Натхнення, муза, запал чи що це за маячня? Можете запитати ви. Як на мене, натхнення це невіднятна частина будь якого мистецького прояву, а також всієї іншої роботи.

Що таке те “натхнення”? Для мене натхнення це бажання творити, інколи воно саме прийде це може бути величезний прилив натхнення який може не зникати тижнями, а може бути 30 хвилинний прилив і якщо ним не скористатися він піде далі. Буває таке що натхнення не приходить роками, але при великому бажанню його можна створити. Про це і йдеметься у даному довгочиті.

Для чого потрібне натхнення?

Натхнення може бути залученим до безлічі речей, таких як: робота, навчання, мистецтво й інші. В першу чергу воно потрібне за для бажання щось робити, а вже бажання нам потрібне для продуктивності. Ви можете сказати “для чого мені натхнення якщо я можу просто почати робити?”. Й це буде дуже влучним запитанням. Проте якщо ми будемо працювати, навчатися, чи творити мистецтво без бажання чи з цього щось вийде? Я вважаю що з цього вийде посередня робота, не ефективне навчання й мистецтво яким не хочеться насолоджуватися. Саме для цього нам й потрібне бажання, тобто натхнення!

Охайність на робочому місці

Охайний та прибраний робочий стіл або місце на якому ви працюєте це великий вклад у вашу вмотивованість працювати! Адже чим більше простору для уяви, тим більше гарних ідей й бажання творити щось чи працювати над чимось;)

Інколи люди нехтують таким, на перший погляд, не важливим правилом, але якщо наш погляд, а в наслідку й наша думка відволікається на те що нам не потрібно, то робимо ми теж зазвичай не те що хотілося б. Тому рекомендую вам виділити пів години на те, щоб зробити ваше місце охайним й придатним для вашої праці.

Гарний початок дня

Що я маю на увазі кажучи про гарний початок дня? В основному це ранкова рутина й ваші особисті “ритуали”. В кожного початок дня є різним, а я вам розповім про власний й можливо з моїх частинок ви створите свій власний ідеальний ранок?

Заправте постіль

Тут насправді все дуже просто! Заправлене ліжко це мінус одна справа, яка потенційно може навантажувати ваш мозок й око. Це правило є ледь не основним, якщо ви працюєте або навчаєтеся вдома! Адже коли ви бачите мʼякеньке ліжко в якому ну так вже приємно лежати вам буде далеко не до роботи.

Активність

Це може бути міні ранкова руханка або 15 хвилинна пробіжка. Будь який вид активності. Це потрібно нашому організму, щоб вийти зі сну й зарядитися ще більшою дозою активності! Дуже вам рекомендую цю крутезну ранкову чи не тільки звичку.

Час з книгою

На жаль час з книгою не є моєю ранковою рутиною, але я йду до того, щоб змінити це! Ця звичка допоможе відпочити вашому мозку й взяти декілька тез для роздумів на день що є дуже ефективним прокачуванням себе! Мастхев для кожного з вас й для мене також;)

Це мій малесенький топ “ранкових ритуалів” насправді їх значно більше, проте на цих хотілося наголосити сильніше. Діліться власною ранковою рутиною в коментарях й беріть щось для себе.

Надивленість

Що таке надивленість? Це те що характеризує вас як знавця в якійсь сфері й не тільки. До прикладу ви дизнайнер й для того аби придумати дизайн кімнати вам необхідно знати сучасні тенденції й вподобання. Все це ви можете знайти в роботах інших майстрів. Важливо не плутати це з плагіатом, адже тут ви обираєте й міксуєте все у своїй голові з величезної кількості інформації, яку переглянули й дізналися раніше. Надивленість допоможе вам швидше розпочати роботу й надасть вам необхідний запал до роботи!

Розвиток

Розвиток частково повʼязаний з надивленістю, адже також допомагає стати професіоналом власної справи й працювати в правильному руслі. Я рекомендую розвиватися щоденно, це може бути прочитанням книги по дорозі на роботу чи прослуховування подкасту з англійською під час вигулу собаки чи інші види розвитку й саморозвитку. Це допомагає мозку не втрачати вміння швидко обробляти й запамʼятовувати інформацію. Тут дуже важливою є постійність, як і в здобутті всіх інших навичок!

План дій з вечора

Я рекомендую написати план на наступний день вже ввечері попереднього. Це буде кращим ніж написання вранці, адже наш мозок влаштований таким чином що необхідно буде виконати з часом нам запланувати значно простіше, а ніж те що необхідно буде зробити практично відразу. Тому плануючи звечора мозок налаштовує нас на продуктивний день.

Післямова

Сподіваюся що даний довгочит був корисним для вас й кожен з читачів знайшов власну музу! Щиро дякую кожному за прочитання, а також буду вдячний за овації, коментарі й слідкування за моїм блогом, для мене це дуже приємно і є великим стимулом писати більше!

Бажаю вам гарних й змістовних довгочитів в стрічці;)

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Анонімний писака
Анонімний писака@writer

1.1KПрочитань
1Автори
15Читачі
Підтримати
На Друкарні з 14 квітня

Більше від автора

  • Чому мистецтво важливе для людини?

    Любий читачу, в цьому довгочиті ви дізнаєтеся про істинну цінність мистецтва та його важливість для людини, чому Мона Ліза популярна й інше.

    Теми цього довгочиту:

    Мистецтво
  • Чому люди вважають що житимуть вічно?

    У цьому довгочиті ви дізнатися про речі які додадуть різноманітності вашим будням й поради які зроблять ваш день більш продуктивними.

    Теми цього довгочиту:

    Продуктивність
  • Поради у вивченні англійської мови

    Як значно покращити розуміння англійської мови? У цій статі ви знайдете декілька порад яким я користуюся щодня;)

    Теми цього довгочиту:

    Мова

Вам також сподобається

Коментарі (3)

От про “охайне робоче місце“ можна і посперечатись. Звісно ,як на столі лежить тридцять пакетів з-під мівіни, під ними ходять таргани, а в чашці з-під кави завелась цивілізація, то таке прибрати мусово.

А от папери на столі - як воно лежить, то воно людині треба!

Вам також сподобається