ФАРШИРОВАНІ ЯБЛУКА (Om appels te vullen).

ФАРШИРОВАНІ ЯБЛУКА (Om appels te vullen).

Взяти бездоганні яблука і відрізати тонку скибочку біля [плодо]ніжки разом з ніжкою. Потім взяти невеликий залізний "м'ясний гак" , досить гострий і невеликий, щоб вибрати м'якоть яблука не пошкоджуючи шкірку. Потім начинити [яблуко] вищеописаною начинкою, взяти скибочку з ніжкою і закрити яблуко так, як було. Посмажити в гарячому жирі і посипати цукром як слід.

Начинка (Wie vulling wil maken).
Тим, хто хоче зробити начинку, взяти добре приготовлену свинину, пісну і жирну, і зварені круто яйця, разом нарубані. Покласти в ступу і потовкти добре, додати хороших спецій ( прим. - бачимо щось схоже на суміш "солодкий порошок", як у "Домогосподарі"), перцю, шафрану, достатньо спецій, посолити. Начинка також хороша для білих ковбасок і млинців , начиняти яйця, випічку, фриттери, начиняти свинячі ніжки, курей і курчат, яйця, раків і яблука.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Історично-кулінарний кут
Історично-кулінарний кут@Peter_Bosch

1.7KПрочитань
9Автори
40Читачі
На Друкарні з 15 квітня

Більше від автора

  • Reinheitsgebot – закон про чистоту пива.

    У 1505 році закінчився черговий етап феодальних міжусобиць, що призвів до возз'єднання баварських земель. Баварським герцогом було розпочато реформу щодо уніфікації законодавства, яку завершували його сини на троні. Reinheitsgebot став частиною нового баварського права.

    Теми цього довгочиту:

    Історія
  • Про варіння пива та пиво у літній час

    До наукової епохи пивоваріння (до XIX століття), у Баварії пиво варили тільки навесні і восени, щоб уникнути поширення бактерій, хоча науково існування мікроорганізмів не було на той момент відкрито, але зварене влітку пиво швидко псувалося і втрачало свій смак.

    Теми цього довгочиту:

    Німеччина
  • Пивні чудеса

    Пивних чудес є чимало, і напрочуд багато з них пов’язано з ірландськими святими.Що, в принципі, логічно: Ірландія — це пивна, а не винна країна, і там, де святий Домінік примножує вино, святий Колумбан розливає пиво.

    Теми цього довгочиту:

    Історія

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається