Набридло грати в калькулятор на настільно-рольовій сесії? Спробуй Атхонім-Мору

У нашому світі існує безліч рольових настільно-систем, і кожна прекрасна по своєму, та годиться для своїх цілей. Але, є у більшості з них дещо спільне — кістки, цифри, таблиці. Для гравців це спосіб відображення ігрових процесів, для майстра полегшення слідкування за всіма елементами гри, але також, це чимала вибоїна на дорозі занурення.

Уявіть собі, відіграєте ви персонажа який знаходячись в тій чи іншій ситуації хоче переконати НІПа. Ви продумуєте інтонації, слова, хочете максимально вжитися в роль і тут бац… Ви перемикаєтесь на кидки кісток, рахунки усіх необхідних характеристик, посилень і так далі. Звісно, атмосферу підтримати це не допомагає. Або навіть у бою, де очевидно має бути здоров’я ваше, здоров’я ворога, цифри шкоди. Ну як тут обійтись без цих всіх розрахунків, але при цьому зберігаючи яку-ніяку об’єктивність подій? А що як я скажу, що маю рішення.

Що таке Атхонім-Мора?

Атхонім-Мора — це настільно-рольова система, спрямована на формування та безперервне підтримання відчуття тотожності гравця із персонажем. Вона дає гравцеві проживати ігровий досвід, а майстрові ретельно керувати як ігровими ситуаціями, так і настроями з атмосферою.

Як це працює?

Листів персонажа в Атхонімі два. Один для гравця, з усією необхідною інформацією, інший для майстра, де і розписані здібності та вміння героя. Саме так, гравець після розподілення очок здібностей передає це лист майстру назавжди, і надалі не контактує з ним. При такому форматі гри розуміння героя гравцем переходить з чисельного рівня, на інтуїтивний, що більш відповідає розуміння людиною себе в цілому.

З кістками історія аналогічна, гравець не робить розрахунки, він робить заявки про дії майстру, який в свою чергу обирає кістку відповідної до дії складності, та кидає її співвідносячи результат із рівнем здібності. Таким чином ніхто не відволікається на розрахунки, не думає про числа а отримує готовий та чистий результат заявленої дії.

Тобто усе в Атхонім-Морі пов’язане аби передати майстру рушійні елементи гри, а гравцям залишити відіграш та емоційний аспект.

Звісно, це все лише мала частина тих рішень що пропонує Атхонім-Мора, але і книгу правил в одному пості не вмістиш. А тож, з усіма тими питаннями, незгодами та бажаннями я ласкаво запрошую вас у мій профіль та коментарі, де ви зможете дізнатися набагато більше.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Фольмар Експер
Фольмар Експер@Exper

Автор укр. НРІ

5Прочитань
0Автори
0Читачі
На Друкарні з 18 липня

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається