Було складно чомусь писати. Руки не тримали папір, пальці не тримали ручку, поруч голови екрани, далі екрани, що блимають і лякають своєю довершено білизною, котра не потрібна письменнику, котрої він не хоче, бо знає, що вона - це пустка. А душа і все тіло благають слів, рядків, поем і романів з долями, що колихають твої думки, спогади та сновидіння, і заколихують їх у чомусь значному і справді чарівному. Тож, де ділось письменництво, де ділися чорнильні пасма, які збуджують кров, слова, які викликають емоції щирі й трепетні, майже дитячі – первісні емоції? Від цього ти ніби народжуєшся, як та зоря у небі блискотить від оди романтичного Місяця – знову поета, прозаїка і драматурга (а повірте яка там драма! які персони!), закоханого у книги на землі, на ґрунті, у садах - зеленних і шумливих співців не слівної забави, а слівного зізнання, яке живе на кожній сторінці письменницької душі. Від сих розмов стає набагато легше, хай папір не темніє рядками, але екрани таки набирають свої літери.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Вам також сподобається
Лайфхаки для писак
Салют, пані та панове. В житті є така штука, що ідея для написання історії прийшла, а часу на реалізацію немає.
Теми цього довгочиту:
ПисьменництвоЯ і література
Плин часу все сильніше шепоче, що треба поспішати, що треба братися й робити — через «не можу», відкидати всі численні «але»! Бо немає впевненості, що буде завтра. Економічне й політичне тло епохи тільки посилює цю невпевненість.
Теми цього довгочиту:
ПисьменництвоСолтберн: форма ціною змісту | Карірум про кіно
"Солтберн" розповідає історію Олівера, студента Оксфорду, який занурюється у світ багатих та привілейованих, які приховують свої справжні обличчя. Наскільки ж небезпечним може стати бажання коли воно переростає у чисту одержимість?
Теми цього довгочиту:
Кіно