Будинок з химерами
Усі кияни хоча б раз чули легенду про те, що будинок з химерами був збудований на честь мертвої доньки архітектора. Тільки от донька архітектора, Олена, пережила його на кілька десятиріч...
Усі кияни хоча б раз чули легенду про те, що будинок з химерами був збудований на честь мертвої доньки архітектора. Тільки от донька архітектора, Олена, пережила його на кілька десятиріч...
Світлана Тараторина "Лазарус" Власне, одна з найвідоміших фентезі книжок в українському сеттінгу за останні роки. Отже, Київ, кінець 19го століття, багато різноманітної нечисті з етнічними мотивами, детектив, таємні культи та герой із зовсім неоднозначним минулим.
Програма фінансової допомоги для МСП, що постраждали від війни від Mercy Corps розширила підтримку для релокованих/місцевих бізнесів у Харківській області. Цільова підтримка також продовжується у Дніпропетровській та Київській областях
Сьогодні цілий день було похмуро. Серпневий дощ. Осінь помахала рукою?
Знетемнення - це коли темна істота перетворюється на світлу. Темні істоти мають уникати цього, щоб лишатися самими собою. Вашій увазі - мініатюра з конкурсу від фензіну "Підвал" на тему "Бійся Знетемнення".
Історія хлопця, що поринув у свої ностальгічні спогади про еротичний романтизм своєї молодості, приправлена містичними елементами.
Назва столиці України є чи не найуживанішою серед усіх власних географічних назв в українських прислівях і приказках. З нагоди дня Києва, який киян(к)и й гості міста святкують в останню неділю травня, до вашої уваги добірка паремій про Золотоверхий Київ.
У День книгодарування в Києві відкрили модернізовану книгарню. Тож відтепер плюс одна місцина для справжніх поціновувачів нон-фікшну.
Журналісти медіа Bestseller Максим Кулачок та Діана Боровик вирушили на дослідження нових нашумілих книгарень у Києві. Про одну з тих, що відкрились у лютому — в цьому матеріалі!
Українська урбаністична думка – це не стільки думка, скільки набір догм, які вони навіть не сильно намагалися хоча б накласти на вітчизняну реальність. Сьогодні я спробую розібрати деякі, найбільш популярні тези урбаністів і чому вони часом трошки неналазять на нашу реальність.
Продовжую тему попереднього допису, розвиваючи її. Трамвай, Поділ та поєднання двох берегів у єдиній транспортній системі. Що може бути краще за можливість швидкого пересування?
Київ має багато сакральних місць з потужною духовною, мистецькою аурою, притягальні духом старовини, сучасними оазами незламності, джерелами пам'яті й підтримки предків, зміцнення віри й надії, опірності важким обставинам війни, наснаги для продовження боротьби з ворогом.
Місця, освячені нашими предками та побудовані нашими сучасниками, домашні каплички і "підпільні" (за часів УРСР) храми різних конфесій, локації, де відбувається культурно-духовна творчість - цікаві свідки діянь киян попередніх поколінь та осередки наснаги для нас.
Писала цю статтю, користуючись бабусиними переказами старокиївських оповідок та повір”їв.
https://www.istpravda.com.ua/artefacts/2013/03/26/117994/
Українка старокиївського роду
Центр підтримки підприємців
Автопішохід