Серіал від Дженні Хан, так тієї самої, котра написала “Всім хлопцям котрих я кохала” та “Літо коли я стала красивою”. Ваша покірна слуга дивилася всі ці роботи і якщо фільм “Всім хлопцям” мені сподобався, то ось серіал “Літо коли я стала красивою” взагалі не зачепив струни душі.
Події відбуваються у всесвіті “Всім хлопцям, котрих я кохала” і якщо в фільмах головною героїнею була Лара Джин, то в серіалі ми бачимо історію її молодшої сестри - Кітті Сонг Кові. Якийсь час назад вона подала заявку в KISS(пер. Корейська інтернаціональна школа Сеула), і о боги, саме зараз там з’явилося місце і їй треба бути в школі вже завтра. Кітті робить презентацію “чому батько та мачуха повинні мене відпустити в школу, бо там вчиться Дей, ака мій хлопець на відстані, ака друг по переписці”. Батько погоджується на цю авантюру і Кітті мчить в школу - до хлопця і подивитися на те місце, де її мама вчилася, пройтися тими ж коридорами.
Але не все так ідеально, виявляється, що Дей зустрічається з найпопулярнішою дівчиною школи - Юрі, Кітті чомусь видали чоловічий гуртожиток, а навчання не йде так добре, хоча в американській школі Кітті не отримувала гірше за А- . А ще якась містика про минуле матері, усе що можна було зібрати зібрала.
МОЖЛИВІ СПОЙЛЕРИ:
Сценарій не те щоб поганий, але він доволі слабий. В серіалі усього десять серій і при тому ж коротких. Творці спробували змішати к-драми та американські серіали і в деяких моментах це вийшло дуже гарно, в деяких моментах ні. Може скластися враження, що тут та сама ситуація, що і з Емілі в Парижі, але ні, тут намагалися розкрити корейські традиції і персонажі корейці між собою говорять корейською. Сюжет дуже сильно в дусі історії про Лару Джин і від нього якось не очікується чогось драматичного.
Що по героям:
Можна зібрати усі покемонів. Француз? Є. Австралієць з корейським корінням? Є. Традиційна корейська родина з великим бізнесом? Є. Дівчина з цією родини, котра є лесбійкою? Є. Геї? Є. Бісексуали? Присутні. Хлопчик next door? Є. Хлопець заноза в дупі, але він насправді котік? Є. Друг-викладач? Є. Дівчина - тусовка? На місці. Тому можна знайти свого улюбленого персонажа і дивитися, що буде з ним далі.
Кітті типова дівчина з американських фільмів, котра може усе, але до моменту навчання в КІСС і частина смішних моментів пов’язана з її спробою зрозуміти традиції.
Дей хлопчик, котрий вступає в фейкові стосунки за гроші. Схожий сюжет є в багатьох седзе мангах, тому не здивована.
Мін Хо - заноза в дупі, котра насправді булочка і обожнює свою маму. І звісно ж такий правильний і за правду, тому готовий побити Дея за брехню Кітті
Кью - друг-гей-бестфренд-для-головної героїні. Напевно найадекватніший герой з усіх, бо знаходить аргументи, час для підтримки та здоровий глузд.
Юрі - королева школа, котра булочка з корицею та маленька маніпуляторка, але це стосується лише мами, бо та також не подарунок. І цікава зміна звичного архетипу - лесбійка.
Всіх інших героїв так само можна типізувати і на цьому серіал вистрілює. В тебе є якийсь звичний архетип, котрий трошки змінили і котрий поєднує в собі класику к-драм та американських ситкомів. І половина героїв працює на резонансі першого враження та розкриття персонажа.
Це нормальний серіал. Він зачіпає багато тем, котрі можуть бути актуальні в підлітків. Він має яскраві архетипи і грається з ним. Це та сама каста, що і фільми про Лару Джин - прості ромкоми від котрих багато чого не вимагаєш. Я не буду казати чи гарно розкрили Корею в серіалі, бо деякі моменти були смішними навіть для мене, але судячи по відгукам це не було образливо. В серіала дуже гарно промо і скоріше за все другий сезон вже ледве не пишеться.