Духовність

Духовна складова надзвичайно важлива у нашому світі. Духовність – це мораль та абстрактне усвідомлення буття, будь чого і будь кого. Саме від духовності пішли мораль,філософія,мова, віра та інше. Якщо людина бездуховна – це або маніяк, або злодій.

Духовні люди це люди, які займають в своєму житті духовну позицію та здатні пропонувати та відстоювати духовні орієнтири в різних сферах життя. Духовні люди це не обов’язково юродиві чи блаженні. Ставлення до духовних людей як до непрактичних диваків чи маргіналів продиктоване зазвичай ситуацією бездуховності. Духовних людей дуже мало в усі часи, в усіх місцях. Люди, що займають духовну позицію, всупереч усьому, іноді з’являються непередбачувано, причому серед всіх прошарків суспільства. За допомогою духовності можна зрозуміти природу людського життя/життя народів.

Ви гадаєте, як сформувались поняття культури, мови, релігії та різноманітних переконань? Через духовну складову. Це реалізм, що відображає мислення людини.

Духовність забезпечує життя нації/народу. У кожному суспільстві є дуже багато традицій та звичаїв, які унікальні по своєму. Українська державність, література та ідентичність – заслуга духовного аспекту життя. Неможливо просто в голові придумати усе, потрібно керуватись принципами, які вказують на істинний шлях. Якщо цього всього не буде – то весь світ буде приречений на загибель. Прикладами бездуховності є СРСР, Нацистська Німеччина, сьогоднішня росія… І найстрашніше те, що їх вчасно не зупинили, і вони принесли зло на десятки мільйонів людей. В усіх вище перелічених країнах було зомбоване населення (окрім корінних народів срср).

Вони піддались бездуховній пропаганді, яка перетворила на нелюдей, що готові вбивати, знищувати і руйнувати все, що їм не сподобається. Для не повторення такого жахливого сценарію повинна настати справедливість. Не можна просто простити злочин, потрібно щоб вбивця відчув усе те, що він й сам спричинив.

Є кілька цитат про духовну складову:

1)«Коли ми духовно здорові, ми усвідомлюємо, що існуємо за межами фізичного, і наше життя має сенс і мету», – Робін Л. Гобін.

2) «Повнота Духа є важливим і незамінним досвідом для духовного лідерства. І кожен із нас сповнений Духа настільки, наскільки ми цього хочемо бути»– Дж. Освальд Сандерс

3) « Ті, хто мало цікавиться духовністю, не повинні думати, що людські внутрішні цінності вас не стосуються. Внутрішній світ пильного та спокійного розуму є джерелом справжнього щастя та міцного здоров’я» – Далай Лама.

Як колись казав Джохар Дудаєв «Єдиний, мабуть, народ на землі, ні в що не віруючий, бездуховний, аморальний і відсталий від розвитку людства безнадійно і надовго — це росіяни. Випробування на російський народ чекають дуже важкі, і прогноз — несприятливий. Шляхи духовності та нової ідеї закриті». 

До чого довела бездуховність. Де усе те, нажите з минулого? Чому люди деградують?

Не варто забувати й про російські наративи, мовляв "росія захищає традиційні цінності", це зовсім не так. Якби це справді так було, то росія б ніколи, ні на кого не нападала б і не знищувала. Але тоді вона не була б росією. Вона ніколи не захищала традиції, вона ними завжди нехтувала. Це помітно лише за фактом того, що так званий Патріарх кирил був КГБшником та благословляє криваву війну проти України.

