Про автора

👀 Хто ми? Невеличка команда студентів, що горить ідеєю змінити щось на краще. Світ навколо себе, суспільство чи нас самих. У часи, що підштовхують нас до швидкого споживання інформації, нам дуже хочеться зупинятися і думати. Запитувати і шукати складні відповіді. З критичним мисленням і логічним підходом! 🤘Навіщо це все? Аби створити атмосферне раціональне комьюніті. Розповідати вам щось цікаве, залучати до роботи якомога більше людей і допомагати одне одному зростати. 🧐 Що буде на каналі? Неіронічно дуже багато чого:) Ми цікавимося і досліджуємо вкрай широкий спектр тем: від міжнародної політики й історії до кібербезпеки та екології. Щотижня буде виходити ґрунтовний розбір однієї теми. Раз на місяць ми плануємо проводити інтерактивні лекції. Більше - в телеграм! Ми завжди раді новим обличчям та ідеям. Доєднуйтеся до команди чи пропонуйте ваші матеріали тут😉 (https://forms.gle/NHL5oQLDg9kQ5wzn8) А ще нам завжди буде приємно, якщо ви розкажете про нас вашим друзям:) Дякуємо!

Довгочити

  • Закріплений довгочит

    Той, хто вбиває дракона: Чи можна вдаватися до злочинів та аморальних методів задля перемоги над більшим злом?

    Чи можна вдаватися до злочинів та аморальних методів задля перемоги над більшим злом? Де лежить межа, після якої ми можемо не витримати і перетворитися на те, з чим колись клялися боротися? Філософія, історія та світова культура мають цікаві відповіді на ці питання.

    Картинка довгочиту

    Теми цього довгочиту:

    Політика та ще 4 теми
    Залишили оплесків 41Кількість коментарів 1
  • Deepseek R1 – китайський феномен чи дешевий хайп?

    Deepseek R1 за кілька днів підірвав топи завантажень, а Nvidia втратила $600 млрд. Революція чи хайп? Що приховують гучні заголовки про цензуру та крадіжку даних? Розбираємося в деталях!

    Картинка довгочиту

    Теми цього довгочиту:

    Технології та ще 4 теми
    Залишили оплесків 10
  • Вороги народу у СРСР

    Жахи сталінських репресій: розкуркулення, депортації, масові страти. Як жилося дітям репресованих? Чи відлунює ця трагедія в сучасній війні? Важлива стаття для тих, хто не забуває.

    Картинка довгочиту

    Теми цього довгочиту:

    Історія та ще 3 теми
    Залишили оплесків 21
  • Як московський патріархат став обеліском російської пропаганди?

    Релігія залишається могутнім інструментом впливу, навіть у 21 столітті. У росії її активно використовують, щоб виправдати агресію, маніпулюючи поняттями "Святої Русі" та "братніх народів". Чому церква стає рупором війни, і як цьому протистояти?

    Картинка довгочиту

    Теми цього довгочиту:

    Політика та ще 4 теми
    Залишили оплесків 24Кількість коментарів 2
  • Дупа, Арістотель та пляшка. Англійська – це жарт?

    Одного дня східні лондонці почали римувати слова і фрази. У складному слензі криміналюг змішалися сталеві яйця, давньогрецькі філософи, півні, сраки і віслюки. Ця історія про еволюцію мови і про те, чому важливо ставити дитячі питання “Чому?!”.

    Картинка довгочиту

    Теми цього довгочиту:

    Мова та ще 3 теми
    Залишили оплесків 29Кількість коментарів 3
  • «Війна всіх проти всіх», або як постало сучасне суспільство

    Чи може людство жити без держави? Томас Гоббс у «Левіафані» стверджував, що без суспільного договору панує хаос і «війна всіх проти всіх». Люди, прагнучи безпеки, добровільно передають свої права державі, яка гарантує порядок і захист від анархії.

    Картинка довгочиту

    Теми цього довгочиту:

    Соціологія та ще 3 теми
    Залишили оплесків 30
  • "За тобою бігала, Діду Мороз, пролила немало гірких сліз", або до чого тут СРСР?

    Чи дійсно Дід Мороз, на якого кожного року з нетерпінням очікують діти, і є добрим дідусем із сивою бородою, який приносить подарунки? Пропоную розібратися в цьому питанні, спираючись на факти.

    Картинка довгочиту

    Теми цього довгочиту:

    Історія та ще 4 теми
    Залишили оплесків 30
  • Су-57: стелс чи все-таки ні?

    Здається, що колись гидке каченя з кодовою назвою Т-50 перетворилося на красеня Су-57, який може позмагатися з американськими F-22 і F-35 та з китайськими J-20 і J-35, причому як у галузі озброєння, так і стелс-технології. Але чи все так гарно? Розберімося.

    Картинка довгочиту

    Теми цього довгочиту:

    Авіація та ще 3 теми
    Залишили оплесків 31
  • Параноїдна шизофренія

    Всі ви чули про людей, хворих на шизофренію, є купа мемів про це та подібного. Але якщо для одних це жарти, для інших − реальність. Чи замислювались Ви, наскільки це захворювання може бути серйозним, та які наслідки воно несе? Пропоную вам ознайомитись з параноїдною шизофренією.

    Картинка довгочиту

    Теми цього довгочиту:

    Медицина та ще 2 теми
    Залишили оплесків 30
  • Як християни собі Різдво заборонили

    Історія знає чимало атеїстичних режимів, що забороняли релігійні практики. Проте табу на Різдво полягає поясненню, коли воно накладене антирелігійним правлінням – але аж ніяк не христянським! Тим не менш, саме це й трапилося в Англії в 1647: пуритани заборонили собі Різдво.

    Картинка довгочиту

    Теми цього довгочиту:

    Історія та ще 4 теми
    Залишили оплесків 33Кількість коментарів 1