Європа стикається з незвичайною проблемою: наддешевою енергією
Завдяки розвитку відновлюваної джерел енергія стає наддешевою. Проте зараз Європа відкриває для себе проблему, що її може бути важко експлуатувати.
Завдяки розвитку відновлюваної джерел енергія стає наддешевою. Проте зараз Європа відкриває для себе проблему, що її може бути важко експлуатувати.
Через переведення частини енергоблоків українських АЕС у плановий ремонт (що забезпечить їх стабільну роботу взимку) та збільшення середньодобової температури, частота та довжина стабілізаційних відключень у червні значно зросла.
Попри санкції, російські компанії будують більше третини нових реакторів у світі, що забезпечує Москві нових друзів.
Вчора, у День Землі, некомерційна пошукова система Ecosia запустила "найзеленіший браузер на Землі", прагнучи запропонувати користувачам більш екологічну альтернативу Google Chrome або Apple Safari.
Запровадження нових санкцій проти росії могло здаватися важливим кроком у спробі стримати їхній вплив у світовому судноплавстві. Однак індійські імпортери швидко знайшли альтернативні шляхи поставок, що дозволило Індії забезпечити себе російською нафтою навіть під час санкцій.
Росія збирається побудувати другу атомну електростанцію у Туреччині. Президент Ердоган розглядає це як крок до енергетичної незалежності, а експерти побоюються зростаючої залежності від Москви.
Автор: All Things LNG
Як пов’язані росія, Китай, Іран, нафта, газ, зброя та шляхи їх постачання. “Точка Зору” зібрала ці матеріали разом, щоб пояснити які наслідки такої співпраці для світу та чим вона загрожує Україні.
У Китаї компанія Energy Vault (Швейцарія) завершує будівництво гравітаційного енергосховища EVx, оснащеного електромоторами, що працюють як генератори. Подробиці повідомляє видання Forbes.
Відродження промислової політики ґрунтується на логіці, що цільові інвестиції в «зелене» виробництво та енергетику стимулюватимуть економічну активність, створять добре оплачувані робочі місця та започаткують низьковуглецеву економіку. Але треба визнати, що ці цілі важко узгодити
У декларації учасників кліматичної конференції, що закликає розвивати ядерну галузь, наголошується необхідність послабити залежність від викопних джерел енергії.
Відповідаємо на питання "Як Норвегія змогла?". Думаємо про те як Україні керувати природніми ресурсами так, щоби прибутки йшли на користь народу? Переклад норвезькомовної статті “Den nye oljen” (“Про нову нафту”) А. М. Бріґгем та Дж. В. Мозеса.
Клімат і галузь енергетики змінюються занадто швидко, тому важливо розуміти точки для вигідних інвестицій у галузь, саме для цього і підготовлена ця стаття.
Литовський стартап Tukas EV розробив велотренажер, на якому можна генерувати енергію. Він же зберігає її як резервне джерело живлення для побутових приладів.
Колись сонячна електроенергія була дорогою і становила незначну частину від усієї енергії у світі, але протягом останніх 10-ти років вона переживає бум.
Які переваги й недоліки має ядерна енергетика та як цим скористатись під час інвестицій.
Розроблена британським стартапом RheEnergise, ця система дає сучасний погляд на гідроакумулюючі електростанції.
Світові перегони за видобутком та перербкою критично потрібних корисних копалин набирає обертів. Хто вже зараз контролює важливі складові таких мінералів як мідь, літій або алюміній, які потрібні для "енергетичного переходу". Цеі та інші питання розглядаємо у нашій статті.