Підслухано на релігійних дебатах.
Уявіть собі: ви — сучасний віруючий християнин, прокидаєтеся на ранок і опиняєтеся в стародавньому Ханаані. Ви — ханаанеянин, у вас є дружина, діти, сім'я, і оскільки ви читали 20-ту главу Старого Завіту, то ви знаєте що по вас прийдуть ізраїльтяни, вони збираються вбити вас за наказом Бога. Не тільки вас, а й вашу дружину та дітей. Питання наступне: чи повстаните ви проти божії волі?

Коли віруючі християни читають Святе Письмо, вони ототожнюють себе з ізраїльтянами, обраним народом, тими, хто виконує божу волю, хто вершить божественне правосуддя. Вони бачать себе головними героями. І це питання змушує вас проявити певну емпатію. А що, якби ви були на іншому боці?
І на це дуже важко відповісти, бо або ви маєте сказати: «Я просто сидітиму в кутку, поки хтось вбиває моїх дітей», або ви маєте сказати: «Я буду боротися проти того, що хоче Бог». Це складний вибір для віруючої людини.
Зрештою, можна сказати, що якщо Бог є Богом, то він має владу забрати життя, яке дарував. Проблема, звісно, в тому, що це виправдовує будь-яке насильство, якщо ви вірите, що Бог на вашому боці. А що, якби ми застосували це до сучасності? що, якби ІДІЛ сказав, що це бог наказав їм знищити грішників, чи повинні ми це прийняти?

Апологети релігії опиняються в одному з двох кутів. Або вони починають захищати геноцид, що просто огидно, але вони роблять це, щоб зберегти біблійну непогрішимість. Або вони визнають, що іноді роблячи щось в ім'я Бога ми помиляємося, неправильно тлумачимо волю Бога. Якщо ви обираєте цей шлях, то ви підважуєте ідею божественної досконалості і біблійного авторитету, бо тоді звідки нам знати, що хтось у Біблії справді говорив від імені Бога? тоді ви втрачаєте моральний авторитет священного писання.
Веселе питання для вечірок і сімейних розваг .