Правила фемспільноти Жіноцтво

Якщо у вас є пропозиції, критика або зауваження – висловлюйте їх коректно. 

Ми точно знаємо, що насилля породжує насилля. Зараз ми готові зробити все, щоб викорінити ненависть і посіяти розуміння в жіноцтві. Допоможіть нам в цьому! Ввічливість, повага і підтримка – те, на чому тримається комунікація цієї спільноти. Радимо користуватись лайфхаками з книжки "Ненасильницьке спілкування".

Пам’ятайте, що люди – це не їх позиції.

Кожна з нас – окрема особистість. Це означає, що всі ми вільні у своєму мисленні і самовираженні. Але пам’ятайте: якщо ви маєте право на свою думку, то інша людина так само має таке право. Тож нам не обійтись без взаємоповаги, прийняття і любові. 

Коментарі з непристойним/неприємним змістом – видаляються. 

Наша цінність – повага до вас і ми хочемо відчувати повагу до того, що робимо ми. Наша команда супер старається і нам важливо відчувати свою цінність і важливість. Якщо хочете висловити критику, дивіться перший пункт – як це зробити коректно. 

В команду набираєм лише жінок. 

На жаль чи на щастя, це наша принципова позиція. Ми цінуємо вклад і підтримку кожного хлопця і чоловіка, але цей проєкт створений для жінок і від жінок. Тут ми ділимося жіночим досвідом і хочемо почувати себе в безпеці, комфорті та розумінні.

Тут панує повага і любов.

Цінуйте одна одну, бо ми цінуємо вас. І для цього ми створювали ЖІНОЦТВО. Для солідарності та сестринства. Віримо, що кожна з нас варта безумовної любові та безумовної поваги. У чому полягає ця повага та любов? У щирому бажанні почути позицію та зрозуміти, а не довести та нав’язати свою. У небажанні образити та скривдити, у відсутності ярликів. У обережності висловлювання і відповідальності за свої слова.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
ЖІНОЦТВО
ЖІНОЦТВО@jinotstvo

286Прочитань
0Автори
11Читачі
На Друкарні з 5 травня

Більше від автора

  • Сексуальність жінки: як суспільство формує наше тіло і бажання

    Що взагалі означає “ сексуальність”? Сексуальність – це слово, яке ми використовуємо, аби говорити про те, як ми розуміємо наше тіло та стосунки, стосунки як з собою, так і з іншими. Це розуміння включає всі аспекти того, ким ми є.

    Теми цього довгочиту:

    Фемінізм
  • "Male" or "female" gaze?

    Ми бачимо жінок у фільмах, читаємо про них в книжках, захоплюємось ними, коли бачимо у соцмережах. Ми рівняємось на них. Але хто і як створює ці жіночі образи? На чий погляд ми рівняємось? 🤔 Розказуємо про те, що таке male gaze (чоловічий погляд)

    Теми цього довгочиту:

    Фемінізм
  • Жінки в мистецтві

    Чи можете ви назвати свою улюблену художницю або мисткиню XIX століття? Невже ніхто не спадає на думку? Чому ми знаємо лише чоловічі імена у мистецтві? Відповідь доволі очевидна: бо в більшості жінкам заборонялося брати участь у творенні "високого" мистецтва в ті часи.

    Теми цього довгочиту:

    Фемінізм

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається