Друкарня від WE.UA

Початок…

Гм… Давно дуже не писав нічого… Нещодавно якось спілкувався з однією тимчасовою колегою по одному проекту. Вона розповіла, що вирішила вести блог про життя своє у Тіктоці (дякуючи Богу не маю його).

Ось пригадалось, що якось давно, десь о 2012-14 роках був активним блогером на одній платформі. Активно так писав, мав багато підписників. Був навіть топовим блогером. Цікаво в цілому було. Так от, щось стало цікаво де зараз крім ФБ, Інсти, Тіктоку, Телеги, Ютуба, Твітера (чи як там його зараз… Якийсь "Х” здається…) зараз можна вести блог. І нічого пристойного не знайшов. Хоча може воно і є, однак не розібрався чи не сподобалось. Хто його знає. І от хто зна як натрапив на цей ресурс (цікаво от звідки така назва “Друкарня”?).

Ну на перший погляд начебто все чудово. Правда не вистачає дечого. Ну то таке… Може з часом буде… Коротше, подивлюсь як воно зараз, це блогерство, майже через 10 років.

Якось так…

Статті про вітчизняний бізнес та цікавих людей:

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
BURGUI
BURGUI@burgui

29Довгочити
222Перегляди
2Підписники
На Друкарні з 4 березня 2025

Більше від автора

  • Культура комунікації кивками

    Побачив в мережі. Кивали поки читали? Я так і в мене все сходиться. 😂

    Теми цього довгочиту:

    Гумор
  • Родинні традиції/цінності

    Сьогодні з ранку слухав відосик про родинні цінності, традиції. Типу це чудова річ, особливо в важкі часи, дозволяє відчути, що ти не один, зв'язок поколінь, єдність та таке інше.

    Теми цього довгочиту:

    Родина

Це також може зацікавити:

Коментарі (3)

Удачі вам. То нелегкий шлях, але я сама опинилась тут в схожій ситуації, але блогером не була. Пробуйте писати, потрібна аудиторія знайдеться.

Це також може зацікавити: