Сонячні протилежності треш розміром з галактику

Якщо вам не цікаво читати ввідну інформацію, то переходьте до першого заголовку. 

Сонячні протилежності/Нетутешні — американський анімований ситком з трьома сезонами. Одним зі сценаристів є Джастін Ройланд — творець “Рік і Морті”. Сюжет вертиться навколо чотирьох прибульців, які вимушено покинули свою планету та попали на Землю. Але вони не знали, що ця планета і без них була перенаселена. Тепер вони збираються тераформувати її та створити новий дім для себе, паралельно проходячи вторинні квести (як в Скайримі). 

Озвучення та адаптації

Озвучки є дві чи три, але я дивився AdrianZP. Яке це задоволення почути знайомі голоси з іншого серіалу, який дивився пару хвилин тому. Я б не сказав, що озвучення ідеальне, але воно точно вище середнього. Жарти в українському контексті: АТБ, Жадан, перезапуск Розсміши коміка, малороси та інші приколи. Для когось такі адаптації є перебором, ніби вони будуть шукати пояснення для того, щоб зрозуміти жарт. 

Сцена з “Сонячних протилежностей”

Персонажі

Ось вам перший склад BTS зліва на право: Корво, Террі (жовта желейка це Пупка), Джессі, Юм'юлак

“Найголовніший” з них це Корво — інженер, який протягом двох сезонів хоче відремонтувати корабель та знайти незаселену планету. Він всіляко старається переконати інших, але в нього це не виходить. Часто через його впертість і починається якась дичина.

Террі — доглядач за Пупкою, який нічого про нього не знає. Рідко буває серйозним та конструктивним, але може придумати план для видобутку гігантської кількості пластівців. Його не цікавить ремонт корабля, а Земля стає хорошим домом.

Пупка — прибулець, який має пройти багато фаз, щоб тераформувати Землю. Більшість серіалу він мовчазний, але справді жахаючий.

Джессі — літописець місії, але як і всі ставиться байдуже до своїх обов'язків. Живе просте (майже) життя школярки та вселяє думки про мир та всякі хіпі речі.

Юм'юлак — охоронець команди (насправді всі самі за себе), протилежність Джессі та випадковим чином “набирає” учасників у свій мінісеріал в серіалі. 

Сюжет

Як уже було сказано раніше головними персонажами є прибульці, чию планету було знищено і вони вилетіли на пошук нової. Тут починається найцікавіше — наркотики (засуджую), секс, кров, кишки, мінісвіт в тераріумі, специфіка інопланетян і багато жартів на найрізноманітніші теми. Все до третього сезону робиться приблизно за одним сценарієм — Корво хоче відремонтувати корабель, інші всіляко ухиляються від цього і попадають у пригоду з якимось висновком (який є просто жартом для створення клішованості). З третього сезону Корво змінює своє життя та готовий до розваг. Спочатку ніхто в це не вірить, але синюватий прибулець переконує всіх в серйозності своїх намірів. 

Паралельно з цими, на мою думку, одноманітними епізодами відбуваються справжнє становлення монархії, “революція пролетаріату”, ще одне становлення монархії, смерть “вождя народів”, створення дипломатії та релігійний переворот. Це лише найглобальніша частина цієї історії. Звісно, насиченість сюжету це класно, але це несе і мінуси. З такою кількістю подій і відносно малим хронометражем сюжет відчувається, як повороти заради поворотів (навіть про це є жарт, що показує рівень метагумору). Також кількість жартів з часом приїдається і багато із них є передбачуваними.

Таки ми маємо маленьких людей

Вердикт

Хоч це і насичений мультсеріал, але дивитися його серйозно я не рекомендую (звісно, якщо ви не хочете дивитись це лише для трешу). Для шуму на фоні саме те, що потрібно, але не більше. 

Післямова 

Напевно, це мало бути в дисклеймері, але все написане тут є лише суб'єктивною думкою, з якою ви можете не погодитися.

Якщо сподобався допис, то залишіть оплески та підпишіться.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Мелодист або Таки Роман
Мелодист або Таки Роман@Falsend

Любить писати щось цікаве

3.8KПрочитань
8Автори
101Читачі
На Друкарні з 14 квітня

Більше від автора

  • Відбиток смерті

    Всім знайомий той момент, коли вас проймає неочікуваність та жах. І особливо це стається, коли смерть зачіпає близьких.

    Теми цього довгочиту:

    Божевілля
  • Божевільні види мистецтва

    Я думаю більшість з нас пробувалися в різних видах мистецтва: малювання, писання прози та віршів, творення музики та будь-що інше. Тому хочу показати вам витвори мистецтва, якими можна захоплюватися або ненавидіти, але ніхто не заперечить, що для них потрібна справжня впертість.

    Теми цього довгочиту:

    Щось Цікаве
  • Я не маю ні одної ідеї та як проходить звичайний день автора з Друкарні

    Таки всім привіт. В кожному своєму дописі я розповідаю вам щось про друкарню, її авторів та свої думки. Сьогодні ж в нас трохи неординарний допис про самого себе. Не знаю, чи моя особистість та буденність комусь цікава, але я вирішив перевірити цю тезу.

    Теми цього довгочиту:

    Письменництво

Вам також сподобається

Коментарі (1)

Можете доповнити допис

Вам також сподобається