Червоний бульйон із нуту
Для приготування восьми порцій: візьміть 1.5 лібри нуту, вимийте теплою водою і додайте в казанок, де ви хочете його приготувати; висушіть; і додайте половину унції борошна, тобто просіяного борошна, трохи хорошої олії та солі, і близько двадцяти подрібнених перців і трохи подрібненої кориці, і добре перемішайте руками. Потім додайте три глечики води і дрібку шавлії, розмарину та кореня петрушки і варіть на повільному вогні до восьми порцій.
Коли буде майже готово, додайте трохи олії.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Reinheitsgebot – закон про чистоту пива.
У 1505 році закінчився черговий етап феодальних міжусобиць, що призвів до возз'єднання баварських земель. Баварським герцогом було розпочато реформу щодо уніфікації законодавства, яку завершували його сини на троні. Reinheitsgebot став частиною нового баварського права.
Теми цього довгочиту:
ІсторіяПро варіння пива та пиво у літній час
До наукової епохи пивоваріння (до XIX століття), у Баварії пиво варили тільки навесні і восени, щоб уникнути поширення бактерій, хоча науково існування мікроорганізмів не було на той момент відкрито, але зварене влітку пиво швидко псувалося і втрачало свій смак.
Теми цього довгочиту:
НімеччинаПивні чудеса
Пивних чудес є чимало, і напрочуд багато з них пов’язано з ірландськими святими.Що, в принципі, логічно: Ірландія — це пивна, а не винна країна, і там, де святий Домінік примножує вино, святий Колумбан розливає пиво.
Теми цього довгочиту:
Історія
Вам також сподобається
BR, parte 0. Народження італійського лівого тероризму
Спочатку цей лонгрід був ще довшим, однак я вирішив розділити його на дві частини. Тому в цій, нульовій, частині буде проведений загальний екскурс до феномену Червоних Бригад та італійського лівого тероризму в цілому. Приємного читання!
Теми цього довгочиту:
ІталіяТоммазо Бальданці — майбутня зірка збірної Італії
20-річним італійцем цікавляться топ-клуби
Теми цього довгочиту:
ФутболНе такі уже й темні віки: 15 Фактів про середньовіччя, які вас здивують
Дуже поширений міф, що середні віки - жахлива епоха сповнена війн, епідемій хвороб, з кепською освітою і де людська особистість геть не цінувалася. Але чи це справді так? Тут я розвінчую міфи про середньовіччя і розказую багато цікавих фактів :)
Теми цього довгочиту:
Історія