М'ясо зі смородиновим соусом
Англія, XIV ст.
М'ясо (наприклад, свинина) тушкується зазвичай.
Смородиновий соус:
Інгредієнти:
- ягоди смородини;
- яблучний сік;
- вино червоне;
- кориця;
- імбир;
- мускатний горіх.
Приготування:
Ягоди розминаємо, додаємо до них сік і вино (трохи, щоб соус не вийшов занадто рідким, оскільки смородина теж виділить сік при подальшому нагріванні) і мелені спеції - за смаком, але теж не переборщіть з ними, на пару порцій цілком вистачить по щіпці спецій. Ставимо на вогонь, нагріваємо, подаємо до м'яса у гарячому вигляді.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Reinheitsgebot – закон про чистоту пива.
У 1505 році закінчився черговий етап феодальних міжусобиць, що призвів до возз'єднання баварських земель. Баварським герцогом було розпочато реформу щодо уніфікації законодавства, яку завершували його сини на троні. Reinheitsgebot став частиною нового баварського права.
Теми цього довгочиту:
ІсторіяПро варіння пива та пиво у літній час
До наукової епохи пивоваріння (до XIX століття), у Баварії пиво варили тільки навесні і восени, щоб уникнути поширення бактерій, хоча науково існування мікроорганізмів не було на той момент відкрито, але зварене влітку пиво швидко псувалося і втрачало свій смак.
Теми цього довгочиту:
НімеччинаПивні чудеса
Пивних чудес є чимало, і напрочуд багато з них пов’язано з ірландськими святими.Що, в принципі, логічно: Ірландія — це пивна, а не винна країна, і там, де святий Домінік примножує вино, святий Колумбан розливає пиво.
Теми цього довгочиту:
Історія
Вам також сподобається
👑Коротка історія Англії. #15. Велика війна та її наслідки
ХХ століття. Епоха великих війн та великих соціальних перетворень. І Велика Британія, як завжди, стоїть на самому вістрі цих епохальних світових процесів
Теми цього довгочиту:
Історія👑Коротка історія Англії. #13. Буремне ХІХ століття
Перша половина ХІХ ст. ознаменувалася боротьбою Британії одразу на двох фронтах. На зовнішньому, непереможний Наполеон повстав з попелу, та знову веде свої війська Європою, в той час як на внутрішньому, країну лихоманить від революційних процесів та вимог до реформ.
Теми цього довгочиту:
ІсторіяЯк християни собі Різдво заборонили
Історія знає чимало атеїстичних режимів, що забороняли релігійні практики. Проте табу на Різдво полягає поясненню, коли воно накладене антирелігійним правлінням – але аж ніяк не христянським! Тим не менш, саме це й трапилося в Англії в 1647: пуритани заборонили собі Різдво.
Теми цього довгочиту:
Історія