Очікування від переговорів та об’єктивна реальність

Невизначеність та напруга в інформаційному просторі, щодо початку мирних переговорів тримає більшість українців є у стані перманентного стресу. Бажання "лягти до помиральної ями" від чергової неординарної заяви адміністрації Трампа створює хибне розуміння політичної реальності.

На цей момент відбувається лише початок усвідомлення Трампом та його командою складності російсько-української війни та відсутність розуміння позиції сторін. Трамп балансує на гучних заявах, не володіючи достатніми інструментами впливу та, найголовніше, розумінням шляхів вирішення конфлікту.

Трамп запевнив, що Україна братиме участь у будь-яких переговорах щодо припинення війни
Дональд Трамп. Фото - Getty Images

Важливо пам'ятати про реальні можливості США та новообраного президента, не варто переоцінювати потужність їхнього впливу на Росію. Перебуваючи у зоні політичної турбулентності, США стрімко втрачає свої позиції на міжнародній арені через свої радикальні рішення. Погіршення відносин із партнерами по НАТО, територіальні претензії до сусідніх держав та фактична ліквідація інституції USAID, що надавала США "м'яку силу" на світ значною мірою підірвало авторитет Штатів та суперечить діям цілої когорти попередніх президентів. Гучні заяви щодо швидкого миру в Україні є лише спробою створити видимість своєї геополітичної спроможності, яку Штати стрімко втрачають. Трамп продовжує виголошувати гучні заяви, але далі до дій це доходить рідко.

Найкращим виходом для всіх українців є дистанціювання від новин подібного характеру та очікування, адже результатів переговорів найближчими місяцями не передбачатиметься.Те, що може зробити кожен з нас, перебуваючи на своїх місцях для зміцнення позицій України, це продовжувати донатити перевіреним фондам для зміцнення нашого війська. Волонтерство, донація та сумлінна праця - це те, що допоможе нам більшою мірою, ніж будь-хто у світі.“Першими ламались ті, хто вірив, що скоро все закінчиться. Після них — ті, хто не вірив, що це колись закінчиться. Вижили ті, хто фокусувався на своїх діях, без очікувань про те, що може чи не може статися” — Віктор Франкл, в'язень концтабору, вчений, психіатр.
Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Дмитро Воляник
Дмитро Воляник@d_volianyk

10Прочитань
2Автори
0Читачі
На Друкарні з 13 лютого

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається