На початку тізеру є лише кадри, які повторюють все, що відбувалось у «After Hours»
А далі вже цікавіше. У кліпі до Gasoline є кадр, коли з калюжі вилазить рука і торкається старого Ейбела.
З тізеру зрозуміло, що його ж рука тільки персонажа з альбому After Hours.
Потім йдуть кадри з відео до «Sacrifice».
І насамкінець повернусь до пісні How Do I Make You Love Me?. Вона, схоже є кінцівкою альбому. У цій анімації демонструють, як рука, а згодом і все тіло Ейбела розпадається.
Залишається лише дитина. Тобто дитяча версія Ейбела. Те ж саме й у тізері нового альбому.
У другому трейлері дитина біжить до світла, втікаючи від своїх демонів з минулого. Але в наступному кадрі Ейбел провалюється. Сидячи на підлозі він тримає маску з Dawn FM, у той час, як за ним слідкують персонажі з попередніх альбомів.
А потім, намагаючись втекти від невідомих в червоних мантіях, йому подають руку, щоб допомогти врятуватись.
Ця сцена символізує, як важко артисту втекти від власних демонів.
Закінчується все тим, що Ейбел слідує за невідомою особою в білій мантії, підіймаючись на сходинках (які так нагадують сходинки до раю).
У 3 трейлері дитя підходить до будинку, який представляє еру мікстейпу House of Balloons — дуже важливий період для самого Ейбела (цебто початок його кар‘єри).
Всередині будинку, по всій підлозі, лежать білі кульки, які з обкладинки того ж таки мікстейпу.
Коли дитина обертає голову, справа від неї знаходиться голова статуї, що так нагадує Ейбела в період альбому «Starboy».
Що ж, загалом все виглядає так, наче цей альбом — це як теорія, згідно з якою в момент смерті людини, вона проходить через всі найяскравіші спогади.
Коли Ейбел дібрався до церкви, він стоїть перед люстерками й бачить всі свої відображення з різних періодів.
І доки вся сцена зникає за темним димом, особа у білій мантії намагається забрати дитину.
І відціля ми й дізнаємось, що це його матір — Samra. Цей кадр до речі схожий на роботу Afewerk Tekle, яку називають «Mother Ethiopia».
В теорії, тут буде багато рефлексії на тему дитинства. Це будуть радше спогади, аніж пісні від лиця дитини. Хоча хто його знає...
Це до речі дещо нагадує Кендріка Ламара і його виступи з лялькою, яка схожа на нього. Вона зявилась в еру Mr. Morale & The Big Steppers — альбом про те, на скільки важливо позбуватись навязаних ідей, про терапію.
І це напевно те, що повязує ці два альбоми — зцілення. Бо не дарма люди вже називають нову еру Ейбела THE HEALING ERA.
Серіал «The Idol» по суті теж можна вважати частинкою цієї трилогії. Загалом серіал можна підсумувати однією фразою Вікенда: «Айзак, ти не людина, ти суперзірка»
Лейбл ламає артистку з серіалу в прямому і переносному сенсі. Її керівництво управляє її життям як-завгодно. Ніякої свободи. Ні творчої, ні вільного життя. Все контролюється. І сам же Вікенд грає того персонажа, яким його хочуть бачити інші.
Так, він використовує дуже примітивні символи, на кштал пістолета. Часом навіть прямо каже, як та фраза з Айзаком. Але але але. Річ у тім, що він цілиться не в людей, які вміють думати. Всі символи спрощені, позаяк адресат його меседжей — більшість, маси. Люди, які все ще не зрозуміли, що вони боготворять поп артистів. Хоча ті такі ж люди, як і будь-хто інший.
А втім, я можу й помилятись стосовно THE HEALING ERA і всієї ідеї переродження. Можливо, Ейбел готує показати не рай, а щось жахливе, неприємне.