На початку року я почала вести записник, де зібрані мої думки про все, досвід, який я прожила у той чи інший день тощо. Це корисно, допомогло мені усвідомити багато речей про себе.

І 23 лютого я зробила довгочит про те, що від ваших цілей спиняєте себе ви. Це цікаво, що я зрозуміла це раніше, аніж прочитала книгу “Вийди за межі” авторства Дена Вальдшмідта [1].

Рекомендую прочитати, якщо ви все ще думаєте, що вашому “успіху” заважає хтось або щось, окрім вас самих.


Про що книга.

Автор пояснює, що видатні люди нічим не різняться від нас за походженням, мріями, можливостями. Але вони мають те, чого більшості з нас бракує - екстремальності.

Ми звикли до комфорту. Нам з усіх екранів кажуть “Жалійте себе”, “Не тисніть на себе”, “Зважайте на комфорт”. Але, як не дивно, це і є причиною нашого “застою”.


Успіх - дно?

Так. Бо це не має значення. Що таке успіх, взагалі? Ви не можете дати визначення, ось так, одразу. Ви почнете зважати на людей, які вважаються успішними та приписувати їх досягнення до поняття успішності. І це хибно.

Успіх може стати будь-чим та будь-ким. Як червоний колір, наприклад. Він може бути символом кохання або злості. Так і успіх може мати різне значення. Бо це ви, хто вирішує, чим воно є.

Для когось це означає мати купу грошей, для когось - встати з ліжка.

Успіх - результат вашої боротьби. Одноразовий результат. Миттєвий. Невічний.


Як бути?

Подумайте ще раз, що саме ви хочете. Не у картинці “успішного успіху”, а просто ваше бажання. Чому ви цього прагнете? Навіщо вам це робити? Що ви отримаєте у кінці? Вам взагалі потрібен результат, який ви прагнете мати? Або ви лише думали, що потребуєте цього? Вам сподобалось як хтось досяг цього, чи ви дійсно бажаєте цього? Знайдіть відповідь.

Шукайте інформацію. Знайдіть усе, що пов’язано з вашою метою, різні плани, способи, думки, досвіди. Виділіть потрібні, близькі, дієві, реалістичні. Складіть до купи.

Сформуйте план. Крок за кроком, куди йти, як повернути, як реагувати, навіщо це робити, що це дасть, користь та шкідливість.

Дійте. Не думайте про зручність. Забудьте про комфорт. Дійте. Дійте. І знову дійте. Вийдіть за межі. Не слухайте “зупинись”, чуйте “йди далі”.

Станьте видатним. Будь ним.


Легко казати, коли ти лише людина, що пише інколи пости. З пальців слова вилітають розумні, та чи дієш ти так само?

Так. Мені не подобається те, чим я займаюсь зараз. Моя робота не є тією, якою я б хотіла займатись. Але це приносить мені те, чого я прагну. Я шукаю нові шляхи. Я не сиджу на місці. Я йду проти “не хочу”, “може потім?”, “іншим разом”. Я стану видатною. Видатним. Видатними.

Етап життя - це лише мить, а не вічність. Невдача зараз - це не є невдача потім. Складність зараз - це не складність потім. Усе, що я роблю має сенс. Навіть, якщо я бажаю здатись. Кожна думка, рух, дія, план, бажання. Усі вони мають сенс.


Час.

У вас його обмаль — повно. Я не знаю, скільки часу у вас є. І не знаю, скільки часу я маю. Саме тому кожна мить є важливою. Саме тому немає секунди, аби зволікати, думати про план Б, або казати собі, що ви не зможете.

У вас одне життя. Іншого ніхто не дасть. Це не гра з кількома шансами. Це - перманентний забіг. Єдиний.

Не пізно. Зараз не пізно. Ніколи не пізно. У момент, коли ви це усвідомили - не пізно.


Постійна боротьба. Постійна робота.

Так. У нас немає часу нехтувати собою. Ми маємо вчитись і пізнавати себе. Ви хочете шкодувати потім про витрачений час? Я теж не хочу. Тому я роблю те, що роблю. Я надто важлива, важливий, важливі собі, аби просто кинути себе напризволяще.


Дякую.

Ваша увага до себе варта того. Ви робите великі кроки до видатного життя. Кожен ваш рух є важливим. Потрібним. Неоціненним.


Це чудово, якщо ви не згодні. Це чудово, якщо ви згодні. Це чудово, якщо ви маєте власну думку.

Ви молодець, що відстоюєте її. Ви молодець, що ставите її під сумнів. Ви молодець, що працюєте над нею.

Бо ви єдині, чия думка для вас має значення. Не загубіть її. Бережіть її. Працюйте над нею.

Будь видатним.

Список джерел
  1. [1] Книга "Вийди за межі. Забудь про успіх — стань видатним!" від Ден Вальдшмідт
Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Нітана
Нітана@nitanastories

Людиньк, що проживає життя

156Прочитань
0Автори
3Читачі
На Друкарні з 12 листопада

Більше від автора

  • Вміння казати собі “Ні”…

    ...дуже важливе. Я звернула увагу, як часто інші рекомендують нам казати собі “так”, не зневажати наші бажання - і це є правильно! - але є нюанс. Мені здається, нам варто також усвідомлювати коли саме ми можемо казати собі “так”.

    Теми цього довгочиту:

    Саморозвиток
  • Open-Sourse застосунки та чому вони кращі?

    Втомились платити за програми, які збирають ваші дані? Відкрийте для себе світ open-source: безкоштовні та безпечні альтернативи улюбленим додаткам. Дізнайтеся, як захистити свою приватність та отримати повний контроль над цифровим життям! 🛡️💻

    Теми цього довгочиту:

    Кібер-безпека

Вам також сподобається

Коментарі (2)

Часто також про це думаю. Я в зсу, але є час на свої ідеї. Але зсу - це постійні зміни, тому фільтруєш свої майбутні успішні успіхи. Задоволення, яке отримую у вільний від служби час - це освіта. Щодня я завжди маю 15 хв на щось нове. І я читаю і вникаю в суть питання. Щодня по 15 хв - майже 2 години на тиждень.

Думки щодо успіху - це гроші, небідне життя… це я колись так думав. Зараз, коли 35 років, розумієш, що успіх - це створення комфортного життя для себе та своєї родини, бачити їх, проводити час разом і не обовʼязково з великою сумою грошей в кишені.

Вам також сподобається