ЦУКАТИ З АПЕЛЬСИНОВИХ ШКІРОК
Розріж шкірку апельсина на п'ять частин і зішкреби ножем м'якоть із внутрішньої поверхні, потім занур шкірки в хорошу чисту воду на дев'ять днів, щодня змінюючи її. Потім відвари шкірки у свіжій воді і виклади на шматок тканини, щоб вони стекли й обсохли, потім поклади їх у горщик із медом, так щоб вони були цілком покриті, і вари на повільному вогні, знімаючи піну. Зрозуміти що все готово можна так - капни краплю меду в ложку з холодною водою, якщо крапля не розтеклася, то готово. Потім вийми шкірки і поклади рівним шаром на поверхню, потім посип товченим імбиром, потім зверху поклади ще один шар і посип як і перший, роби так (usque in infinitum) поки шкірок не залишиться. Залиш на місяць і тоді можеш їсти їх.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Reinheitsgebot – закон про чистоту пива.
У 1505 році закінчився черговий етап феодальних міжусобиць, що призвів до возз'єднання баварських земель. Баварським герцогом було розпочато реформу щодо уніфікації законодавства, яку завершували його сини на троні. Reinheitsgebot став частиною нового баварського права.
Теми цього довгочиту:
ІсторіяПро варіння пива та пиво у літній час
До наукової епохи пивоваріння (до XIX століття), у Баварії пиво варили тільки навесні і восени, щоб уникнути поширення бактерій, хоча науково існування мікроорганізмів не було на той момент відкрито, але зварене влітку пиво швидко псувалося і втрачало свій смак.
Теми цього довгочиту:
НімеччинаПивні чудеса
Пивних чудес є чимало, і напрочуд багато з них пов’язано з ірландськими святими.Що, в принципі, логічно: Ірландія — це пивна, а не винна країна, і там, де святий Домінік примножує вино, святий Колумбан розливає пиво.
Теми цього довгочиту:
Історія
Вам також сподобається
В обхід «Мажино»: Бойові дії
Французька кампанія, план «Ґельб», план «Рот», хронологія бойових дій під час французької кампанії
Теми цього довгочиту:
Друга Світова ВійнаЯк Франція виграла і програла у Світових війнах. Частина 2. Шлях до катастрофи 1940 року.
Політика і суспільство Франції напередодні Другої Світової війни.
Теми цього довгочиту:
ФранціяВисадка в Нормандії. Чому Росію не запросили на ювілей? - DW
Російської делегації не буде на пам'ятних заходах з нагоди 80-ї річниці висадки союзників у Нормандії, оскільки Росію на ювілей не запросили. Чому - для DW пояснили у Єлисейському палаці.
Теми цього довгочиту:
Аналітика