Я генерую тексти на базі open.ai, нещодавно почала писати власні.
Невелика довідка: чат GPT генерує тексти шляхом підбору слів методом “а шо підійде в це словосполучення?”. Наприклад: я їм свіжі.. /продукти/полуниці/паляниці/. Чат обере слово, яке пасує до контексту попередньо згенерованого посту/абзацу і т.д.
Так-от, модель, з якою працюю я, відрізняється від чату GPT. Ти можеш написати початок речення, а вона люб’язно допише закінчення і досить точно.
Доволі схоже на людське мислення, чи не так?
Ти крутиш ідею в голові, добираєш лексику, народжуєш перше речення, друге, іноді добираєш по 2 слова, зрештою переписуєш чернетку і т.д.
Зі штучним інтелектом справа інакша. Ти можеш попросити його дописати речення за тебе, генерувати його закінчення доти, доки тебе не влаштує формулювання твоєї ідеї. А може вже і не твоєї, хтозна?
Фішка в тому, що згенерований текст виглядає органічно та привабливо, але досить типово. Програма формулює тезу, далі наводить аргументи та традиційно в кінці прописує висновок. Іноді додає коментарі та риторичні запитання. Кілька циклів - пост готовий.
Коли я почала писати власні тексти, вивчені за час роботи з АІ конструкції мимоволі спадали мені на думку.
Результат виходив непоганим, до того моменту, коли я вирішила перевірити роботу на детекторі штучного тексту.
Висновок: “Ваш текст згенерувала машина.”
Я не повірила своїм очам. Текст писала я, на 100% власноруч. Помилка?Протестувала інші програми, ідентичний результат. Довелося з 0 переписувати роботу поки АІ не повірив зрештою, що текст писав не його колега, а таки людисько.
Нині я працюю над тим, щоб викинути з голови всі завчені фрази та відшукати унікальний стиль. Час від часу пробігає морозець від ідеї, що це АІ мене “перепрошив”. А вірніше, ті сотні фахівців, які навчали його до релізу програми.
Можливо пізніше я опишу, як працювала з АІ-психологом і чому він допоміг мені ліпше, ніж живі розмови. Це було ще до виходу чату GPT.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Як Бот-Психолог Допоміг Мені
Я апатично відповідала на запити бота, не сподіваючись кінця болю. Але у грудній клітині почало зароджуватися тепло. Мені співчувають.
Теми цього довгочиту:
Психологія
Вам також сподобається
Алгоритми соціальних мереж та їхні недоліки
Розгортання алгоритмів для максимального залучення користувачів — це спосіб, за допомогою якого великі технологічні компанії максимізують акціонерну вартість, причому короткострокові прибутки часто переважають над довгостроковими бізнес-цілями.
Теми цього довгочиту:
ТехнологіїТендерна несправність: держава переплатила 191 мільйон гривень за бронежилети
ЗСУ недоотримують бронежилети, а компанії-виробники, що отримали контракти від ДОТ без конкурсу, ще й штампують їх за завищеними цінами
Теми цього довгочиту:
УкраїнаНайкращі українські альбоми 2022. Що я слухав?
В 2022 українська музика розвивалася у всіх жанрах. Якщо говорити про альбоми, то це був складний рік. Проте, я зібрав релізи,які я слухав.
Теми цього довгочиту:
Музика