22 червня, як боротьба одного зла проти іншого

В цей день у 1941 одне зло напало на інше зло. 4 000 000 німецьких та румунських військ, з бронетехнікою в кілька тисяч атакували 5 000 000 совєтські війська з кількома десятками тисяч одиниць бронетехніки. Війна стала початком нацистської окупації України, яка забрала життя 5 мільйонів людей, і могла б забрати ще більше, якби нацисти перемогли, адже за генеральним планом ост:

1) 35% українців хотіли онімечити

2) 25% знищити

3)20% депортувати в Сибір

4) інші 20% - в якості прислуги
Доречі щодо німецької окупації. Основним способом вижити в цьому пеклі терору було спекулювання, адже саме так можна було заробити достатньо грошей, закупити собі харчів, і скажімо УПА. Так робили багато людей, водночас забезпечуючи і своє життя, і боротьбу за Україну.

Саме німецько - радянська війна стала і каталізатором діяльності УПА на наших землях. Доречі в перші дні вторгнення, срср надіслав пропозицію Німеччині віддати Україну, балтію і Білорусь, але зі зрозумілих причин - гітлеру було всеодно.

Вічна пам'ять цивільним, що загинули в нелюдських умовахвоїнам ОУН - УПА, що боролись і проти нацистів,і проти комуністів! Слава праведникам народів світу, тим хто боровся проти нацизму/комунізму і тим партизанам, які допомагали силам добра!

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Матвій Бондар
Матвій Бондар@Young_Nationalist

430Прочитань
7Автори
6Читачі
На Друкарні з 14 грудня

Більше від автора

  • Державний політичний та судовий апарати

    В Україні ці 2 гілки одночасно і справедливості і паразитизму - ключові у забезпеченні функціонування держави, як  політичної та адміністративної складової для досягнення необхідних нації потреб та вирішення багатьох проблем. Власні думки щодо вирішення проблем - тут.

    Теми цього довгочиту:

    Держава
  • Політична стратегія України, власна думка

    Політична стратегія – один з найбільш потрібних чинників існування кожної держави і народу. В Україні історично так склалось, що у нас фактично ніколи не було чіткої зовнішньо-політичної стратегії, що нам лишаєтсья робити? Власна думка з цього приводу - у довгочиті

    Теми цього довгочиту:

    Україна
  • 30 червня 1941, як остання мирна надія України

    В цей день у Львові в 1941 році було проголошено Акт відновлення Української Держави. Але чому він провалився, і чи були взагалі якісь надії? Відповідь - у довгочиті

    Теми цього довгочиту:

    Історія України

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається