика Трампа щодо Путіна все частіше стає риторикою розчарованого хлопця, чиї залицяння не мали успіху. Його оточення, сенатори і конгресмени - республіканці йдуть ще далі. Проте за цим потоком слів є ключове питання: яких реальних дій варто очікувати?
На противагу цьому, президент Трамп, схоже, відмовився від участі в європейській кампанії з впровадження нових санкцій проти Росії, схоже, прагнучи перейти до укладання ділових угод з нею.
Президент Дональд Трамп якось пообіцяв: «Я один можу це вирішити». Тепер він говорить інше.
Інформ агентство Акцент
Західні медіа українською