Ісламізація Росії невідворотна

Історично так склалося, що більшість російських регіонів, які були захоплені російською імперією, а згодом дісталися у спадок сучасній росії сповідують іслам.

На сьогоднішній день іслам є другою за поширеністю релігією у Росії. За приблизними даними, його сповідують від 15 до 20 мільйонів людей. Мусульмани мешкають практично у всіх суб'єктах федерації. В основному російські послідовники ісламу складаються з трьох груп: татари та башкири в Поволжі та на Уралі, та мусульмани Північного Кавказу.

Сьогодні в росії спостерігаються численні спроби ісламізувати всю росію, незалежно від того, яка релігія чи ідеологія переважає в тому чи іншому регіоні.

І як би російськомовні пропагандисти не намагалися доводити людям із російським менталітетом, що це все «наше, рідне», що нібито це все «таке саме, як у нас», насправді ніколи іслам не був ядром російської культури та менталітету. Та обставина, що багато росіян бояться заявити про свою самоідентичність - це вже інше питання, історичне питання. Історично з росіян завжди виховували мовчазних рабів-кріпаків. Але іслам ніколи не був у ядрі російської культури.

Особливу роль в усьому цьому відіграє так званий лідер Чечні Рамзан Кадиров (до речі за деякими даними мечеть в Києві Ар-Рахма також будувалася за ініціативою Кадирова, а ризик ісламізації України я опишу в наступному пості).

Голова Ради муфтіїв росії Равіль Гайнутдін виступив із несподіваним пророкуванням, що вже через 15 років приблизно кожен третій житель країни буде мусульманином. Ці прогнози досі спиралися на той факт, що у російських ісламських регіонах народжуваність вкотре перевищила загальноросійську. З прогнозом муфтія погоджуються в РПЦ.

Ще 1998 року Віталій Третьяков, головний редактор одного з найавторитетніших на той час російських видань, «Нової газети», опублікував статтю під назвою: «Коли ж президентом Росії стане мусульманин?» На думку Третьякова, не раніше 2030 року, коли росіяни становитимуть меншість населення, президентом оберуть татарина. Стаття викликала великий ажіотаж, хоча, виходячи з демографічної ситуації в росії, припущення Третьякова не позбавлене підстави.

За неофіційними даними, у росії проживає понад 20 млн. мусульман. Мусульманські організації виявляють дедалі більшу політичну та соціальну активність і дедалі більше зближуються з правлячими структурами росії.

Наприклад Президент Республіки Татарстан Р.Мінніханов (посада тепер називається Раіс Республіки Татарстан) не соромиться вести активну міжнародну діяльність і постійно зустрічається з політичною елітою країн Близького Сходу, та й сама росія дуже стрімко почала нарощувати співробітництво з країнами арабського світу та терористичними угрупуванням накшталт Талібану чи ХАМАС, які нагадаю теж далеко не християни.

За оцінками експертів доля мусульманського населення в росії до 2050 року сягне 40%, але враховуючи активну могилізацію росіян, думаю це станеться значно швидше.

Якщо простежити тенденцію в динаміці чисельності мусульман з 1989 року по 2015, то вона неухильно зростала: зі 147 мільйонів чоловік у 1989 році іслам сповідували 18 мільйонів, у 2015 році кількість сповідуючих іслам зросла до 32 мільйонів, при цьому населення скоротилося до 142 мільйонів без урахування населення окупованого Криму.

Сьогодні в росії відбувається міграційний бум, чому не в останню чергу сприяє війна росії проти України, коли етнічні росіяни масово загрібаються на війну і виникає дефіцит робочих рук. В мережі Інтернет є відео, де на заводі «Камаз» виготовляють перепустки представникам Середньої Азії. Я розміщав його на каналі.

Мігранти створюють свої закриті спільноти та поступово створюють навколо себе комфортні для них умови проживання (різноманітні чайхани, орендують приміщення для молитв і так далі)

Сьогодні ми бачимо такі факти як зникнення православних хрестів з гербу росії, появу мечетей в аеропортах (сумніваюся, що наприклад в Катарі чи Узбекистані ви побачите православну церкву), збільшення на вулицях Москви жінок в хіджабах, перекриття цілих районів Москви під час мусульманських релігійних свят.

Подивіться як російське суспільство і вище керівництво росії проковтнуло побиття сином Кадирова хлопця, який спалив Коран. А Рамзан ще й потім орден своєму сину вручив, наче знущаючись на росією.

Вже стає буденним молитва мусульман в метро чи як приклад водій автобусу в Сургуті, який просто зупинив автобус і 40 хвилин молився, поки всі пасажири чекали.

Таким чином, на мою думку ісламізація росії це лише питання часу. Враховуючи кількість течій ісламу і наявні протиріччя між представниками цих течій, в подальшому в росії можуть спалахнути релігійні конфлікти, як це відбувається наприклад між сунітами та шиїтами. Але до цього ще далеко.

Підписуйтесь на канал “Піксель News“ за посиланням https://t.me/pixelnewsUkraine

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Піксель News
Піксель News@PixelNews

Аналітика

908Прочитань
0Автори
7Читачі
На Друкарні з 22 серпня

Більше від автора

  • Стабілізаційний пункт

    День чи ніч, ніч чи день? Що саме надворі? Не знаю, немає часу дізнатися...Та й яке це має значення?Поспати все одно немає часу. Нормальний відпочинок та сон то щось далеке і довоєнне.....

    Теми цього довгочиту:

    Проза
  • Далекий Схід та Сибір. Занепад

    Росія за територією є найбільшою країною світу, а Далекий Схід та Сибір займають 60 % території Росії. До Далекого Сходу відносяться Камчатський, Приморський і Хабаровський край.

    Теми цього довгочиту:

    Економіка
  • Хто наступний поверне свої землі: Сакартвело чи Молдова?

    Враховуючи ситуацію з Азербайджаном та поверненням ним своїх територій, що навряд чи було б можливо до 24.02.2022, виникає питання, чи є шанси у Сакартвело та Молдови повернути свої землі та відновити цілісність своєї території.

    Теми цього довгочиту:

    Незалежність

Вам також сподобається

  • Сім вимірів релігії

    Переклад англомовної статті про сім вимірів релігії Нініана Смарта — британського релігієзнавця, який розвинув сферу академічного релігієзнавства і допоміг дистанціювати його від богослов'я.

    Теми цього довгочиту:

    Релігієзнавство
  • Злет і падіння Індійської імперії. Частина 2

    Повертаючись до індійського серіалу, відчуваю потребу сформулювати окрім натяків, анекдотів та екзотичних деталей важливі тези та прямо сказати, навіщо британцям в Індії потрібні були національна єдність загалом та Конгрес зокрема.

    Теми цього довгочиту:

    Історія

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається

  • Сім вимірів релігії

    Переклад англомовної статті про сім вимірів релігії Нініана Смарта — британського релігієзнавця, який розвинув сферу академічного релігієзнавства і допоміг дистанціювати його від богослов'я.

    Теми цього довгочиту:

    Релігієзнавство
  • Злет і падіння Індійської імперії. Частина 2

    Повертаючись до індійського серіалу, відчуваю потребу сформулювати окрім натяків, анекдотів та екзотичних деталей важливі тези та прямо сказати, навіщо британцям в Індії потрібні були національна єдність загалом та Конгрес зокрема.

    Теми цього довгочиту:

    Історія