До останнього не вірив у нову мюнхенську змову, але нажаль,так і відбулось. Без будь якої думки українського народу знову за лаштунками вирішується наша доля. І тут варто боятись якраз не нам,а їм. Ми пережили сотні років в складі жорстоких імперій,але самі ніколи не були імперією. Я думаю,що якщо така змова реально відбудеться,і ми втратимо те(території,ресурси,люди),за що боролась наша нація,то в Україні з'явиться сотні,тисячі нових лідерів і активістів, які будуть готові за будь яку ціну довести велич України вже не мирним шляхом,а шляхом війни. Український народ буде розчавлений горем поразки,і мстиві наміри будуть домінуючими. І якщо з росією все зрозуміло,що там може бути тільки визвольна війна до кінця,то у випадку з заходом,він буде розглядатись як той,хто вдарив ножем в спину. Український ультранаціоналізм в такому випадку буде мати катастрофічні наслідки для Європи. В нас є всі ресурси і можливості для цього, і тоді в історії Європи буде ще один розділ війни.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Нова книга - нове Відродження
Відколи 6 грудня 2024 моя 1 редакція книги “Україна.Істинний Шлях” побачила світ, я почав замислюватись над тим, що того, що там написано - недостатньо. І так я дійшов до 2 редакції книжки. У ній вже з’явились особисті мотиви, інші тексти, уривки з яких я тут публікую, та інше
Теми цього довгочиту:
ЕсеПро Україну в 2 світовій війні
Сьогодні 8 травня 2025 року, минає 80 років закінчення другої світової війни в Європі. Дня - коли одне зло припинило своє гниле існування в фізичному вигляді, і дня, коли цивілізовані країни почали реалізовувати в життя плани нового світопорядку, світопорядку з іншим злом.
Теми цього довгочиту:
Друга Світова ВійнаНацизм в Україні
у цієї мерзенної ідеології досі залишаються прихильники. Напевно хтось із вас бачив підлітків, які кричать «Хайль гітлер!», з характерно піднятою правою рукою, або малюють свастику на стінах. Але чому так? Чому нацизм - зло, і наскільки важлива боротьба з ним?
Теми цього довгочиту:
Нацизм
Вам також сподобається
Нові ультраправі в Латинській Америці: Букеле, Мілей, Каст і Болсонару
Зростання впливу ультраправих політичних сил у Латинській Америці відзначається в контексті їхнього тісного альянсу з екс-президентом США Трампом. Лідери, такі як Хав'єр Мілей, Жаїр Болсонару та Найіб Букеле, стають центральними фігурами цього об'єднання.
Теми цього довгочиту:
Латинська АмерикаУкраїна&Угорщина: чи реально «приборкати» Орбана?
На запитання «що Україні робити з Угорщиною?» може бути тільки одна відповідь – не робити різких кроків, оскільки це призведе лише до поглиблення проблем.
Теми цього довгочиту:
АналітикаВидавнича справа й Журналістика як наука й мистецтво: що спільного, а що відмінного?
Моя думка: чи справді видавнича справа та журналістика схожі, і в чому саме?
Теми цього довгочиту:
Мої Думки