Зараз українофобія стрімко поширюється суспільством через всякі тіктоки та антинаціональні тенденції, спрямовані на те, щоб очорнити Україну, зробити її такою, ніби це якийсь дикий край, який не має шансів на подальший розвиток. І багатьох людей можна зрозуміти – століттями нас утискали, знищували, а за 3 десятиліття ми не спромоглись побудувати ту державу, яку хотілось би. Влада у нас майже постійно була скажімо так, не дуже добра, але це не означає, що треба опускати руки і не робити взагалі нічого або ж поливати брудом всю Україну так, ніби ти все своє життя хочеш знищити її. Це ніколи до добра не приводило, і часто трансформувалось у ненависть щодо власного народу. Не подумайте, що українофобією рахується і критика влади, звісно ж ні, навпаки – владу треба критикувати, але конструктивно і по ділу, а не «зєля наркаман каторий нє хочет міра»,бо саме це шкодить і країні, і тому, хто таке пише. Банально для свого іміджу нормальної людини, не треба писати те, шо понапридумували на московії, і поширювати це на всіх, а аналізувати те, шо у нас реально було і є, і що важливо – мати свій варіант вирішення таких питань. Багато хто може критикувати, але мало хто може запропонувати свій альтернативний варіант, який не буде зводитись до «За все хороше проти всього поганого», а треба щоб якраз така тенденція і була.
Зараз є багато прикладів, коли всякі маргінали, або ж психічнохворі на камеру плюють в український прапор, танцюють на могилі військового чи прямо проводять антиукраїнську діяльність, яке їм за це покарання? – вибачення, або максимум кримінальна стаття, яка ні нащо не повпливає, адже можна ж відкупитись.
Також тут можна навести приклад деяких наших «союзників», коли українців обстрілюють, вбивають – це «криза» і «помиріться з росією», коли обстрілюють ізраїльтян, або хтось десь жартує про них – це антисемітизм і ганьба. Не буду сперечатись, що антисемітизм це жахливо і непристойно, але євреї це не єдиний народ на землі…
Нас багато мільйонів, ми породили на світ геніїв, які подарували людству винаходи, якими зараз користується весь світ, і яка нам за це «подяка»? Нам не можна допускати ганьби для нас всіх, ми маємо оволодіти майстерністю честі і помсти, а тому ніхто не вправі казати, що українці – «кастрюлі» і «хохли» і їх всіх треба знищити.
Висновок. Багато років ми були тими, яких рахували слабкими і немічними, нездатними відповісти по справжньому, але прийшов час поміняти все докорінно. Не ми будем підчинятись, а нам будуть підчинятись!
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Державний політичний та судовий апарати
В Україні ці 2 гілки одночасно і справедливості і паразитизму - ключові у забезпеченні функціонування держави, як політичної та адміністративної складової для досягнення необхідних нації потреб та вирішення багатьох проблем. Власні думки щодо вирішення проблем - тут.
Теми цього довгочиту:
ДержаваПолітична стратегія України, власна думка
Політична стратегія – один з найбільш потрібних чинників існування кожної держави і народу. В Україні історично так склалось, що у нас фактично ніколи не було чіткої зовнішньо-політичної стратегії, що нам лишаєтсья робити? Власна думка з цього приводу - у довгочиті
Теми цього довгочиту:
Україна30 червня 1941, як остання мирна надія України
В цей день у Львові в 1941 році було проголошено Акт відновлення Української Держави. Але чому він провалився, і чи були взагалі якісь надії? Відповідь - у довгочиті
Теми цього довгочиту:
Історія України
Вам також сподобається
Драгуни XXI століття: Аналіз тактик мотоциклетних атак Росії
Автор: Frontelligence Insight Переклад: t.me/in_factum
Теми цього довгочиту:
УкраїнаЗМІ показали, як працюватимуть альтернативні магазини додатків на iOS
Після ухвалення ЄС у березні 2024 року закону про цифрові ринки у 27 європейських країнах дозволили завантажувати застосунки з альтернативних магазинів. The Verge підготувало цікавий матеріал, який я вирішив коротко переказати.
Теми цього довгочиту:
AppleЕмоції в мові: вони універсальні чи ні?
Вважається, що емоції - це універсальна мова, яку розуміє кожна людина, незалежно від країни походження. Однак це переконання є хибним.
Теми цього довгочиту:
Психологія