Привіт, українці!

Я - українка із старокиївського роду, досвідчений академічний науковець - релігієзнавець (що не є “чоботарем без чобіт”), стоїчний епікуреєць :) за світосприйняттям (далі, маю надію, можна буде десь розгортати самопредставлення). Прийшла сюди з метою знайти цікавий для мене контент та, що ще важливіше - однодумців, з якими можна його обговорювати. Ще не розібралась, чи можна буде свої тексти редагувати після публікації (дуже сподіваюсь, що - так), тому наразі спробую лаконічно означити, що ж, власне, цікавить (і не цікавить) саме тут, на цій платформі. У мене достатньо новинних джерел та джерел з інформування про різні аспекти життя (а час обмежений), і тут я шукатиму переважно лише окремі свої інтереси, та ставитиму відповідні свої тексти (зокрема - “неформатні” науково-популярні релігієзначі статті), різні рефлексії з приводу тих чи інших явищ спільнотного життя (у самих цих дописах писатиму жвавіше :) ). Освоюючи цю платформу, буду розвідувати її можливості та задавати питання. Всім - доброго часу та Перемоги!

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Ольга Недавня
Ольга Недавня@Olga

Українка старокиївського роду

707Прочитань
2Автори
7Читачі
На Друкарні з 14 серпня

Більше від автора

  • Київські сакральні “місця сили” під час війни

    Київ має багато сакральних місць з потужною духовною, мистецькою аурою, притягальні духом старовини, сучасними оазами незламності, джерелами пам'яті й підтримки предків, зміцнення віри й надії, опірності важким обставинам війни, наснаги для продовження боротьби з ворогом.

    Теми цього довгочиту:

    Місця Сили
  • До Дня українського прапора: символи як маркери нашої ідентичності

    Чи можна до символів звикнути як до буденної рутини, яку й не помічаєш? Можна. От тільки і коли не помічаємо, все одно вони впливають, і чим раніше ми їх бачимо навколо себе, тим чіпкіше, хай це і не усвідомлюється. А якщо за них ще доводиться боротись...

    Теми цього довгочиту:

    Український Прапор
  • Київ сакральний: не тільки хіти

    Місця, освячені нашими предками та побудовані нашими сучасниками, домашні каплички і "підпільні" (за часів УРСР) храми різних конфесій, локації, де відбувається культурно-духовна творчість - цікаві свідки діянь киян попередніх поколінь та осередки наснаги для нас.

    Теми цього довгочиту:

    Київ

Вам також сподобається

Коментарі (4)

Тексти можна редагувати, а заголовок і теги ні

Вам також сподобається