Комунізм
Ми звикли асоціювати комунізм із чимось негативним, зокрема через Радянський Союз, який за основну ціль республіканського розквіту ставив його побудову.
Ми звикли асоціювати комунізм із чимось негативним, зокрема через Радянський Союз, який за основну ціль республіканського розквіту ставив його побудову.
Німеччина, Гітлер і сучасні українці… У чому ж спільне та відмінне між цима словами? Відповідь дуже проста! Спільне – нацизм, відмінне – реальний нацизм і просто необґрунтовані закидання історичних термінів українцям з боку російської пропаганди. З’ясуємо, що до чого.
Націоналізм– це ідеологія, яка визначає націю як найвищу цінність і об’єднує людей навколо спільних історичних, культурних і мовних коренів. Націоналісти вважають, що інтереси нації є першочерговими, тому вимагають від кожного члена суспільства відданості та самопожертви.
Ідеологія, що стала надихаючим фактором для формування Радянського союзу. Ідеологія, про котру більшість матеріалів ви знайдете саме російською мовою, через помилкову ідентифікацію її як “наша” зі сторони мешканців країни-агресорки.
Англійська корона виникла як тиха, але стійка сила, глибоко вкорінена в традиції та керована мудрістю століть. Як Альфред Великий, британський консерватизм завжди стояв на варті герметичної спадщини.
автор: Освальд Шпенґлер. Перекладач: Василь Рубан. Початок XX століття.
Головний бандит минулого століття та батько ліво-нагуляного комунізму колись казав "для того, щоби обєднатися - треба спочатку розєднатися". Як ми вже знаємо, стан активної реакціної меншости як ідейного домініону процвітаючої нації є єдиновірнім.
Бачення нації, руху, або всякої групи, як сукупности субєктивних приналежностей є хибним баченням революціонерів, прихильників "якобінської нації", яка виводить ту саму націю з неплинного концепту й виводить у постійну плинність, бо привязує її до часу та людини.
Ця невелика книга є захистом політики розсудливості на противагу ідеологічній політиці. Автор сподівається переконати молоде покоління протистояти політичному фанатизму та утопічним схемам, від яких світ страждав з 1914 року.
Це перший розділ невеликої книги батька американського консерватизму Рассела Кірка "Політика Розсудливості"
Пропоную трішки відволіктись від зовнішньої політики і зайнятись своєю внутрішньою, розписав які є політичні сектори та як це впливає на політику
Прошу до читання статтю Джозефа Пірса "Рассел Кірк про помилки ідеологій". Адже, іноді, консервативна думка претендує на те, щоб називатися "антиідеологічною ідеологією". Це відображено у тексті.
Стаття про суди при анкапі, як вони працюють, при різних ситуаціях.
Того тижня сталася подія в яку вже мало хто вірив. гіркіна посадили під шконарь. В цій статті я пояснюю, чому тепер срунов по справжньому dead inside, і до чого тут російський націоналізм і смерть єгора погрома
У 20 сторіччі двома основними протидіючими ідеологіями були лібералізм і соціалізм. Вони, декларуючи радикально протилежний підхід до розподілу матеріальних благ, по факту, обидві ставлять матеріальне вище за все.
Анархо-монархізм - це ідеологічна концепція, яка поєднує елементи анархізму і монархізму. У рамках цієї концепції пропонується відмовитися від державної влади і ієрархії в суспільстві, але при цьому зберегти символічну або ритуальну роль монарха.
Поміркований, правий канал