Друкарня від WE.UA

Про українофобію

Зараз українофобія стрімко поширюється суспільством через всякі тіктоки та антинаціональні тенденції, спрямовані на те, щоб очорнити Україну, зробити її такою, ніби це якийсь дикий край, який не має шансів на подальший розвиток. І багатьох людей можна зрозуміти – століттями нас утискали, знищували, а за 3 десятиліття ми не спромоглись побудувати ту державу, яку хотілось би. Влада у нас майже постійно була скажімо так, не дуже добра, але це не означає, що треба опускати руки і не робити взагалі нічого або ж поливати брудом всю Україну так, ніби ти все своє життя хочеш знищити її. Це ніколи до добра не приводило, і часто трансформувалось у ненависть щодо власного народу. Не подумайте, що українофобією рахується і критика влади, звісно ж ні, навпаки – владу треба критикувати, але конструктивно і по ділу, а не «зєля наркаман каторий нє хочет міра»,бо саме це шкодить і країні, і тому, хто таке пише. Банально для свого іміджу нормальної людини, не треба писати те, шо понапридумували на московії, і поширювати це на всіх, а аналізувати те, шо у нас реально було і є, і що важливо – мати свій варіант вирішення таких питань. Багато хто може критикувати, але мало хто може запропонувати свій альтернативний варіант, який не буде зводитись до «За все хороше проти всього поганого», а треба щоб якраз така тенденція і була.
Зараз є багато прикладів, коли всякі маргінали, або ж психічнохворі на камеру плюють в український прапор, танцюють на могилі військового чи прямо проводять антиукраїнську діяльність, яке їм за це покарання? – вибачення, або максимум кримінальна стаття, яка ні нащо не повпливає, адже можна ж відкупитись.
Також тут можна навести приклад деяких наших «союзників», коли українців обстрілюють, вбивають – це «криза» і «помиріться з росією», коли обстрілюють ізраїльтян, або хтось десь жартує про них – це антисемітизм і ганьба. Не буду сперечатись, що антисемітизм це жахливо і непристойно, але євреї це не єдиний народ на землі…
Нас багато мільйонів, ми породили на світ геніїв, які подарували людству винаходи, якими зараз користується весь світ, і яка нам за це «подяка»? Нам не можна допускати ганьби для нас всіх, ми маємо оволодіти майстерністю честі і помсти, а тому ніхто не вправі казати, що українці – «кастрюлі» і «хохли» і їх всіх треба знищити.
Висновок. Багато років ми були тими, яких рахували слабкими і немічними, нездатними відповісти по справжньому, але прийшов час поміняти все докорінно. Не ми будем підчинятись, а нам будуть підчинятись!

Статті про вітчизняний бізнес та цікавих людей:

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Матвій Бондар
Матвій Бондар@Young_Nationalist

75Довгочити
1.4KПерегляди
11Підписники
На Друкарні з 14 грудня 2024

Більше від автора

  • «Марш справедливості», або як терористи пішли проти терористів

    Сьогодні, 24 червня, виповнюється третя річниця вагнерівського путчу, також відомого як «Марш справедливості». Ми всі знаємо чим це закінчилось, а проте, для історії політики нам необхідно ще раз детально його проаналізувати, аби зрозуміти найслабші внутрішні місця московії

    Теми цього довгочиту:

    Політика
  • Про український націоналізм ХХІ століття

    Ми живемо в такий час,коли різноманітні політичні та ідеологічні групи намагаються проштовхнути власні інтереси вище за все інше, аргументуючи це«складністю ситуації» та «надзвичайними обставинами». Розберімо ситуацію з точки зору перспектив розвитку українського націоналізму

    Теми цього довгочиту:

    Історія
  • Дональд Трамп - божевільний на троні

    Ось і минуло вже більше року з того моменту, як Дональд Джей Трамп знову став президентом Сполучених Штатів Америки. З того часу змінилось дуже багато. Для того, аби з’ясувати і зрозуміти – як йому це вдалось, і чому він це зробив – варто прочитати цей довгочит

    Теми цього довгочиту:

    Трамп

Це також може зацікавити:

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Це також може зацікавити: