Огляд “Bomb Rush Cyberfunk” або “Як зробити гарного наслідника культової гри”

Знайомтеся: духовний наслідник дилогії Jet Set Radio – Bomb Rush Cyberfunk. І в цьому огляді ми спробуємо порівняти ці дві гри та зрозуміти заслуговує BRC звання «клону» легендарної JSR чи все ж таки гідний зватись самостійною грою.

Сюжет

Замість простої історії у грі є досить дивний сюжет з елементами де доводиться дізнаватися про таємниці минулого. У оригінальному JSR подібного не було, навіть персонажів там не сказати щоб часто розкривали, тому це перший плюс гри. Я б хотів розповісти про нього, але це той тип ігор де краще нічого не очікувати. Втім, як на мене фінальний бос та сам фінал якийсь… Дивні? На нас вивалюють купу різної інформації на яку не зрозуміло як реагувати, і це при тій умові, що заради цього не чіпали моменти, що дійсно цікавили гравців. В іншому ж він гарний, без питань, особливо вся ця тема з «Та що не так з цією робоголовою?»

Візуал та саунд-дизайн

Розробники ідеально перенесли вайби JSR і графіка с саундтреком BRC це доводять. Мультяшний стиль робить гру такою, що вона починає здаватись проєктом нульових, при чому візуал не виглядає якимось застарілим або поганим.

А тепер поговорю стосовно саундтреку у грі… Він кльовий! Драйвові композиції що ми можемо перемикати на радіостанціях однаково драйвові та приємні, особливо коли грають на фоні під час виконання трюків та комбо. Над ними працювали купа різноманітних людей, і у всіх них вдалося півторити стиль Хідекі Нагануми.

До речі страшно нього, ви не повірите, але розробники покликали у гру навіть його, хоча і написав він лише 3 композиції.

Геймплей

Бої. Один з головних мінусів гри. Бо… Навіщо грі про графіті та дух змагань додавати поліцію з GTA? Вони роблять абсолютно нічого окрім того, що набридають своїми пострілами та турелями. Виходить така ситуація що гра хоче щоб ти досліджував цей світ після чого бере і буквально садить гравця на ланцюг. І одне діло коли в грі просто нудні вороги, а інше коли й ще засобів для боротьби з ними – два удари та балончик щоб їх добити. Про босів я взагалі мовчу – більшість з них можно перемогти менше ніж за хвилину виконав якусь умовну дію 3 рази.

Мапа гри. Фактично в нас є декілька локацій(районів Нового Амстердаму), між якими ми можемо подорожувати, так, вони не завжди великі, але контенту на них розкидано КУПА. Квести від персонажів, місця для графіті, колекційні предмети та купа інших активностей. Цікава деталь, але серед трьох засобів транспорту які ми можемо обрати є кожна особлива механіка про яку НІДЕ не говорять. BMX дають доступ до спеціальних гаражів, скейтборд – викручує гідранти, а роліки – дозволяють пробивати скло під ногами. Тому не треба повторювати мої помилки та раджу іноді змінювати свій транспорт. Також не забуваємо про стариків(про яких теж нічого не говорять) – якщо вам вдасться знайти їх на мапі то при достатньому рівні репутації буде можливість відкрити таємну підлокацію.

Так що, чи зміг BRC стати гарним наслідником JSR? Напевно так, хоча і змінивши деякі речі оригінальної формули. Bomb Rush взяв все найкраще з обох частин та адаптував все на сучасний лад. І це не якийсь клон оригінальної гри, а чисте любовне письмо від фанатів Jet Set Radio.

Оцінка: 8,4/10

+ Плюси:

Саундтрек

Графіка яка зберегла стиль JSR

Розслаблюючий і водночас енергійний геймплей

Приємне керування

Купа кастомізації для персонажів та транспорту

- Мінуси:

Бойова система

Поліція яка тільки погіршує геймплей

Не розкрита до кінця історія

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Лицар-Критик
Лицар-Критик@Lycar_Critic

Ввічливий добряк що шукає Інді

2.1KПрочитань
0Автори
24Читачі
На Друкарні з 2 травня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається