🇺🇦🇺🇦Кубок України, перші матчі

✅🤡Цирк дня- як засудили Агромат в битві проти SkyUp!!!! Фол на Концебі, півник реф каже грати і вуаля.
Ше по матчу- Бруно, Морено бразіли,яких пенсіонер Борсук робив на ривках як дітей🙈🙈🙈🙈Чеберяк цих недолугих перекусував як хеппі міли у Маку😂.Миронов і Савенко топи, але суддівство все вирішило. У льотчиків в порядку Корнєв і Удовиченко.
Далі- Ромни виграли‼️‼️‼️‼️‼️
У Десни, яка обіграла в тому колі Мск 2. А кіпер Мещеряков з 1 ліги перебрався до чемпіонату Києва. Такі справи...
🥇Енергія взяла реванш в тянучнй грі з  Авророю, це була заруба дня👍👍👍. Господарі грали як удав, який затягує повільно жертву, не даючи шансів.
⚽️Кардинал здобув вольову перемогу над Мск Харків, не зважаючи на пропущений гол від Нагорного на 1 хвилині. Далі у Мск були всі шанси , мінімум 3, але все мимо.Рівне було в нокдауні, проте голи Кручка і Волкова вирішили долю
💪Ураган поганяв  Сокіл як мент бабку з насінням біля вокзалу, взагалі без шансів.
💪🇺🇦✅Історія Кубку -
Атлетик грає внічию з чемпіоном, Хітом . Нічия 3-3 і це ще киянам фартануло, коли вони зрівняли за 5 хвилин до кінця.Абакшин спас клуб.Іванов і Дзюба возили суперників, Васильєв міг принести перемогу, але штанга....Дійсно супер матч, Хіт думав,що легко здолає дніпрян , але цього не сталося.Завзята гра Мельника і оборони вирішила долю поєдинку.Побільше б таких матчів🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Поділись своїми ідеями в новій публікації.

Більше від автора

• SkyUp Futsal (Київ): «На наступний сезон нашим завданням є перемога у Екстра-лізі»

На сайті sport-express.ua – глобус футзалу України. Наша нова оповідь – про SkyUp Futsal, який є єдиним учасником нашого чемпіонату з двома бразильцями у складі. Нехай проміжне 6 місце команди в чемпіонаті не вводить в оману – гра команди дуже прогресує.

Теми цього довгочиту:

Друк На Футболках
  • По мотивам матчу Реал- Сіті

По матчу Реалу та Манчестера хочеться відмітити, що цей рахунок, в цілому, був на совісті воротарів.

Футбол
  • Футбол у Полтаві.

Ворскла і футбол.....Зійшлися 10 і 15 команда чемпіонату. Перед матчем сподівань на видовищну гру було не багато, проте він виправдав себе. Команди ніби не дуже результативні,ще і після зимової паузи програли- і полтавчани, і рівняни