Священником, єпископом, а тим більше патріархом може бути людина, яка по справжньому віддана Богу та релігії, а не та, що служила у спецслужбах тюрми народів. Так робить не лише він, а й вся московитська православна церква. Її ніхто не визнавав майже століття. Вона сама була створена лише у 1589 році. Сам московський патріархат не може мати повноцінного права називати себе головним у православ’ї. Оскільки керуючим у православ’ї залишається Архієпископ Константинополя(на данний момент Варфоломій 1), то ніхто не має права претендувати на його місце. Та рано чи пізно і за аморальністю на заході, і за жагою крові на московії прийде Божа кара.Духовність це не лише про віру чи релігію, це про внутрішню енергію, потенціал, який можна використати на власну користь. Мудрість, справедливість та розум завжди перемагали зло, яким сильним воно не здавалось б . Чому більшість наших дітей деградують, сидячи у телефонах 24/7? Де той втрачений прогрес, що був колись? З ним, в нас би вже могли б бути літаючі автомобілі, замість звичайних. Не робота - це лінь. Прогрес для людства є хорошим показником, адже цивілізація розвивалась тоді, коли був прогрес.Але нам потрібно розвивати в першу чергу себе, духовно і розумово!     

Людина прийшла на цей світ, щоб дати йому все, що є в її силах. Щоб вкласти частину усього свого потенціалу і забезпечити його існування. Звичайно, мова йде про добро, оскільки промитих пропагандою зомбі та кривавих тиранів не можна називати людьми, вони цього не заслуговують. Духовність це національна сила. Вона згуртовує людей в єдине ціле. Якщо згуртувати усіх людей певної національності в одну єдину духовну, кровну та культурну націю, то вона буде непереможною.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Матвій Бондар
Матвій Бондар@Young_Nationalist

244Прочитань
3Автори
3Читачі
На Друкарні з 14 грудня

Більше від автора

  • Про Папу Римського

    Важко назвати його "Святим" для нас. Ми знаємо про його допомогу в гуманітарних цілях, але більше він запам'ятався як той, хто порівнював війну зі звичайним конфліктом між людьми, хотів щоб українська молодь не була такою русофобською і щоб ми "простили один одного"

    Теми цього довгочиту:

    Власна Думка
  • Протидія національній ідентичності

    Сьогодні в Європі загалом та в Україні зокрема протидія національній ідентичності збільшується. Але яку ж загрозу це несе нам? Відповідь - тут

    Теми цього довгочиту:

    Суспільство
  • Про бидло

    Бидло - завжди було(і залишається) раковою пухлиною нашого суспільства.Через цих недорозвинутих чортів - страждає основна частина.Українці завжди славились толерантністю до всього,але ця толерантність якраз і призвела до того,що насадження московитами бидляцького способу життя...

    Теми цього довгочиту:

    Суспільство

Вам також сподобається

  • Нудно про маркетинг

    Довго думав, як назвати свій блог/подкаст про маркетинг. І от народив. Перебираючи варіанти я перебирав “ліниво”, “прокрастинаційно”, але все ж я не вмію видавлювати з себе емоцій як блогери, тому виходить “нудно”. Дивіться перший пілотний випуск вже на Ютубі

    Теми цього довгочиту:

    Маркетинг
  • Якби я став письменником

    Я називався Андрій Петров, і я був письменником. Я писав про те, що бачив і відчував. Я писав про себе і про інших. Я писав правду.

    Публікація містить описи/фото насилля, еротики або іншого чутливого контенту.

    Теми цього довгочиту:

    Дорослішання

Коментарі (1)

Гарний довгочит у Вас вийшов!

Вам також сподобається

  • Нудно про маркетинг

    Довго думав, як назвати свій блог/подкаст про маркетинг. І от народив. Перебираючи варіанти я перебирав “ліниво”, “прокрастинаційно”, але все ж я не вмію видавлювати з себе емоцій як блогери, тому виходить “нудно”. Дивіться перший пілотний випуск вже на Ютубі

    Теми цього довгочиту:

    Маркетинг
  • Якби я став письменником

    Я називався Андрій Петров, і я був письменником. Я писав про те, що бачив і відчував. Я писав про себе і про інших. Я писав правду.

    Публікація містить описи/фото насилля, еротики або іншого чутливого контенту.

    Теми цього довгочиту:

    Дорослішання