Якщо ви подумуєте над створенням свого власного каналу на YouTube, саме час від думок перейти до справи. В наш час Інтернет кермує! І багато людей більше довіряють публікаціям у YouTube, ніж звичайному телебаченню.

У YouTube можна знайти відео на будь-яку тему. І якщо ви вважаєте, що вам нічого показати або розповісти аудиторії, то помиляєтеся. Якщо ви є експертом у будь-якій справі, то чому б вам не поділитися своїм досвідом із глядачами?! Тим більше, що платформа при виконанні певних умов виплачує гроші за перегляди та рекламу.

Так, ось та реклама, яка з’являється у деяких відеороликах, оплачується власникам каналів. При цьому вони можуть самі вирішувати, яку рекламу YouTube показуватиме їх аудиторії.

Одним словом, YouTube – це дуже приваблива платформа для блогерів та фахівців, яка постійно розвивається. Але щоб почати на ній справді заробляти, потрібно докласти зусиль. А ще краще – не припуститися помилки!

С чого почати?

Із завантаження першого відео! Але саме це й лякає багатьох. Спрацьовує безліч забобонів:

  • знайомі будуть сміятися;

  • переглядів буде мало;

  • рідні вважають це безглуздою тратою часу.

Це лише три найпоширеніші причини, які заважають на шляху до щасливого світу блогерства на YouTube. Насправді – це переважно тільки відмовки, що заважають вам дійсно почати та не кинути, а продовжувати!

Подивіться скільки на платформі успішних авторів. І знаєте, у чому їхній успіх? У тому, що вони не здалися і продовжили записувати відео, попри невелику кількість переглядів. Найголовніше – це знайти свою нішу. І зробити це з першого разу ні в кого не виходить – потрібний досвід, час і дуже багато терпіння. Якщо все це у вас є, то кар’єрне зростання вам забезпечене.

А щоб вам було простіше, пропоную ознайомитися з класичними помилками, яких припускаються новачки. Попереджений значить озброєний!

Результату потрібно почекати

Не варто сподіватися, що заливши десять відео, буде якийсь результат. Точніше, результат буде, але не той, який мотивуватиме.

Відразу вам скажу, що робити будь-які оцінки на ранніх стадіях – безглуздо. Доведеться опублікувати не менше тридцяти п’яти роликів, щоб побачити хоч якусь адекватну статистику. До цього моменту розраховувати на зростання передплатників та прогрес не варто.

І ось тут і настане той момент, коли вам захочеться кинути все. І саме це стане вашою найбільшою помилкою. Після завантаження тридцяти п’яти відео у YouTube запускається робочий алгоритм. До цього моменту всі результати, які демонструватиме ваш канал – нічого не означають.

YouTube не любить егоїстів

Платформа працює відповідно до загальних маркетингових правил, а вони свідчать, що ви та ваш контент повинні відповідати на два найголовніші питання «Хто?» і що?”. Якщо відповіді на ці запитання ви не дали, аудиторія до вас не прийде.

Саме тому знімаєте відео ролики так, щоб вони відповідали на два запитання:

  1. Кому може бути корисним ваш контент?

  2. Яку проблему глядачів ви допомагаєте вирішити?

Якщо ви зможете створити контент, який відповідає на ці запитання, то точно отримаєте не тільки корисний, а й затребуваний канал. Якщо ви ігноруватимете ці рекомендації, то ваші ролики будуть егоїстичними, а значить і не цікавими у своїй масі.

YouTube має партнерську програму, під час укладання якої блогери отримують виплати за перегляди. Щоб партнерку приєднати, потрібно набрати тисячу передплатників. І багато хто так і не досягає цієї цифри, тому що просто не думає про свою аудиторію. Натомість вони думають про те, який контент вони хочуть знімати, тобто про своє задоволення. Про аудиторію потрібно думати, а якщо у вас вже є ідея, в якому напрямку ви працюватимете, то знімайте відео так, щоб вони були максимально корисними для тих, кому ваша тема може бути цікавою.

Маленька порада – зараз на піку тенденцій освітній та розважальний контент.

Вчиться в конкурентів

Вчитися на своїх помилках, звичайно, можна, але навіщо, якщо до вас такі помилки вже зробили інші блогери? Тому ви просто йдете до своїх конкурентів і починаєте переглядати всі їх відео, починаючи з ранніх.

Ідеально, якщо ви зможете знайти до десяти каналів, які успішні у своїй ніші. Уважно вивчіть їх, проаналізуйте їхні дії та подачу. Цілком можливо, що ви знайдете, що додати, що вони опублікували. В результаті ви отримаєте свій власний напрямок для успішного розвитку зі своєю манерою подачі контенту.

Але якщо ви вважаєте, що для того, щоб бути успішними на YouTube, потрібно бути експертом, то помиляєтеся. Звичайно, необхідно попередньо вивчити основи для роботи з платформою, тому що ваш контент повинен з часом покращуватись.

Перше, що потрібно вивчити, це:

  1. Способи створення клікабельних мініатюр.

  2. Як вигадати клікабельну назву.

  3. Способи набору переглядів у вашій ніші.

  4. Методи редакції контенту у вашій ніші.

Тут важливо не копіювати те, що роблять конкуренти, а з’ясувати, що ви можете додати до їхньої інформації від себе.

Не забувайте про SEO

Так, навіть на платформі YouTube є пошукова видача! І вона має відповідати на конкретні запити чи запитання. Якщо порівнювати всі пошукові системи світу, то на першому місці у списку стоїть саме YouTube, а вже за ним іде Google.

Так уже склалося, що YouTube – це платформа, де більш ніж половина всіх користувачів Інтернету знаходять відповіді на свої запитання. Тому так важливо оформляти ролики відповідно до запиту користувачів мережі. При цьому не варто обмежуватися лише навчальним контентом.

Важливо пам’ятати, що YouTube досить складний алгоритм і він не працює без SEO-оптимізації!

Й на останок…

Балуйтесь! Не ставте собі за мету набрати тисячу передплатників. Якщо ви поставите собі таку мету, то домагатися її буде складніше, ніж якби ви вільно записували контент. Звичайно, пустощі не дасть вам хороших маркетингових результатів на початку, але це саме той шлях, який вам потрібно пройти.

Зростати на YouTube складно, але повірте, що пройдений шлях того вартий! При цьому вам не потрібен відомий друг, який дозволить просунутися в пошуковій видачі. Ви самі маєте стати тією зіркою, яка приведе на ваш канал першу тисячу передплатників.

Все, чого хоче YouTube – щоб ви створювали контент! Платформа заробляє гроші, коли ви публікуєте відео. А якщо їм діляться люди, це ще більше плюсів до рейтингу. Але грати на YouTube потрібно за правилами – ви маєте бути корисним і крапка.

Обов’язково підпишіться на мій блог в Instagram та на канал в YouTube, щоб не пропустити цікаві оновлення зі сфери ІТ та завжди першими отримувати нові ідеї для ефективного розвитку онлайн!

А щоб отримати консультацію із WordPress - пишіть сюди.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Тетяна Таперо
Тетяна Таперо@Tatiana_Tapero

GOOGLE IT Support specialist

295Прочитань
0Автори
3Читачі
Підтримати
На Друкарні з 19 жовтня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається